Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranmalı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    102
Progressivity

Progressivity

Üye
Sevgilime aşıktım,onu çok ama çok seviyordum hem de herşeyden çok,hatta evlenme bile teklif etmiştim..Güya biz ayrılamazdık,hep birlikte olacaktık,daha evlenmeden çocuk ismi bile düşünmüştük..Ama bir sabah mesaj geldi,Aynen şöyle yazıyor : Bundan sonra senin için hoş bir anı olarak kalmak istiyorum,hayatında başarılar diliyorum,hoşçakal . Siz düşünün artık benim halimi...

seni çok iyi anlıyorum kardeşim benimde durumum senden pek farklı değil, bekarlık sultanlıktır die boşuna dememişler kendimizi yiyip bitirelim mi yani hiç kimse için buna değmez aşk zaten hiç bir zaman karşılıklı olmamıştır her 2 tarafta aslında karşısındakine sevdiğini söylerken bunu kendisi için yapar yani aşkın doğasında egoistlik ve bencillik var, sen onun saçının teline zarar gelecek die düşünürken o birden ayrılmayı tamamen kendi çıkarları için ister vs. vs. bu söylediklerim yalnızca erkekler için değil kızlarında aynı şeyler başına geliyor, aşk çok tehlikeli bir oyun bundan sonra birini sevmeden önce 2 kere hatta 5-10 kere düşünecem

Dwyane_Wade

Üye
Aynen bende,bir daha ne zaman severim ya da sevebilirmiyim bilmiyorum..Kaç gündür hayalet gibi dolaşıyorum ortalıkta..Arkadaş ortamına girip 2 laf edecek gücüm yok..Sürekli somurtuyorum..Sanki kendimi dünyadan soyutladım..Okulda olmasa yurttan çıkacağım yok..Arkadaşlarım çağırmasa yanlarına gideceğim yok..Anılar bir türlü peşimi bırakmıyor..Sürekli onun seni seviyorum masallarını dinlemişim..İnsanların duygularıyla oynamak bu kadar kolaymış onun için..

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Gün Gelicek İçinde Bulunduğun ruh Haline gülüceksin arkadaş Şimdi Sana Ne söylesek boş insan Bazı durumları Yaşamadan tecrübe edemiyor unut desek unutmassın inş Kısa zamanda bu durumdan kurtulursun...

Dwyane_Wade

Üye
Gün Gelicek İçinde Bulunduğun ruh Haline gülüceksin arkadaş Şimdi Sana Ne söylesek boş insan Bazı durumları Yaşamadan tecrübe edemiyor unut desek unutmassın inş Kısa zamanda bu durumdan kurtulursun...

İnş kardeşim,sağolasın..

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Sevgilime aşıktım,onu çok ama çok seviyordum hem de herşeyden çok,hatta evlenme bile teklif etmiştim..Güya biz ayrılamazdık,hep birlikte olacaktık,daha evlenmeden çocuk ismi bile düşünmüştük..Ama bir sabah mesaj geldi,Aynen şöyle yazıyor : Bundan sonra senin için hoş bir anı olarak kalmak istiyorum,hayatında başarılar diliyorum,hoşçakal . Siz düşünün artık benim halimi...

Kötü Olmuş Tabi Sen Travma Geçiriyordun.
Acı Cekmek Cok Kötü Senı Cok İyi Anlaya Biliyorum.
Bende Çok Seviyordum İleriye Dönük Düşünüyorduk.
Neyse Anlatmiyim Güzel Şeyler Değil Bu Durumlar Sizlerde Biliyosunuz.
Bende Yaşadım Bu Durumu ...
Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş Misali ...
Sevgiye Ait Hiç Bişey Hissetmiyorum.
Kısacası Kısas Duygularım Yok Oldu;
Ne Bi Güven, Ne Bi Umut, Ne Bi Beklenti, Ne Seve Bilme, Ne İnana Bilme Vs Vs Hepsi Sıfır.
O Zaman Şöyle Diyelim, Her İki Tarafta da Ciddiyetsizlik Var.

Progressivity

Progressivity

Üye
hah şimdi oldu işte :D

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

merwishata

merwishata

Üye
Ciddi de düşünmeyin evlenmeyin de arkadaşlar...

Dwyane_Wade

Üye
Peki ne yapalım ?

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Öllüğün Körünü..

Dwyane_Wade

Üye
O ne ki ? :D

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi

:kop:

göktaş

Üye
valla ciddi olduğunu çevrene olan hareket ve davranışlarından anlar

yusufucan

yusufucan

Üye
Onun İçin Önemli ve Çok Değerli Olduğunu Hissetirmeli

Unstable01

Unstable01

Üye
erkeklern canı cehennneme:off:...hepsi kafasına göre ....

Aziz™

Aziz™

Üye
ben işi kelimelerin gücüne bırakırım.karşınızdaki kim olursa olsun kelimeleri iyi kullanabiliyorsanız kendinizi kötü ifade etmeniz olanaksız

yıldızlara bakarım akşam uyumadan.göz alıcıdır ışıltıları.uykumu alır götürür uzaklara.bende bakakalırım geceye.sonra sen gelirsin aklıma.yıldızların ışıltısı kaybolur.bir tek sen kalırsın gecede.aydınlatırsın kalbimi.neşe dolar ruhum.anılarım canlanır.o an hiç bitmesin isterim.en güzel dakikalarını yaşarım hayatımın.gülümsersin bana sevinirim.sonra soğuk bir rüzgar eser.ama üşümem çünkü sen varsın karşımda.yazmak isterim mısralarıma yada sözle söylemek ama olmaz.seni seyre daldığım bir gece güneş hiç doğmaz.benim güneşim sensin.birşeyler yapmak isterim.mesela dünyayı kurtarmak.merak etme canım dünya dediysem endişelenme BENİM DÜNYAM SENSİN....

aLLsTaaR

aLLsTaaR

Üye
aslıında seçeneklerin içinden birden fazala seçme imkanım olsaydı 2 tanesini işaretlerdim

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ankettekılerın hepsıne ekleme olarak saygı

bu zamanda kalmamıs en önemlı sey :D

çiftler arasında saygı olmadıktan sonra ne kadar cıddı düşünürse düşünsün isterse yoluna güller sersin fayda etmez..cunku ask mesk gecıcı saygı sevgı kalıyor

kemal21

kemal21

Üye
hiç takmasın olmazsa olmaz

yyyunus151

Üye
ty bunlar için ama kadın veya kız kendine aşık ettin mi sözünü bildin mi istediğini yapar ama . o da sözünü bilirse sana istediğini yaptırır kardeşim sen erkeksin erkek ol olmadı alttan al üstten çık:oke:

Üst Alt