Microsoft Edge için web.whatsapp gelecek mi?

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft Edge için web.whatsapp gelecek mi?
Evet gelecek mi bu konuda mc'den bir haber var mı? :tşk:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gelir Neden Gelmesin Vaktinde Sadece Chromeye Geliyordu Edge Otursun İYice Gelir Bence :) Yada En Garantisi Mail At Cevap Veriyorlar :)

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben tam olarak kullanamadığım için EGDE i kullanmıyorum
çoğu özellik dokunmatik veya kalem gidisi istiyor
ve bariz hız farkı hissettim chrome ile
ama zamanla kesin gelecektir

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
ben tam olarak kullanamadığım için EGDE i kullanmıyorum
çoğu özellik dokunmatik veya kalem gidisi istiyor
ve bariz hız farkı hissettim chrome ile
ama zamanla kesin gelecektir
Anladım birde arkadaşın dediği gibi mail atayım. Mailler'i Microsoft baya ciddiye alıyor.

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İmanın Yarısı Sabirmiş İnnallahe Meassabirin :tebessüm:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
gelir bencede:)

Rygebin

Rygebin

Üye
windows 10 yeni insider sürümü yayınlandı. Şu an Edge destekler durumda. Whatsapp'ın yayınlaması kaldı.

Adilx05

Adilx05

Üye
Kasım güncellemesiyle gelecek gibi bir dedikodu dolanıyodu developer forumda :)

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
bunun için bir çözüm bulmuş bile..

1.Adım: WhatsApp Web’i Edge üzerinde açın. Normalde web.whatsapp.com adresine girdiğimizde bizi ana sayfada telefonumuza okutmamız için bir QR kodu karşılar. Ancak Edge’de QR kodunu göremiyoruz.

2.Adım: Edge üzerinde QR koduna ulaşmak için F12 tuşuna basarak geliştirici ayarlarına gidiyoruz.

3.Adım: Geliştirici ayarlarında “Emulation” sekmesine tıklıyoruz.

4.Adım: Burada “Mode” altındaki “User agent string” kısmına tıklayarak onu Microsoft Edge’den Opera, Chrome veya Mozilla Firefox’tan herhangi birine getiriyoruz.

Şimdi WhatsApp Web ana sayfasına dönerek QR kodunu bulabilir ve telefonumuzla eşleştirebiliriz.

Kaynak:

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli ve cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
bunun için bir çözüm bulmuş bile..

1.Adım: WhatsApp Web’i Edge üzerinde açın. Normalde web.whatsapp.com adresine girdiğimizde bizi ana sayfada telefonumuza okutmamız için bir QR kodu karşılar. Ancak Edge’de QR kodunu göremiyoruz.

2.Adım: Edge üzerinde QR koduna ulaşmak için F12 tuşuna basarak geliştirici ayarlarına gidiyoruz.

3.Adım: Geliştirici ayarlarında “Emulation” sekmesine tıklıyoruz.

4.Adım: Burada “Mode” altındaki “User agent string” kısmına tıklayarak onu Microsoft Edge’den Opera, Chrome veya Mozilla Firefox’tan herhangi birine getiriyoruz.

Şimdi WhatsApp Web ana sayfasına dönerek QR kodunu bulabilir ve telefonumuzla eşleştirebiliriz.

Kaynak:
aynen whatsapp webin aslında edge üzerinden kullanılabileceği söyleniyor (edge uyumlu ama henüz kullanıma açılmamiş) o yüzden user agenti degiştirerek problemsiz kullanılabilir(başka tarayıcı gibi gösterilmiş oluyor):)
bu anlatımı ayrı bir konu olarak da acqbilirsin bence @BLasTeaR:)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Rygebin

Rygebin

Üye
aynen whatsapp webin aslında edge üzerinden kullanılabileceği söyleniyor (edge uyumlu ama henüz kullanıma açılmamiş) o yüzden user agenti degiştirerek problemsiz kullanılabilir(başka tarayıcı gibi gösterilmiş oluyor):)
Dediğim gibi varmış :). Ayrı bir konu olsa daha iyi olur burada gitmesin konu.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve cihanata_1
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Dediğim gibi varmış :). Ayrı bir konu olsa daha iyi olur burada gitmesin konu.

Madem bu kadar ısrar ettiniz, açayım bari :gul:
Buyrun bakalım :) Microsoft Edge Tarayıcısında Web Whatsapp'a Girmenin Yolu - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

Üst Alt