pokemon firred türkçe ve vbagx1.25 son sürüm emilator+- hiç biyerdeyok

Sponsorlu Bağlantılar

utkuacar

utkuacar

Üye
    Konu Sahibi
pokemon firred türkçe ve vbagx1.25 son sürüm emilator+- hiç biyerdeyok
işte pokemon firred türkçe ve vbagx 1.25 - sadece maxicep güvencesiy le utku acar tarafın dan upload edilmistir........
kendim denedim calıstı symbian destekli dir:oke:
işte link

yakında her kes alıntı yapar saten

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dursun dogan, delrico, alposkim ve 33 diğerleri

Soneday

Soneday

Üye
Oyunu türkçeye çeviren s nonda adlı arkadaşımızdır :oke:

kezzman

Üye
saol kardeş

eragon

Üye
emeğine saygılar

cargo55

cargo55

Üye
eyw

asdfgh92

Üye
vbag çalışmıyor bilgilerinize n70

wertyytrew

wertyytrew

Üye
6600 için olurmu?

serkantit

serkantit

Üye
teşekkürler

ReDBLacKEaqLee

ReDBLacKEaqLee

Üye
6630 olurmu

sadoss

Üye
vbagx 1.25 s60v3 için yapılmıştır daha s60v2 için olanı yapılmadı ya vbagx 1.12 yada 1.20 yi kullanabilirsiniz

_furcht_

_furcht_

Üye
beyler bu arkadaşımızın verdigi eklentinin içindeki vbagx emulatörü aktif diğildir ve aktif olmadıgından oyunda 5 dk sonra kapanıyo bunun için vbagx emulatörü sitesine girdim ve kendi telefouma uygun olanı indirdim denedim oyun süper buyrun benim tel 7610 yani bu bir çok tel de açılır buyrun indirin.
link:

utkuacar

utkuacar

Üye
    Konu Sahibi
vbag ı aktiflestirmek icin k e y geni kullanın imei numaranısı yasın sonra telefonda aktiflestirme kısmına yazın denedim calsıo sorunsuz :D

ahmetömer

ahmetömer

Üye
6600 da çalışırmı

parisli-sinan

Üye
ben başka vbag 1.12 indirdim oyunu açıyordum ve oyun 5 dk sonra kappanıyodu imei fln yazdım bi kod verdi o kudu girdim yine aynı 5dk sonra kapanıyo ????? HELP

utkuacar

utkuacar

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım sen 1.12 indirmissin benim verdigim 1.25 s60 3rd benim verdigim *** 1.12 degil 5 dk sonra kapanıyo cunku kod kabul etmio ok ?:D

--------------- Ekleme ---------------

beyler bu arkadaşımızın verdigi eklentinin içindeki vbagx emulatörü aktif diğildir ve aktif olmadıgından oyunda 5 dk sonra kapanıyo bunun için vbagx emulatörü sitesine girdim ve kendi telefouma uygun olanı indirdim denedim oyun süper buyrun benim tel 7610 yani bu bir çok tel de açılır buyrun indirin.
link:

arkadasım program sorun suz calısıo sen icindeki **** kullan yeter program bozuk sa aynısını sitesinden indir keyle aktive et

gsmgs

gsmgs

Üye
teşekkürler

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Teşekkürler...

utkuacar

utkuacar

Üye
    Konu Sahibi