iPhone 3GS 3.1.3 Jailbreak&Unlock

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mooqle

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3GS 3.1.3 Jailbreak&Unlock
Arkadaşlar Güncel Olarak Takip Ediyorum Konuyu Unlock Henüz Çıkmadı Fakat Şuan Aldığım Bilgiye Göre GeoHot PurpleRa1n Olarak 3G ve 3GS 3.1.3 İçin Jailbreak Çıktı...
9 Saat Önce Youtube'da Yayınlandı...
Linkleri ve Videoyu İlk Sayfaya Koydum...

How to jailbreak iPhone 3GS using PurpleRa1n:

1. Make sure you have installed the latest version of iTunes.

or download from megauploade side bt this link

2. Download PurpleRa1n.

3. Plug in your iPhone to your computer. Make sure iTunes is closed.

4. Run PurpleRa1n and click Make it Ra1n. You should get a message saying that your iPhone is waiting for reboot. Your iPhone will then reboot in recovery mode and you should see the image above on your iPhone screen. If you dont see this image after a few minutes, then it probably failed and you have to repeat the process (remember, I told you it is very unstable).

5. After a few minutes, your iPhone will reboot and you will have a new icon on your springboard: Freeze.

6. Launch the Freeze app and install Cydia from there.

7. Once Cydia is installed, close Freeze and reboot your iPhone.

8. Launch Cydia and do a complete update.

9. Should you want to get rid of the Freeze icon, install CyDelete from Cydia, and delete the Freeze icon as you would delete an App Store app (hold until the icons wiggle and delete it).

10. Should you want to unlock your iPhone 3GS, simply install UltraSn0w from Cydia.
Here are the links

Thats it. Pretty simple!!!.

bjkboy2009

bjkboy2009

Üye
Slm bir sorum olacaktı 3gs new boot romlarda calisiyormU bu işlem

Captainsmith

Üye
ya arkadaşım yine heyecanla açtığımız bir başlık hüsranlamı sonuçlandı 3GS 39.hafta snrası üretimlerinde olmuomu?

--------------- Ekleme ---------------

yaa açıosunuz başlığı genelleme yaparak heyecanlandırıosunuz abi sitenin moderatörleri bu başlıkları görmüomu allah aşkına yaa bu videoyu izledim bunu zaten yapan yapmştır eski bu olay newboot rom ları kapsamıo hala ne die sonunda buda başarıldı diye koyuyorsunuz anlamış değilim...

Mooqle

Üye
    Konu Sahibi
Peki birde 2 gün önce yayınlanan bu video ve linkleri deneyin Sadece Jailbreak...
New Boot...

Captainsmith

Üye
dostum şu snowbreeze ve ireb için rar dan çıkartmak için sharecash sitesinden parola dosyası indirmek gerekiyor ve birtürlü indiremedim bilen varsa yardımcı olsun da hadi kırıverelim şu aleti 3 aydır yatıo daraldım zira

evet 2 programıda çıkardım sonunda, videoda doğru bizim mc yeni bootromları kırmak için fakat sorun şu ki o videoki programlarla linkten indirdiklerimiz uyuşmuo snowbreeze ve ireb 3gs mc ye uygun diil işin enteresanı videoda şurdan indirebilirsiniz die verdikleri linklerden de indirdim o da doğru diil elinde olan var yollasın yaa

ya allah rızası için şu konuyu devam ettirin yaaaa

araştıran yokmu snowbreeze in MC modeller için olanı var bide ireb in 3GS kapsayanı var bulabilen yokmu?

enesuzel

Üye
yok bro bulamadim, snowbreezele ugrasmistim bende baya ama yapamadim 41. hafta benim cihazda 3gs 3.1.3 bende senin gibiyim bayadir yatiyo alet ama napcas cikar diyolar nisan sonuna kadar tek care beklemek.

fischer1

Üye
sn0wbreeze in Win.rar anahtarini buraya yaziverseniz cok seviniriz !!!!

Captainsmith

Üye
3G S in 3.1.3 jailbreak ı çıktı fakat şuan sunmuyorlar çok ahlaksız bir millet olmuşuz biz sırf telefonlar çıkmadı diye sıkılınıp satılsında piyasa canlansın diye belli bir süre sunmuyorlar. 23 ün de çıkmamış olsun 24 ünde satıyorum telefonumu ama heyecanlanan şerefsizler için söylüyorum 900 lira ya falan almaya kalkmayın alamazsınız bide üstüne ağır laf yersiniz... 1100 liraya alıcımı buldum bekliyor satacağım sonra lanet olsun iphone a da onla uğraşanlarada gidip adam gibi turkcellden bi telefon alcam

allah belasını versin o doğubankında orda esnaf olup elaleme yanlış bilgi verip bu hale düşüreninde...

exploitt

Üye
merhaba arkadaşlar

turkcell den kontratlı iphone 3gs almayı düşünüyorum

3gs lerin yeni üretimlerinde (kaçıncı hafta bilmiyorum) çipinde koruma sistemi olduğunda jailbreak yapılamayacağını duydum. doğrumudur bilgisi olan var mı ?

♥♣♠kumarbaz♥♣♠

♥♣♠kumarbaz♥♣♠

Üye
:ehe:ehe

Mooqle

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Güncel Olarak Takip Ediyorum Konuyu Unlock Henüz Çıkmadı Fakat Şuan Aldığım Bilgiye Göre GeoHot PurpleRa1n Olarak 3G ve 3GS 3.1.3 İçin Jailbreak Çıktı...

exploitt

Üye
Captainsmith öküzü dışında insan gibi cevap yazacak kimse yok mu burda
dallamanın hitab şekline bak bu forumda yönetici falan yok mu

Captainsmith

Üye
yok yönetici yok yönetici bnm bana konuş :D:D olum sende 5 aydır rafta beyaz 3G S yatarken 7610 kullansan kim bilir ne hale gelirdin :D

Mooqle

Üye
    Konu Sahibi
Marka Fanatikliği Sana Hiçbirşey Kazandırmaz...

Captainsmith

Üye
ya sen kime ne anlatıosun ya endüstri ürünleri tasarımı okuyorum ve marka fanatikliği dışında tasarım fanatikliği burada söz konusu iphone beyazın arkadan bakıncaki çakıl taşı gibi görüntüsü olmasa sence kullanırmıyım oda öyle bi hastalık dostum napayım :( ama herkesin bi sabır taşı var yani tasarım tasarım diyede aylarca bekleyemicem bu ay sonuna kadar çıktı çıktı çıkmadı gidip toshiba tg01 veya dell alabilirim :)

başçavuşum ne gülüon :D 23 üne 50 dakka kaldı bakalım thunderst0rm u yaycaklarmı :D thunderst0rm kaçsın onlara emi lan o 3.1.3 çoktan kırıldı bizi yiyolar burda daha var diye akılları sıra millete sattırcaklar 3gs leri 800 e 900 e alıp piyasayı canlandırıp sonra kırıp ona buna 1300 e çakıcaklar ben yermiyim çakaaaaaaalllllllll :D:D:D

ahmetce

Üye

How to jailbreak iPhone 3GS using PurpleRa1n:

1. Make sure you have installed the latest version of iTunes.

2. Download PurpleRa1n.

3. Plug in your iPhone to your computer. Make sure iTunes is closed.

4. Run PurpleRa1n and click Make it Ra1n. You should get a message saying that your iPhone is waiting for reboot. Your iPhone will then reboot in recovery mode and you should see the image above on your iPhone screen. If you dont see this image after a few minutes, then it probably failed and you have to repeat the process (remember, I told you it is very unstable).

5. After a few minutes, your iPhone will reboot and you will have a new icon on your springboard: Freeze.

6. Launch the Freeze app and install Cydia from there.

7. Once Cydia is installed, close Freeze and reboot your iPhone.

8. Launch Cydia and do a complete update.

9. Should you want to get rid of the Freeze icon, install CyDelete from Cydia, and delete the Freeze icon as you would delete an App Store app (hold until the icons wiggle and delete it).

10. Should you want to unlock your iPhone 3GS, simply install UltraSn0w from Cydia.
Here are the links

Thats it. Pretty simple!!!.
kardeş bunların dosyaların şifrelerini bulup koysan bi zahmet

dostum şu snowbreeze ve ireb için rar dan çıkartmak için sharecash sitesinden parola dosyası indirmek gerekiyor ve birtürlü indiremedim bilen varsa yardımcı olsun da hadi kırıverelim şu aleti 3 aydır yatıo daraldım zira

evet 2 programıda çıkardım sonunda, videoda doğru bizim mc yeni bootromları kırmak için fakat sorun şu ki o videoki programlarla linkten indirdiklerimiz uyuşmuo snowbreeze ve ireb 3gs mc ye uygun diil işin enteresanı videoda şurdan indirebilirsiniz die verdikleri linklerden de indirdim o da doğru diil elinde olan var yollasın yaa

ya allah rızası için şu konuyu devam ettirin yaaaa

araştıran yokmu snowbreeze in MC modeller için olanı var bide ireb in 3GS kapsayanı var bulabilen yokmu?
hocam zip li dosyaların kodlarını verirmisin

kimyacii2929

Üye
Merhaba Arkadaşlar bana yurtdışından bir ipone gelmişti kayıt ettirip parayla kırdırdım bu işlemi yaptırdığım arkadaş sakın telefonu kapatma açılmaz açmak için blackran programını kullanacaksın dedi az önce cydiada uptade vardı ona bastım telefon kapandı blackranla açmaya çalıştım açılış ekranındaki o çocuk resmi çıktı bekleyin açılıyor tarzı bişeyler yazdı ingilizce baya bekledim sonra telefon kapandı ve ve bir daha açılmadı şu anda telefonda simsiyah bir ekran var ve tık yok ne yapacam ben şimdi gittimi canım makina lütfen acil cevap bekliyorum Saygılarımla...

güneybatili

Üye
linkleri vermissiniz ama rar sifresi istiyor? kopyalayip kopyalayim yapistiriyorsunuz buralara.hic bir ise yaramiyor.

rockboycyprus

Üye
Konu için teşekkürler fakat
YURTDISI 3gs 16 gb 36. hafta uretımı 05.11.07 fw si olan iphonunumu 3.1.2 versiyondan (3.1.2 versıyon jbsını onceden yapmak şartıyla) 3.1.3 e yukselttım jbsını yaptım artı dunyadakı tum hatlara uyumlu hala getırdım yanı UNLOCK unuda yaptım.
bilgine arkadasım...

mertcan0388

Üye
ya benim telefon 4.1 oldu yanlışlıkla oldu da simlocku war alt sürümlere nasıl düşürebilirim yardımcı olur musunuz ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt