arkadaşlar hafıza kartını hızlı biçimledirmek için ne yaparım lütfen yardım isti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
safamart

safamart

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hafıza kartını hızlı biçimledirmek için ne yaparım lütfen yardım isti
elimde 6600 var içinde de 512 mb hafıza kartı var hafıza kartını hızlı biçimlendirmek içimn ne yapmalıyımm. yardımcı olun lütfen

Atakan

Atakan

Üye
bilgisyarın kart okuyucusu varsa tak yan tuşa tıkal biçimlendir de,telefonda menüye gir hafıza kartına gir seçenekler de biçimlendir :oke:

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
ÖNEMLİ NOT: Hafıza kartını bilgisayarda biçimlendirince hafıza kartı içindeki cep telefonu ile dosya bağlantısını sağlayan sistem klasörleri yok oluyor...

Atakan

Atakan

Üye
ÖNEMLİ NOT: Hafıza kartını bilgisayarda biçimlendirince hafıza kartı içindeki cep telefonu ile dosya bağlantısını sağlayan sistem klasörleri yok oluyor...:bann:

telefona takınca geri geliyor:oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bilgisayarda Yapma Bence Telefonda Hafıza KArtının ÜStüne Gel Özelliklerden Biçimlendir.

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
bilgisyarın kart okuyucusu varsa tak yan tuşa tıkal biçimlendir de,telefonda menüye gir hafıza kartına gir seçenekler de biçimlendir :oke:
aynen

--------------- Ekleme ---------------

ÖNEMLİ NOT: Hafıza kartını bilgisayarda biçimlendirince hafıza kartı içindeki cep telefonu ile dosya bağlantısını sağlayan sistem klasörleri yok oluyor...
önce pc de sonra telefonda tekrar biçimlendir...o zaman pcye takınca hafıza kartını okumuyor diye bir sorunla karşılaşmazsın

TELEFONCU39

TELEFONCU39

Üye
Bilgisayara usb ile tak açılır nede olsa o zaaman biçimlendir de seçenekler çıkar hızlı biçimlendir de hemen biçimlenir

TR_BLooD

Üye
KarDeşLerm Benim hafızA Kartı ( 512 MB ) bilGİSayardada BiçimlenMiyor

veyselll

Üye
kartının biçimlenmesiyle boyutu arasında bi sebep yok 32 mb.da olsa pc ye taktığın zaman sağı tıklayıp biçimlendir seçeneğini görebilirsin

togaman

togaman

Üye
Biçimlendirme olmuyosa eyer arkadaşım telını tak pc ne gır hafıza kartı bölumune tum dosyaları sıl.sonra telınden hafıza kartını cıkıar tak tel hafıza kartını bıçımlendırır kendılığınden :oke:

death_good_12

Üye
ama hepiniz yanlış dediniz direk biçimlendirirse fat 32 formatında biçimlendirir bu durumda sağlam kartı bozar ve biçimlendirirken dosya sisteminden fat olanını seçip biçimlendir seçeneğinden hızlı biçimlendirmeyi seçmelisin hadi kolay gelsin

xgökhanx

Üye
Arkadaşlar benimde 6600 ım var 512 mb hafıza kartım var benim pc vista hafıza kartını pc ye taktım sonra sağ tıklayıp biçimlendir seçeneğine tıkladım biçimlendirdi fakat sonra telefona taktım hafıza kartı bozuk,biçimlendirilsin mi diyor bende evet dedim ama 1 güne biçimlendirdi.Bende sinirden hafıza kartını kırdım telefonu değiştim.N70 aldım şimdi hiç sıkıntım yok telefon 2 saniyede biçimlendiriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt