tüm sms programları by leiche

Sponsorlu Bağlantılar

meyilmaz96

Üye
SMS-Timer v1.40

Açıklama: İstediğiniz tarih ve saatte mesajınızın gitmesini sağlayabiliyorsunuz. İster tek kişiye, ister toplu olarak gönderebiliyorsunuz. İşinize yarayacağınıza düşünüyorum. Kendi telefonumda her zaman bulunduruyorum.

ne alaka ya anlamadım...

RRRRRrrrrrrrr

Üye
programlar güzelmiş ... teşekkür etmeden geçmek istemedim... emeğine sağlık...

--------------- Ekleme ---------------

bazı linklerin süresimi dolmuş ne ... öle bi durum var...

aynı programları google den buldum ama...

seval şahin

Üye
gizli numaradan mesaj nasıl atılıyo internettende aynı yolla mesaj atılıyomu acele yardım lütfen

seval şahin

Üye
nasıl yani anlayamadım

--------------- Ekleme ---------------

gizli numaradan nasıl cevap atılıyo bilginiz varmı acaba

akrep_123

akrep_123

Üye
iiiiiiyi olmuş kardeş emeğine sağlık tşk devamının gelmesi dileğiyle....

Silinen Üye 453145

Silinen Üye 453145

Kapalı Hesap
gizli numaradan mesaj nasıl atılıyo internettende aynı yolla mesaj atılıyomu acele yardım lütfen

adresi günde 20 kredi veriyor gönderen bölümüne istedigini yazabiliyorsun..
AVEA,TURKCELL filan yazarak arkadaşlarına şaka yapabilirsin istersen gizli numara yazarsınn :D

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

macman

macman

Üye
thenk you dostum

aslan2348

Üye
tşkler

metboy38

metboy38

Üye
mumsms vüris var diyor ya

fahrenaıt32

Üye
sağolll

mstf07

Üye
kardeş benim istedigim bir şey aslında ya cıkmamış yada burada yok. bana yardımcı olursan sevinirim benim sorunum. nişanlımın telefonuna gelen ve giden tüm mesajları otamatik olarak bir kopyasını benim telefonuma gönderebilmesi. böyle bir program varmıdır yardımcı olursan sevinirim... nişanlımın telefon modeli Nokia N73

ulas_3384

Üye
bi teşekkürde benden :)

BedeLim

Üye
herkes yalakalık olsun diye teşekkür etmiş galiba da o ekleyen arkadaş SMS Timer 'ın rar şifresini vermeyi akıl edememiş galiba. 2 saat şifre bulucaz diye çırpınıp duruyoruz. Kendiniz kullanmadıysanız eklemeyin arkadaşım.

NOTTON

NOTTON

Üye
emeğine ve ellerine sağlık çok güzel olmuş...

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
saol:oke:

musinho

Üye
süper prolar

okgenc

Üye
iphone için olanları .jar uygulama olanlarıda verebilirsen süper olur kardeşim ellerine sağlık

2432

Üye
Symbian.Toys.FlashSMS.v1.00.S60.SymbianOS.*******-BiNPDA

bu karşıya açık giden sms prog ramını indirdim ancak 6220 classic de sis dosyaları çalışmıyor mu. kurulamıyor?

6220 classic için karşıya açık giden ve kapatınca da bir daha bulunamayan mesaj prog. varmı?????

Fatihh_saqLam

Üye
ewy. kardeşm ..
Ellerine saqlık..

Üst Alt