oyun kurma programı 3 boyutlu

Sponsorlu Bağlantılar

7/B şampiyon

7/B şampiyon

Üye
    Konu Sahibi
oyun kurma programı 3 boyutlu
Game Studio bir 3 boyutlu oyun yapma programıdır. Bu program ile mükemmel 3 boyutlu oyunlar tasarlayabilirsiniz. Programın içindeki lite-c kodlayıcısı, 3D modelleyicisi ve harita tasarlayıcısı ile program size oyun tasarlamanız için bir fırsat sunuyor. Şimdi gelin programın içindeki bu üç motoru inceleyelim.
Lite-C Motoru(SED)

Bu motor ile oyununuz için lite-c kodları yazabilirsiniz. Yani burası oyununuzun kod tasarım merkezidir. Kısaltmalı adı "SED" olarak geçer. Adı tam olarak "Script Editor" yani "Script Editörü"nden almıştır. Program oyunu tasarlamak için çok gereklidir. Çünkü oyunların kodlarının yazılacağı yer burasıdır. Buradaki kolaylık ise programın bazı özellikleridir. Hata derleyicisi, test etme gibi kolaylaştırma özelliklerini içinde barındırır. Programda kod yazmanız için lite-c kodlama dilini bilmelisiniz.
Modelleme Motoru(MED)

"MED" kısaltması adını "Model Editor" yani "Modelleme Editörü"nden almıştır. Bu motor ise 3 boyutlu modellemeleri yapmanız için idealdir. Programda modelleme için bazı özellikler vardır. Bu özellikler modelleme yapmanızı kolaylaştırır. Bu programın Game Studio da bulunma amacı yalnızca modelleme yapmaktır. Bilirsiniz ki model olmadan oyun yapılmaz. Yani oyunda herkesin oynatabileceği bir modelin olması şarttır.
Harita Motoru(WED)

"WED" kısaltması ise adını "World Editor" yani "Dünya Editörü"nden almıştır. Bu program ise yapılan herşeyin taoplandığı programdır. Modeller ve scriptler burada yapılan haritanın üzerinde toplanarak, bir bütünü oluşturur. Yani oyunumuzun temelini burada atarız. Burada yapımı biten oyun ".EXE" şeklinde dışarı çıkarılır. ".EXE" şeklinde dışarı çıkarılan oyunun yapımı tamamen sonlanmış demektir. Dışarı çıkarılan oyunun ana dosyaları da oluşturulur. Ayrıca oyuna burada ses, ışık vb. şeyler de eklenebilir.

3 Boyutlu oyun yapma programı ile ilgili anahtar kelimeler:
3 Boyutlu oyun yapma programı download, 3 Boyutlu oyun yapma programı indir, 3 Boyutlu oyun yapma programı yükle.

Not: Sitemizde 3 Boyutlu oyun yapma programı programı ile ilgili ***** dosyası, no cd, ****** gibi illegal materyaller bulunmaz. Lütfen lisanslı program kull
tşkleri bekliyorummmmmmmmm:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: manyakadam070, matem284, emma_287 ve 14 diğerleri

baha4444

Üye
kardes walla saol becerdim buı işi suan oyun kurdum adı da batllemaster :d iyi gunler

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Konu ilgili yere taşınmıştır

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Güzele benziyor.

oguzhan191

oguzhan191

Üye
Ben de bi bakayım.Yine de sağol fethullah...

q0MezZ

Üye
BunLa Online Oyun Kurabilirmiyiz öRnek : Knight Online : Herkezi Baglanacağı Bir Tür Oyun kurabilirmiyiz ?

Consul9

Consul9

Üye
saolasın

career_man

career_man

Üye
iyi hoş bir şey ama sen genedebir yapım anlatımı werseydin daha iyiyyidi

bestik95

bestik95

Üye
saol

designed_sedat

Üye
saol dostum

sefagenc55

sefagenc55

Üye
saol şuan indiriyorum artık bakacağız işallah çalışır :D

kocadere789

Üye
ya hacı online oyun kurulablirmi bunla sanalika gibi... cevabını bekliyorum lütfen

onur221995

Üye
ben yapamadım bir yapımı anlatsan [email protected] ekle sonra bana msn de anlatırsın

trtoto

Üye
xD métin2 Turkey :ehe

moart123

Üye
bencede nasil kuracağimizi söyleseydin iyi olurdu

rtrrtr

Üye
sağol

bilgisa50

Üye
:hmmmya programı indirom %99 napcam

AKATLI

AKATLI

Üye
abi öle kolay olsaydı herkez oyun yapardı , oyun yapabilmek için sadece bu program yetmez çizimleri yapabilmeniz için photoshop u da bilmeniz lazım :islik

FeLiS_LeO

FeLiS_LeO

Üye
eyw usta aradım o kdr saolassın valla ellerin dert görmesin

Üst Alt