TTPod v3.40 Türkçe Rootsigned +20 Renkli Efekt Entegreli (Çince Karakterler Düzeltildi)

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
çok sağol kardeş harikasının çok emek vermissin teşekkürler.Yalnız ttpod bu versiyonunu beğenmedim.Mesela yazı fontlarını düzenlemeyi kaldırmışlaar.O yuzden önceki versiyona dönüyorum tekrar sağlıcakla kal

Bence doğru seçim derim benimde hiç hoşuma gitmedi bununla ilgili çalışmamı durduruyorum çünki çok hata var bulututla gönderme yapmıyor. bazen dinlerken program kapanıyor.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bence doğru seçim derim benimde hiç hoşuma gitmedi bununla ilgili çalışmamı durduruyorum çünki çok hata var bulututla gönderme yapmıyor. bazen dinlerken program kapanıyor.
Ve ekliyeyim Ses kalitesi çıkış şiddeti daha az 3.30 a göre.Yazık oldu ya emeklerin boşa gitmez inşallah kardeşim:(

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Ve ekliyeyim Ses kalitesi çıkış şiddeti daha az 3.30 a göre.Yazık oldu ya emeklerin boşa gitmez inşallah kardeşim:(

Aynen katılıyorum ses kalitesi ve şiddetide zayıf ben genel olarak yazmıştım daha bir sürü eksiği var yavaş çalışma ses kaybolması tag düzenleyicinin çok yavaş olması vs. gibi yani TTPod 3.3.1 en iyi sürüm diye biliriz.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Sanırım uzun bir süre bu sürümde kalacagız teşekkürler kardeş çalışmalarının devamını dilerim.Arel acele çıkarılmış bir sürüm sanki.Taş üstüne taş konacağına Var olan taşları yıkmışlar(liste yazı fontu düzenleyeme, Daha az ses şiddeti, stabil çalışmama vb)

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım uzun bir süre bu sürümde kalacagız teşekkürler kardeş çalışmalarının devamını dilerim.Arel acele çıkarılmış bir sürüm sanki.Taş üstüne taş konacağına Var olan taşları yıkmışlar(liste yazı fontu düzenleyeme, Daha az ses şiddeti, stabil çalışmama vb)

Arel acele çıkarılan bir sürüm olduğu kesin doğru bir yaklaşım çünki o kadar çok gözle görülür hataları var ki TTPod olduğuna inanasım gelmiyor. Extra eklenen özelliklerde beş para etmez.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Arel acele çıkarılan bir sürüm olduğu kesin doğru bir yaklaşım çünki o kadar çok gözle görülür hataları var ki TTPod olduğuna inanasım gelmiyor. Extra eklenen özelliklerde beş para etmez.

Bundan sonra bir üst sürüme geçerkende temkinli yaklaşmakta fayda var :)

wonderking

wonderking

Üye
saol kardes guzel paylasım

gacvokem

Üye
teşekkürler emekleriniz için en klas ttpod bu

-hasangun-

-hasangun-

Üye
emeğine sağlık

kral7

kral7

Üye
Teşekkürler kardeşim

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
teşekürler .

turancen

turancen

Üye
indirecem bakalım inşallah çalışır 5320 exm

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
indirecem bakalım inşallah çalışır 5320 exm

gerek yapan mahmutk.arkadaşımız gerekse ben tavsiye etmiyorum bir önceki sürümü kullanmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır

karaman-355

karaman-355

Üye
teşekürler elinize saglık

bayrampasa93

Üye
sagol vbende error sistem diyo n82

thelord144

Üye
knka saoLasın güzeLde buna şarkı sözü nasıL ekLeriz

unrivaled

unrivaled