lütfennn yardım edin bana

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URAGAN

Üye
    Konu Sahibi
lütfennn yardım edin bana
:)sevgili arkadaşlar bir arkadaşımda samsung u600 var. telefonunun orjinal bir teması var bi görseniz bayılırsınız gece gündüz hava değişiyor kız kulesi var gece olunca karanlıkta yıldızlar kayıyor:) ya bu temanın aynısı 6300 için yapılamaz mı yada 6300 için varmı varsa nerde arkadaşlar bi yardım edin çok güzel bi tema yaaa:) nerdeyse o tema için u600 alacam yaa:oke:

RocK_FaTiH

RocK_FaTiH

Üye
:)sevgili arkadaşlar bir arkadaşımda samsung u600 var. telefonunun orjinal bir teması var bi görseniz bayılırsınız gece gündüz hava değişiyor kız kulesi var gece olunca karanlıkta yıldızlar kayıyor:) ya bu temanın aynısı 6300 için yapılamaz mı yada 6300 için varmı varsa nerde arkadaşlar bi yardım edin çok güzel bi tema yaaa:) nerdeyse o tema için u600 alacam yaa:oke:

Dostum senin için baya bi araştırdım ingiliz sitleri olsun türk sitleri olsun tam istediini bulamadım ama aradına yakın güzel geceli yağmurlu temalar buldun bi bak istersen yararım oldysa ne mtlu bana...:smartass::smartass:

::İşte link::

URAGAN

Üye
    Konu Sahibi
dostum senin için baya bi araştırdım ingiliz sitleri olsun türk sitleri olsun tam istediini bulamadım ama aradına yakın güzel geceli yağmurlu temalar buldun bi bak istersen yararım oldysa ne mtlu bana...:smartass::smartass:

::işte link::

kardeş valla çok sağol yaa eline sağlık:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt