nokia 6600i slide ön kamera

Sponsorlu Bağlantılar

aeercan66

aeercan66

Üye
    Konu Sahibi
nokia 6600i slide ön kamera
nokia 6600i slide aldım fakat n kamerayı yalnızca 3gde kullanabiliyorum ön kamerayı normalde nasıl açabilriim 3gde telfonun önden flası açılmadığına göre mutlka normaldede açılıyodur nasıl açabilriim yardım?

eQooo

eQooo

Üye
açılmıyor...boşuna uğraşma derim...

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Çok çok çok çok zor ...Anca yüksek telefon dahisi olanlar açabilir.Veya Program falan varsa ..Çok zor çünkü

aeercan66

aeercan66

Üye
    Konu Sahibi
offff bu ne saçma telefon nie koydular ozaman bu kadar parayı niye verdim ben buna?

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Almadan deneyecektin :)

prenseshilal

Üye
:box:box:box:boxoff off ha bu ne ya nie koymuşlae bunun 2.kamerasını o zaman koymasalarmış açılmıosa hiç gerek yok :off::off::off::off::off:bazen bu icatları çıkaranları gebertesim gelio

--------------- Ekleme ---------------

ha aqa

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
:)..

motorcycle_35

motorcycle_35

Üye
gençler açılıo telefonun ön kamerası sadece kamera ya girdikten sonra şeçenekler den YAKALAMA MODUNu ''''AÇIK''' yapmanız yeterLi :d bunun için dahi olmak gerekmio :P

aeercan66

aeercan66

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yakalama modu diye bişey yokki

rudboys

Üye
arkadaşım vid. araması yapınca açılıyor aa!

EwreBulut

EwreBulut

Üye
nokia 6600i slide aldım fakat n kamerayı yalnızca 3gde kullanabiliyorum ön kamerayı normalde nasıl açabilriim 3gde telfonun önden flası açılmadığına göre mutlka normaldede açılıyodur nasıl açabilriim yardım?

BEN DÜN AKŞAM 6600 Slide ÖN KAMERASINI ÇALIŞTIRDIM...
NASILMI,
OPERATÖRDEN 3G SİSTEMİNİ AKTİF HALE GETİR,

ÖRNEĞİN; AVEA 3G HOŞ GELDİN AYLIK 7 TL.

SONRA (+90 531 123 45 67) ÖRNEK BİR NUMARA ÇEVİR... SECENEKLERE GEL ARAMALARDA GÖRÜNTÜLÜ ARAMAYI TIKLA :D
KARŞIDAKİ KİŞİ SENİ GÖRSÜN ONDANDA VARSA SENDE ONU GÖR KARDEŞ :D
OLAY BU YANI UZUN LAFIN KISASI ÖN KAMERA İŞLEVİ SADECE 2G GÖRÜŞMELERDE AKTİF...

Üst Alt