Vodafone opera mini'yi telefonuna ücretsiz yükle

Sponsorlu Bağlantılar

sarıoklar

Üye
artık kontör düşmeye başladı.başka sitelere girmeyin arkadaşlar.(kesin bilgidir)

topgun1111

Üye
evet bende opera açılmıyor bile installing diyor yarıda kalıyor.tabi bu şaka değil :)

virtueslife

virtueslife

Üye
evet arkadaslar dun aksamdan beridir bende giremıordum kontorden sandım gittim yukledım bugun gırdım face e 2 kont gitti artık gidior sanırım iyice uyandılar ;) şurda topu topu 50 kişi giiriorduk insan az daha zaman verirdi pehhh :(

name ibo

Üye
ben yükledim instalig diyo yarıya gelip duruyo daha ilerlemiyor neden olabilir :(:(:(:(

--------------- Ekleme ---------------

nolur yardım

--------------- Ekleme ---------------

edevam ediyol
no kontör bizim arkadaş giriyo

ersoyw

Üye
arkadaslar ben vodafone de kontorum 0 iken girdim ve 10 saate yakın gezdim ve dosya fln indirdim ve kapattım. ve bana daha sonra arka arkaya msj lar gelmeye basladı gprs kullanımınızdan olusan 11 kontor yukleme yapınca bakiyenizden dusulecektir diye bi suru msj geldi ve boyle tam 375 kontor odedim vodafone kontor gitmiyo diye surekli girmeyin sonradan cıkıyo acısı

kaban42

Üye
Opera mini için adobe flash player nerden bulabilirim acaba

darknessfalcon

darknessfalcon

Üye
arkadaslar ben vodafone de kontorum 0 iken girdim ve 10 saate yakın gezdim ve dosya fln indirdim ve kapattım. ve bana daha sonra arka arkaya msj lar gelmeye basladı gprs kullanımınızdan olusan 11 kontor yukleme yapınca bakiyenizden dusulecektir diye bi suru msj geldi ve boyle tam 375 kontor odedim vodafone kontor gitmiyo diye surekli girmeyin sonradan cıkıyo acısı

abi 375 kontör ödedim diyosun o paraya gidip yeni hat alırdın ya ?

volk_

Üye
Arkadaşlarrrrr!telefonum wifili(samsung starw)wifi le bağlanıp opera miniyi açtığımda kontör fln gidiomu??

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
peki bu opera mini aveada ücretli mi ??

Üst Alt