şok şok şok:Çift SIM kartta 8 MP kamera !!!

Sponsorlu Bağlantılar

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
şok şok şok:Çift SIM kartta 8 MP kamera !!!
Çift SIM kartta 8 MP kamera
Özellikleri ile diğer telefonlardan çok üstün olan çift SIM kartlı telefonlar Sony Ericsson, Samsung ve Nokia’nın 8 MP kamera dalgasına ayak uydurdu. Artık 8 MP kameraya sahip çift SIM kart çalıştırabilen telefonlar mevcut. Çin’de satılan X908 isimli telefon, diğer özellikleri ile birlikte kullanıcıları tekrar düşünmeye zorlayacak.

3X optik yakınlaştırma
Çin malı X908 modelinde çift SIM kart desteği bulunuyor. TV çıkışı bulanan telefon ile resimlerinizi ve videolarını televizyonunuzdan izleyebiliyorsunuz. 8 MP kamerasının aynı zamanda 3X optik yakınlaştırması bulunuyor. Ön yüzünde 2 MP kamera bulunan X908 ile diğer çift SIM karlı telefonlarda olduğu gibi görüntülü görüşme yapılamıyor. Telefonun özel anteni sayesinde televizyon yayınlarını ücretsiz izleyebiliyorsunuz. X908’in aynı zamanda radyosu ve dokunmatik ekranı da bulunuyor.

Nintendo oyunları cepte
NES emilatörü sayesinde Nintendo oyunlarını oynayabiliyorsunuz. 140 gram ağırlığındaki telefon çok yakında Avrupa’da satışa sunulacak. Telefonun 8 MP kamerası konusunda farklı söylentiler var. Çin malı telefonların bu teknolojiye ulaşamayacaklarını söylüyorlar. Bazıları da hem ucuz hem de küçük boyutlara sahip bu telefonların dokunmatik ekran, GPS, Wireless gibi bir çok üstün özelliğe sahip olduğunu ve 8 MP kamera da olabileceğini düşünüyor.

schumici

schumici

Üye
yaaa bırakın şu çin mallarını yaaa 1.3den daha iyi çekceğini bile sanmıyorum

kaan0

kaan0

Üye
bu telefonlardan uzak durun ne sar değeri ölçülüyo bunların ne de malzemelerinindeki zararlı madde oranları

safakk

safakk

Üye
valla wireless varsa fiyatıda ucuzssa gözümü karartıp alabilirim ne sar ne mar ölçülmesin bana wireless yeter :ehe

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
çin malı değilmi sonuçta isterse 10mpx kameralı yapsınlar güzel olsun ama sonuçta adları çıkmış çin malı

xkadir61

xkadir61

Üye
brncede 5 para etmez.

schumici

schumici

Üye
abi sakın almayın herşeyden önce sağlığınız için sizlerden bi kardeşiniz olarak ricam almayı düşünenler bence unutsunlar o fikri ama yinede seçim sizin

xkadir61

xkadir61

Üye
ben kamerayı test ettim. 0.290 mp.
8mp'nin 25/1 'i

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
yakında nokia gbi büyük firamlarda çıkartırlarr

schumici

schumici

Üye
nokia kamera olarak çok daha üstleri çıkartır ama çift sim kart olayına yanaşacağını hiç sanmıyorum

kaan0

kaan0

Üye
ne kadar mpx yapsalarda bence birgün bu olay durur çünkü daha üstünü biz de göremeyiz sonuçta insan gözünün de görebileceği netlik vardır ama belki binaların içini gösteren kamera yaparlar o zamanda

schumici

schumici

Üye
ne kadar mpx yapsalarda bence birgün bu olay durur çünkü daha üstünü biz de göremeyiz sonuçta insan gözünün de görebileceği netlik vardır ama belki binaların içini gösteren kamera yaparlar o zamanda
o tarz bi işe girişeceklerini sanmıyorum çünkü etik değerlerle uyuşmaz. çünkü o tarz bi özellik bence sadece art niyet için kullanılır.

Üst Alt