Telefondaki Mesajları Bilgisayara Atmak?

Sponsorlu Bağlantılar

BanditGoXeL

Üye
    Konu Sahibi
Telefondaki Mesajları Bilgisayara Atmak?
Merhaba arkadaşlar nokia 6300 kullanıyorum ve telefonun hafızasındaki kayıtlı bazı mesajları pc ye aktarmak istiyorum bunu yapabileceğim bir program önerir ve açıklamalı olarak nasıl yapabileceğimi anlatırsanız sevinirim.Nokia pc suite sadece gelen kutusundaki mesajları görüyor..:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

yokmu yardımcı olucak biri

• Beğen
Tepkiler: İmmortality

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
USB kablosu araçılığı ile yapabilirsin belki.

gereksizuye

Üye
bende 6630 var fakat hic bir sekilde alamiyorum bildiginiz bir program falan varmi ?

Doğan

Üye
Bilmiyorum belki programı vrdır ama
Ben Böyle biliyorum :) nokia pc suiteyi bilgisayarına kuruyorsun ondan sonra bilgisayarıma girip nokia phone browsera giriyosun oradan mesajlara ondan sonrası kopyala yapıştır inşallah yardımcı olmuşumdur iyi forumlar :)

metalwings

metalwings

Üye
nasıl yapamıyosunuz?
nokia pc suite calısıtırp mesajlar simgesine tıkla
gelen mesajlara gir.
düzenden tümünü sec de. yine düzenden kopyala de.
masaüstüne bi klasor olusturup klasore gir sag tıkla yapıstır de.

dikkat edecegın husus nokia pc suite programın mesajlar penceresini isin bitince kapatacaksın yoksa yapıstır gelmez.

• Beğen
Tepkiler: ROJEK
mcgunnies

mcgunnies

Üye
benımde bır sorunum var yardımcı olurmusunuz sevgilimin fotosu bugun elime geldi ncak normal foto kagıt yanı bunu cebe veya pc ye aktarma şansımız varmıdır elimde olan mazleme card rider lütfen arkadaşlar bileniniz yazarsa çok duacı olurum yazmassanızda canınız sağolsun

makgunes----> kasımda asker 89/4

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
bende 6630 var fakat hic bir sekilde alamiyorum bildiginiz bir program falan varmi ?

program feLan yok. Tak hafıza kartını kart okuyucuya sonra pcye.
gir system klasörüne bak orada mail klasörü var. salla onu pcye :ehe :ehe

orada bas klasöre gir oradada numaralı klasörler olacaktır. onlara girince karsında dosyalar göreceksin.
onları wordpad ile açarak mesajlarını okuyabilirsin. tekrar telefonuna atmak istersen maili at systeme :)

önemi uyarı. tekrar telefonuna atarken mesajların içeriğiyle veya mail klasöründen bir dosya ile oynarsan telefon kabul etmez

benımde bır sorunum var yardımcı olurmusunuz sevgilimin fotosu bugun elime geldi ncak normal foto kagıt yanı bunu cebe veya pc ye aktarma şansımız varmıdır elimde olan mazleme card rider lütfen arkadaşlar bileniniz yazarsa çok duacı olurum yazmassanızda canınız sağolsun

makgunes----> kasımda asker 89/4

evet var. tarayıcın var ise oradan çok rahat pcye atıp telefonuna gönderebilirsin.
yoksa ise olan bir arkadaşına müracat etmeni öneririm :)

ltfllh

ltfllh

Üye
nasıl yapamıyosunuz?

nokia pc suite calısıtırp mesajlar simgesine tıkla
gelen mesajlara gir.
düzenden tümünü sec de. yine düzenden kopyala de.
masaüstüne bi klasor olusturup klasore gir sag tıkla yapıstır de.

dikkat edecegın husus nokia pc suite programın mesajlar penceresini isin bitince kapatacaksın yoksa yapıstır gelmez.
arkadaşım doğru söylemiş sen pcsuitenin en güncel versiyonunu bul onunla dene

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
bu pc suite süper bişey yaa allah razı olsun :)

Melihhh86

Üye
arkadaşlar bende nokia 6630 kullanıyorum.nokia pc suit programını kurdum fakat phone browser a girdiğimde sadece hafıza kartı ve c 'yi görüyo mesajlar diye bi bölüm yok.benzer sorunlarla karşılaşan var mı acaba...

ejderemre

Üye
melih aynı problemi bende yaşıorum ne yazıkki, aynı şekilde bende de 6630 var ve pcye bagladıgımda mesajlar harıc herseyı kopyalayabılıorum.mslar dıe bı dosya yok gorunuor.sorununu cozersen banada bılgı verırsen sevınırım.. arkadaslar sızde yardımcı olun lutfen.. nolife, senin dediğini yaptım.oldu ancak bıcımsız gorunuor, msjı okuyabılıorum ama bazı yerlerınde rasgele seyler yazıor.. daha duzgun bı program var mı msjları gosterecek??? şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

melih aynı problemi bende yaşıorum ne yazıkki, aynı şekilde bende de 6630 var ve pcye bagladıgımda mesajlar harıc herseyı kopyalayabılıorum.mslar dıe bı dosya yok gorunuor.sorununu cozersen banada bılgı verırsen sevınırım.. arkadaslar sızde yardımcı olun lutfen.. nolife, senin dediğini yaptım.oldu ancak bıcımsız gorunuor, msjı okuyabılıorum ama bazı yerlerınde rasgele seyler yazıor.. daha duzgun bı program var mı msjları gosterecek??? şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

Melihhh86

Üye

en son versiyonunu yükledim ama yine de olmadı.sorunu çözebilirsem bilgi veririm..

rmdn0119

Üye
best message storer ;) txt formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz hem de düzenli bir biçimde.... ancak 6300 için s40 symbian bulman lazım var mı bilmiyorum...

Üst Alt