jar uzantılı java flash player

Sponsorlu Bağlantılar

İSMAİLBAS

Üye
    Konu Sahibi
jar uzantılı java flash player
arkadaşlar tam 4 gün 4 gece bu programı aradım durdum ve sonunda buldum.daha deneyemedim ama inşallah calısıyordur.deneyememim sebebi telefonumun usb kablosu bozuldu ama hemen yarın yeni kablo alıp ilk işim denemk olucak.eğer indirip kuran olursa lütfen cvp yazsın.görüşmek üzere

link 1

link 2

• Beğen
Tepkiler: yılmaz-18, reis-yusuf, seyf-23 ve 41 diğerleri

aslan-295-bey

Üye
Kardeş eline sağlık ii bulmuşsun da açılmıyor?

016474

Üye
çok güzel bir program

acati

acati

Üye
1,9MB diyor jar boyutu. birçok tlefon çalıştıramaz bunu. Symbian olanlarda da buna gerk yok zira Flash player sis var zaten.

adanalifevzi

Üye
2. link den indir de çalışmıyor

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
ıkısınıd ındırdım bakalım dneyecegım
nasıllar...

--------------- Ekleme ---------------

tam aradıgım seydı hemen yukledım aa calısmıyor 6500 s

nokia.e71

nokia.e71

Üye
:heyo:
arkadaşlar tam 4 gün 4 gece bu programı aradım durdum ve sonunda buldum.daha deneyemedim ama inşallah calısıyordur.deneyememim sebebi telefonumun usb kablosu bozuldu ama hemen yarın yeni kablo alıp ilk işim denemk olucak.eğer indirip kuran olursa lütfen cvp yazsın.görüşmek üzere

link 1

link 2

merhaba ben hakan nokia.e71 bende telefonuma jar uzantili flash player ariyorum telefonumla internete baglandigimda buradaki videolari seyredemiyorum senin programi telefonuma yukledim ama jar dosyasi bozuk diyor sen nereden buldun bu dosyayi saglammi yokmu bunun bu arada telefonum cin mali okadar ardaim bulamadim tek umudum sensin bana yardimci olursan cok sevinirim

merhaba ismailbas ben hakan jar uzanti flashplayeri bende cok aradim sende gorunce tam iste kurtaricimi buldum programi indirdim ama dosya bozuk dedi bu programi hangi siteden buldun belki benim telefona uygun olani vardir benim tel cin mali nokia e71 cevap yazarsan sevinirim yada bebim sayfada yorum yazarak soyliye ilirsin

berkant12345

Üye
sevgılı arkadaslar syambıan denen uygulama bır ısletım sıstemıdır tıpkı wındows gıbı ve cep telefonlarında devrım dır bunu kullanan çogu ı8nsnan bunun farkında degıldır bı dıp notu sunun ıçın yaqzıyorum java olan cep telefonları kendı ısletım sıstemı ıle çalısır ve java o telefona bır program seklınde yukludur burada flash player çalıstırmak java olarak flash player bulmak ımkansız çunku bu tıp uygulamalar ram ıle çalısır java olan telefonlarda ram yoktur sadace telefonun kendı ısletım sıstemı çalısssındıye ufacık bır beyıne sahıptır ancak symabıanda ram vardır ve her tur programı çalıstırır java program çalıstırıyor degıldır zaten kendıde bır program java ısletım sıstemı degıldır bunu lutfen detaylı bır sekılde anlayın ve artık java flash player ıstıyoruz dıye bırsey yazmayın yada aramayın olmayacak duaya amın dmeyın su olur elınızdekı cep telefonunu satın ve en yakınzamanda sıyambıan yada wındows mobıl ısletım sıstemıne aıt bır telefon alın hersey rahat rahat açılır artık telefonu8nuzu pc gıbı kullanabır duruma gelırsınız sızı sevıyorum herkese saygılar anlamayn arkadaslar mesaj yazarlarsa sabır ıle anlatabılırım detayları
:bigstar::bye2:

• Beğen
Tepkiler: ylmz60

mr.pachoz

Üye
meraba berkant arkadaşım bende yeni aldım E71 pek anlamam işletim sisteminden falan fakat 1 2 gündür flash player yüklemeye çalışıyorum her defasında desteklenmiyor yazısıyla karşılaşıyorum. Yardımların için şimdiden tşk..

futbol123

futbol123

Üye
tşk. ederim.

Gsyorgunum

Gsyorgunum

Üye
sevgılı arkadaslar syambıan denen uygulama bır ısletım sıstemıdır tıpkı wındows gıbı ve cep telefonlarında devrım dır bunu kullanan çogu ı8nsnan bunun farkında degıldır bı dıp notu sunun ıçın yaqzıyorum java olan cep telefonları kendı ısletım sıstemı ıle çalısır ve java o telefona bır program seklınde yukludur burada flash player çalıstırmak java olarak flash player bulmak ımkansız çunku bu tıp uygulamalar ram ıle çalısır java olan telefonlarda ram yoktur sadace telefonun kendı ısletım sıstemı çalısssındıye ufacık bır beyıne sahıptır ancak symabıanda ram vardır ve her tur programı çalıstırır java program çalıstırıyor degıldır zaten kendıde bır program java ısletım sıstemı degıldır bunu lutfen detaylı bır sekılde anlayın ve artık java flash player ıstıyoruz dıye bırsey yazmayın yada aramayın olmayacak duaya amın dmeyın su olur elınızdekı cep telefonunu satın ve en yakınzamanda sıyambıan yada wındows mobıl ısletım sıstemıne aıt bır telefon alın hersey rahat rahat açılır artık telefonu8nuzu pc gıbı kullanabır duruma gelırsınız sızı sevıyorum herkese saygılar anlamayn arkadaslar mesaj yazarlarsa sabır ıle anlatabılırım detayları
:bigstar::bye2:

arkadaşım söylediklerinin yarısına katılıyorum ama yarısına değil ben s40 telefon kullanıyorum symbian benim gözünde beş para etmez çünkü pro ve oyun yüklendikçe telefon ağırlaşıp virüs bile kapıyor ama s40 da öyle bir sorun yok ve hemen hemen java telefonlar için her pro var ve ben webten her youtube videolarını izleyip ayrıca indirebiliyorum ve daha neler neler telefonum
nokia 6600i slide

murat_murat33

Üye
6600 symbian dosyalarını destekler:)

magma34

magma34

Üye
iiiiiiiiiiiiiiyiiiiiiiiiiiiiiiii olmuş

vokkos81

Üye
proğram kurulmuyor çalışmıyor arkadaşım

minkara

minkara

Üye
tşkrlr...

nokia.e71

nokia.e71

Üye
merhaba ben hakan bende uzun bir süre bu programı aradım am artık senın sayende bunun olamıyacagını anladım ve aramayı bıraktım tşk sende nokia e71 için program varmı varsa ne olursa olsun nekadar olursa olsun bana yollarmısın msnden yollıyabilirsen msn adresim [email protected]

TRANSGRESSOR

TRANSGRESSOR

Üye
inşaallah oluyodur...

berkant12345

Üye
sevgılı kardeslerım bu yazdıklarım maalesef gerçek ıtıraz eden arkadasların heyecanlarını anlıyorum ama maalesef bu çın telefonları zaten basıt bır flash programı lullanılarak hazırlanmıs bır ısletım sıstemıne sahıptır lutfen benı bıraz cıddıye alan arkadaslarım olursa onlaa sunu onerebılırım bu telefonlarda java desteklıler oyun program yuklesınler wıfı baglantısı olanlarda bu baglantıdan operayı kullanarak ınternette gezınsınler gazetelerını oksusunlar ama bu telefonları lutfen ama LUTFEN bır laptop performansına yukseltek ıçın program atalım ınternetten vıdeo tv ızleyelım tarzıyla zorlamayın yok boyle bırsey çunku telefonda duz ısletım sıstemı var wıfı de sadece basıt bırsekılde baglanıp resım ve yazı gosterıyor bu nedemek ınernetten bır fıyat bır haber bır donemodevı veya dag tas resmı ızlemek olabılır ve guzel yeterlıdır dıger oyun felan onları ve programlarınızıda mumkun medrebe pcnız ıle yapın s40 kullanan arkadasa da saygı duyuyorum ama kuçuk bır hatırlatma yapayım kardesıme bu syambıan ısletım sıstemını soyle ızah edeyım eger bır yere vırus gırıyorsa bu ı9sletım sıtemıdır çunku VIRUSTE netıcede bozgunculuk çıkartan bır çesıt PROGRAMDIR

soyle soyleyeyım yazımın devamıdır vırus gıren telefon guzel bır ısletım sıtemıne sahıptır gırmeyende ısletım sıstemı yoktur ve vırus gırmıyorsa programda gırmez kısa mantık budur basıte ındırgıyorum lutfen yanlıs anlamayın zıra bu sıe yenı baslayan arkadaslar var java sadece program çalıstırıyor deselerde onun programları aslında yazılımdır oyun gıbı yanıı umarım anlasıldım herkese saygılarımı sunuyorum hakkınızı helal edın bu arada dıger arkadas msn ıstemıs normalde pc devamlı kullanan bırıd egılım buraya yazın ben okursam sorularınızı memnunıyet ıle cevaplarım ama genelde nezaman okuyacagım ve gıerecegımde ıslerıme baglı oldugundan dıkkate almadı bızı demeyın okursam mutlaka cevap verırrım buyuklerıme saygı kuçuklerıme sevgıler:sarıl:

program arayan arkadaslar googleye soyle yazın çın ıphone kullananlar bırazda ıngılızcesı olanlar baya oyun ve ınternet ıle alalaklı dıkkat edın ınternet ıle allakalı yanı telefona program degıl programlar bulabılırler bu nedemektır sole yanı youtube veya msn gıbı programları bulabılırsınız googleye yazacagınız su olmalı(f003 ıphone program download yada foo3 ıphone games yazın çıkan ıngılızce sıtelerı takıp edın )dıgerlerı yanı ekranı kuçuk olan çın telşefonlarıda hıç aramayın sunu yazın çok basıt samsung d900 program veya oyun çunku bırebır d900 ıle kuçuk ekran çın telefonları hadı hosça dostçöa kalın

saagoopaa

Üye
samsung s 8003 jet aldım ama bi türlü flash player bulamadım bulanınız varsa lütfen paylaşsın

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!samsung s8003 jet için oyun bulanınız olursa paylaşsın lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehmetcelalayaz

Üye
calısmaz
bea

Üst Alt