Vodafone opera mini'yi telefonuna ücretsiz yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Vodafone opera mini'yi telefonuna ücretsiz yükle
Opera Mini cep telefonunuzdan internete erişiminizi sağlayan hızlı ve kompakt bir Web tarayıcısıdır.

Opera Mini size telefonunuzda hızlı ve rahat bir internet deneyimi yaşatır. Facebook arkadaşlarınızla irtibatta kalabilirsiniz, Google arama motorunu kullanabilirsiniz, yoldayken e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz , gazete okuyabilirsiniz ve bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz

Opera Mini'nin Avantajları
*Web sayfalarına telefonunuzdan hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
*Opera Mini veri sıkıştırması yaptığından transfer edilen verinin boyutu %90'a kadar küçültülebilir.Bu sayede, cep telefonunuzdan web sayfalarına erişim çok daha hızlı olmaktadır.
*Web sayfaları cep telefonunuzun ekran boyutuna uygun olarak adapte edilmektedir.Böylece, bir Web sayfasını bütün olarak cep telefonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz.
*Vodafone live! portalına bağlanabilirsiniz.

detaylar,demo görüntüler,indirme sayfası için

ayrıca cep telefonunuzdan vodafone live'a bağlanarak web bölümünden operayı ücretsiz indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: sinemsinemsi, YAKUTSAL, fblimm ve 1 kişi daha

topgun1111

Üye
arkadaşlar bennette bedava dolaşıyorum.kontorum yok.alınca bunlar benden çıkmaz dimi ? bide download yapamıyorum ve youtube videolarını izleyemiyorum.real playera bağlanıyor.ama bağlanamadı gibi bir uyarı veriyor...

sizde web de bedava dolaşabiliyormusunuz.acaba bu herzaman bedava mı kalacak ...

coloniex

coloniex

Üye
hacı internetin acısı sonradan çıkar ;) aynısı bana oldu

topgun1111

Üye
Ben şimdiden 100lerce mb kullandım.1gb kullanıp kartı atsam sakat bir durum olmaz heralde?ve normal internet tarayıcıdan girilmiyor bu opera ile ilgili bişey olması lazım?bi süre bedava mi acaba?

mesut öncel

mesut öncel

Üye
hacıo aynen bende bedava dolasıorum bence acısı cıkmaz cunku uyarıı gelıor stn yukluyecegınız kontorden bakjıyenızden mıseal ıkı kontor ducektır gıbı bende bedavaya dolasıorum

topgun1111

Üye
Ümit ediyorum:gülümse

mesut öncel

mesut öncel

Üye
giderse yakarım vodafonun cırasını her allahın gunu musterısı servısını rahatsız ederım ınternetten

s.volkan

s.volkan

Üye
Kontör düşmüyor ama düşmesi lazım..

Garip..

topgun1111

Üye
Müşteri hizmetlerine mesaj attım vodafone live dışına çıkınca mevcut gprs tarifesi üzerinden ucretlendirilirsiniz diyor.bu vodafonun bir açığı mi yoksa?kontoru varken giren var mi? O zaman gidiyor mu acaba?sonra mahkemelik olmayalım:)

--------------- Ekleme ---------------

Müşteri hizmetlerine mesaj attım vodafone live dışına çıkınca mevcut gprs tarifesi üzerinden ucretlendirilirsiniz diyor.bu vodafonun bir açığı mi yoksa?kontoru varken girenler? O zaman gidiyor mu acaba?sonra mahkemelik olmayalım:)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Benim vodafone kullanma zamanım olmuştu ,bende de oluyordu,ve kontöru bir hafta sonra aldı,müşteri hizmetlerini aradım durumu belirttim, sonra düzelttiler..Bedava sanıp girmeyin hele birşey sakın indirmeyiniz..

sweety_boy_43

Üye
benım bıldıgım sadece vodafone lıve ucretsız dı ... vodafone lıvenın dısınacıkarsanız elbette ucret odersınız...
100kb/1 kntr olarak ucretlendırılır...
kntrunuz yokken gırıyorsanız kntr yukledıgınızde borcunuz otomatıkmen cekılır..

mesut öncel

mesut öncel

Üye
kardesım bu catty soluorsa sallıor ben hatta yorum yapmısım daha once ve sımdıkontrö yukledım gıtmedı vodafon live dan baska ayarı gırersenız gıder full dolasalım sızde ınsnaların canını sıkmayın kardesım bır yerınızden uyduruklar atmaıyın

--------------- Ekleme ---------------

eft arkadaslar opera mni bedava sıtelerde arastırdım 1 veya 2 saat belkıde 0.50 kontor gdıebılır acıklandı kontor yulkleyınce anlıcaksınız saygılarımla

topgun1111

Üye
Evet vodafone live dışına çıkıyoruz ama vodafone live ayarlarıyla ... Yani bedava

s.volkan

s.volkan

Üye
Temsilci benim ayarlarımı inceledi. Normalde ücretlendirlmesi lazım ama ücretlendirilmiyor dedi.Onlarda garipsedi..

Şu an kontör düşmüyor..Ancak yakında başlar kanımca..

mesut öncel

mesut öncel

Üye
aslında solemıcektık bız vodafonu kazıklıcaktık:oke:

YILMAZBY

YILMAZBY

Üye
vodafone yi kazıklamak he:ehe ne güzel olurdu...

topgun1111

Üye
La ne ettiniz (: gitti bizim internet adamlar uyanacak şimdi ..

virtueslife

virtueslife

Üye
Hayr arkadaslar bedava korkmanıza gerek yok. Kntorum yok sbahtan beride uyari msj ı almadm vlive bdava profil hizmeti zten msn de onun uzernden bdava grilio vodafone ana sayfasnda belirtmedi bdava dye cunku aşıri yuklenme olmasn dye ilgililere duyrulur ama ne kadar surer blinmez .

topgun1111

Üye
Evet msn bedava ise internet bedava olabilir.Allah turkcell e kolaylık versin:)

Üst Alt