Cep telefonu numarasının değiştirilmesi talebi dilekçe örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Cep telefonu numarasının değiştirilmesi talebi dilekçe örneği
…………………. CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

TALEPTE BULUNAN :
VEKİLİ :.

KONU : Müvekkilem adına kayıtlı telefonun numarasının değiştirilmesi
talebine ilişkin dilekçemizin Turkcell iletişim hizmetleri A:Ş. ne
havale edilmesidir. .

AÇIKLAMA : 1- Müvekkilem ……………………………., …….. grubuna bağlı ………………… pazarlama şirketi Gelişim Dayanıklı Tüketim Malları pazarlama A.Ş. nde muhasebe müdüresi olarak görev yapmaktadır.

2- Abone olduğu Turkcell’e ait ………………….. numaralı telefonundan sürekli olarak gizli bir numara veya numaralardan rahatsız ve taciz edilmektedir. Bu durum müvekkilemi manen rahatsız ettiği gibi, görev yaptığı şirketteki verimini de düşürmektedir.

3- Cep telefonlarının teknik olarak dinlemeye alınamadığı sayın Savcılığınızın da malumu olduğundan müvekkilemi kim veya kimlerin rahatsız ettiklerini tespit edebilme imkanı da zorlaşmaktadır. Oysa müvekkilemin işi gereği sürekli olarak cep telefonuna ihtiyacı bulunmaktadır. Bu durum karşısında mevcut numaranın değiştirilmesinin müvekkilemi bu sıkıntıdan kurtaracağı kanaatindeyiz.

SONUÇ : Yukarıda arz edildiği gibi, Müvekkileme ait …………………….. numaralı cep telefonu numarasının değiştirilmesi için dilekçemizin TURKCELL iletişim A.Ş. ye havale edilmesini bilvekale saygıyla arz ve talep ederim………..

Talepte bulunan vekili

omayra

Üye
Vekil ağzından yazılmış bir dilekçe. Bari asil ağzından yazılanı ekleseydin :ehe Vekil de buraya bakarak dilekçe yazacak ise, yazsın bakalım :ehe

liob

Üye
hoca çakmadı:ehe

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
buna aslında gerek yok müştei hizmetlerini arayıp değiştirebiliyorsunuz ama lazım olan olur bilgi için teşekkürler

aras911

Üye
acilen kapatılması gereken bi konu bence :)

06Nurettin

Üye
saçma sapan konu, avukatlar için sanırım bu dilekçe örneği.......

maxirabit

maxirabit

Üye
2008'de numara değiştirmek için dilekçe mi veriliyordu?
Turkcell'de ozaman son 2 yıldır hat değiştirmeden,numara değiştiriyor m.hizmetleri.
Ben de hat değiştirmeden numara değiştirdiğim oldu ama bu kez direk yeni hat aldım,diyerini de kaybettim.
Unutmadan telefon dinleme olayı okadar gelişti ki,bataryanızı çıkarmadığınız süre için de dinleyebiliyorlar.

Üst Alt