6630 da 3G Kullanımı (Resimli Anlatım) [By SüKûT]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
6630 da 3G Kullanımı (Resimli Anlatım) [By SüKûT]
İlk olarak şu soruyu cevaplayalım 6630 da 3g var mı varsa nasıl kullanılır?

6630 da 3g var nasıl kullanırım kısmına gelince tek kamera olduğu için mecburen arka kameradan konuşuluyor tarafımdan denenmiştir kesinlikle çalışıyor

Şimdi bu soruyu cevaplayalım Peki ya ben nasıl kullanacağım?

İlk olarak Ayarlar>Şebeke>Şebeke Modu>Çift Mod u seçiyoruz ve telefonu yeniden başlatıyoruz eğer 3G çeken bi yerdeysek zaten çekim yeri olan yerde 3G yazısı çıkacak ve sizi arayanlarla kolaylıkla görüntülü konuşabiliriz.

Şimdi bu soruyu cevaplayalım Peki ya ben nasıl arama yapacağım?

Bunun için de Ayarlar>Arama>Video arama. görüntü seçeneğine tıklıyoruz ve bi resim seçiyoruz daha sonra da 3G si olan birinin numarasına gelip seçenek Ara>Video araması diyoruz ve bu ayarlardan sonra görüntülü konuşma yapabiliyoruz.

3G yazısını da göstermek isterdim ama şimdi köyde olduğum için gösteremedim kusura bakmayın

Tek kötü tarafı kamera arkada olduğu için acık zor oluyor ama onun dışında gayet güzel hepine iyi kullanımlar

Not:Lütfen emeğe saygılı olalım başka yerlerde kendi adımıza paylaşmayalım

Not 2:3G ye kayıt yaptırmayı unutmayın ;)...

konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yerdeyse konuyu onaylarken gereklşi yere taşırsınız hayırlı forumlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: alixkandemir, mmzzkk ve Superman_55

KİLLİİİİ

Üye
Tşkr ler

Esendağlı

Esendağlı

Üye
6630 da 3g olduğunu bilmiyordum.teşekkürler

duo

duo

Üye
ben kullanıyom 3g 6630 da süper hızlı bi interneti var

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler...

reymisterio&jef

Üye
keşke video koysaydın ben pek inenmadım

GrabellA

GrabellA

Üye
bunu bilmeyen varmı??? ama uğraşmıssın eline sağlık güzelde hazırlamışsın

Symbiont

Üye
HAtırlatmadan Geçmiyim 3G şebeke ile sürekli bağlantı halindedir batarya ömrü daha azalacaktır (%10)

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
HAtırlatmadan Geçmiyim 3G şebeke ile sürekli bağlantı halindedir batarya ömrü daha azalacaktır (%10)

Evet hatırlatma çok doğru bi şebekeye bi 3G ye geçtiği için çok şarj yiyiyor

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler

denow

denow

Üye
teşekkürler 6630 da görüntülü arama yapmak biraz saçma oluyor yani karşımızdaki kişi için en iyi fikir yanımızda ayna taşıyalım:D:D:sirit:

akula

akula

Üye
teşekkürler 6630 da görüntülü arama yapmak biraz saçma oluyor yani karşımızdaki kişi için en iyi fikir yanımızda ayna taşıyalım:D:D:sirit:

aynaya gerek yok ekstra kamera takabiliyorsun :)

kaan1733

Üye
hepsini yaptım sebeke video aramayı desteklemiyor diyor sonra karşıma bir ekrançıkıyor sesli alama, multimedya mesajı kısa mesaj çıkıyor nerede yanlış yaptım yrd...

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
hepsini yaptım sebeke video aramayı desteklemiyor diyor sonra karşıma bir ekrançıkıyor sesli alama, multimedya mesajı kısa mesaj çıkıyor nerede yanlış yaptım yrd...

kardeş orada ne yapıyorsa sırayla yap aynısını oluyor kendim yaptım konuştum kaç kez anlatımda gösterdiğim gibi oluyor yani tekrar dene sen...

pomax

pomax

Üye
aynen öle oluyor hatta nokia nın çıkardığı ilk 3g li telefonda diye biliyorum ben 6630 u kullanıyorum 4 senedir bişey olmadı fakat artık şarj çabuk bitiyor bataryayı değiştirsem etki eder mi acaba

alixkandemir

Üye
evet 6630 da 3g var bunu bilmeyenlere şaşırıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt