Havam Yerinde ALATURKA Oldum

Sponsorlu Bağlantılar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi

Birkaç olay, birkaç durum beni son derece sevindirdi. Birilerinin msn adresinden seni sildiğini görmenin insanı bu kadar rahatlatacağını bilmezdim. Gönlüm ve kafam rahatladı.

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bu birileri forumdan bence =?

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Avatarın muhteşem, asabım bozuk olduğu zaman bu avatarına baksam yeter :kop:

elmyra

Üye
merve senelerdir aynı tarzda avatarlar kullanıyo avatarını bende calacam:ehe:ehe:ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bazen başkasının msn inden silindiğimi görmek beni de rahatlatıyor:ehe
dediğin gibi kafamız rahat oluyor

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ben silerek rahatlamayı tercih ediyorum, gerisi pek ilgilendirmiyor :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
EVET AKTÖR :D
başarılı bir tiyatrocu o:oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Aktör :) İlk kez birisi bana aktör diye hitap etti :) Bilmem öyle miyim ki... Çıkıp oynuyoruz işte öyle... :) Davet de ettik forumu ama kimseler gelmedi :( Bir dahakine artık :)

EVET AKTÖR :D
başarılı bir tiyatrocu o:oke:

Teşekkürler :)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Ben silerek rahatlamayı tercih ediyorum, gerisi pek ilgilendirmiyor :)
Silerek rahatladığın kişiler oluyor ama silindiğini görerek rahatlamak bir başka. Silmeye birşeyler engel olabiliyor.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Silerek rahatladığın kişiler oluyor ama silindiğini görerek rahatlamak bir başka. Silmeye birşeyler engel olabiliyor.

Aşk menşeili rahatlamalar geçici olmasının yanı sıra insanın kendi kendini kandırarak kafasından bir şeyler atma çabasının başarısız tezahürüdür :) (ne dedim ben ya :ss )

Ama umarım ben yanlış yorumlamışımdır, aşkla ilgilisi dahi yoktur bu bahsettiğinizin ve olsa dahi umarım sizin rahatlamanız kalıcı olur :)

CEREN

CEREN

Üye
Aşk menşeili rahatlamalar geçici olmasının yanı sıra insanın kendi kendini kandırarak kafasından bir şeyler atma çabasının başarısız tezahürüdür :) (ne dedim ben ya :ss )

Ama umarım ben yanlış yorumlamışımdır, aşkla ilgilisi dahi yoktur bu bahsettiğinizin ve olsa dahi umarım sizin rahatlamanız kalıcı olur :)
kalıcı olurmu bılmem ama insanlar bu durumda kendını rahatlatmaya ve kandırmaya calışırlar dogru

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi

:hmmm :hmmm :hmmm
:bilmem: :bilmem: :bilmem:

Yasminozz

Yasminozz

Üye
hayırlısı olsun ne diyelim... :) :) :)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah sağolun hanımefendi.

Yasminozz