hat benim adıma deil nasıl kendi adıma çevirebilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

shdytr

Üye
    Konu Sahibi
hat benim adıma deil nasıl kendi adıma çevirebilirim ?
kullandıgım avea hat benim adıma deil. kimin adına oldugunu bilmiorum. kendi adıma çevirme imkanım varmıdır ? bide önerdiginiz hat nedir ? hangi hat kullanılır bu zamanda...

--------------- Ekleme ---------------

bakabilecek kimse yokmu ???

izmirligenc

izmirligenc

Üye
arkadasim basina gelmis birisi olarak cevap vereyim avea hat senin adina kayitli degilse kendi adina alamazsin( cok cok aptalca bir sistem) sonucta kullanan sensin hatti gunahiyla sebabiyla adina kayit etmek istiyorsun ama malesef olmuyormus
sadece su sekilde kendi adina alabilirsin egerki hattin 2006 dan onceye aitse hic durma avea bayisine kos normalda ucretsiz ama onlar genede 2-4 tl aliyor ve o sekilde form doldurarak 3 gun icinde adina gecer hat

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Hat Sahibini Bilmediğinizden Hattınızı Değiştirmezsiniz.
Hat Sahibi ve Siz Avea Bayine Giderek Değiştirebilirsiniz Sadece.
Avea Ücretini 4-6 Tl
Vodafone Üct 13 TL

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Hat Sahibini Bilmediğinizden Hattınızı Değiştirmezsiniz.
Hat Sahibi ve Siz Avea Bayine Giderek Değiştirebilirsiniz Sadece.
Avea Ücretini 4-6 Tl
Vodafone Üct 13 TL

2006 yilindan once alinmissa hat kendi adina alabilir.

Sehzade

Üye
avea kulanicilarinin cogu 2006 abonesi o kotu bnmki 2003 xD

Meraal

Meraal

Üye
Arkadaslar ne 3 4 tl sinden bahsediyorsunuz dun benden 35tl istediler tabi bende almadim hatti uzerime.35 e gider kendime yeni hat uzerine birde 100 kontor alirim.acaba heryerde fiyat ayni degil mi.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Arkadaslar ne 3 4 tl sinden bahsediyorsunuz dun benden 35tl istediler tabi bende almadim hatti uzerime.35 e gider kendime yeni hat uzerine birde 100 kontor alirim.acaba heryerde fiyat ayni degil mi.

kesinlikle resmiyette para alimi soz konusu degil tamamen bayilerin kendilirince belirledigi miktar orda musteri hiz aradim ucretsiz olaraka herhangi bir bayimizden yaptirabilirsiniz dediler simdi siz ne parasi istiyorsunuz de bakalim nedicekler olmadi ara aveayi su bayiniz su islem icin benden su kadar para istiyor ben sizi aradigimda ucretsiz diyorsunuz bunasil is debakalim ne dicekler

Meraal

Meraal

Üye
Yarın arayayım bakalım ne diyecekler..

Üst Alt