TELEFON AÇILMIYOR YARDIM LÜTFEN!!!

Sponsorlu Bağlantılar

H0lligan

Üye
Her türlü wipe işe yaramıyo fakat bi programdan bahsediyolar. Hiç denemedin ama bazi kisilerinkini 0 yapmis. Mega wipe twrp de advanxed wipe mi

Her türlü wipe işe yaramıyo fakat bi programdan bahsediyolar. Hiç denemedin ama bazi kisilerinkini 0 yapmis. Mega wipe twrp de advanced wipe mi
Mega wipe zip dosyasi olarak kuruyosun siliyo herseyi. Dedigin program da triangle away mi ? :)
Arkadaşlar az önce vatan'a gidip bıraktım dedim işte güncelleme yaparken böyle oldu falan diye adam da servise yollarız 10-15 güne gelir ararız sizi dedi.İnşallah dediğiniz gibi LG'de bu ROOT için bi sayaç falan yoktur.Tüm cevaplarınız ve ilginiz adına tekrar teşekkür ederim, iyi forumlar...
Hadi hayirlisi inşallah temiz temiz alirsin cihazini bence bu recovery isiylede daha ugrasmayalim :)

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Mega wipe zip dosyasi olarak kuruyosun siliyo herseyi. Dedigin program da triangle away mi ? :)

Hadi hayirlisi inşallah temiz temiz alirsin cihazini bence bu recovery isiylede daha ugrasmayalim :)
Yok ya recovery falan yapmam daha ama yine de root yaparım ya root gerekli sanki.Unroot en kısa yoldan nasıl yapılır onu da öğrenmem gerek tabi lazım olabilir.

H0lligan

Üye

H0lligan

Üye
Ayarlar kısmında en altlara doğru olan unrootdan bahsediyosunuz sanırım ama bazıları onun işe yaramadığını söylüyolar
Bende soyluyorum acikcasi 1sefer kullandim t40 vardi ozaman unroot yapip sattim teli format atmislardi bi sorun olunca geri geldi de hala duruyodu root :)

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Bende soyluyorum acikcasi 1sefer kullandim t40 vardi ozaman unroot yapip sattim teli format atmislardi bi sorun olunca geri geldi de hala duruyodu root :)
O zaman daha kesin bi yol bulmamız gerekmez mi :)

H0lligan

Üye
Hem 2. El cihaz kullandigim icin hic unroot la isim olmadi ama root yaptigin programin unroot da yapmasi lazim :) pc de mobogenie var kitkat oncesi cihazlar icin tabi onunla rootlordum eski telefonlarimi unroot da var orda
O zaman daha kesin bi yol bulmamız gerekmez mi :)
Buluruz bizde ;)
Ya ne ugrasiyoz binary yi silek biter is heralde :D
Drniyim şu binary olayini bekle :)

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Hem 2. El cihaz kullandigim icin hic unroot la isim olmadi ama root yaptigin programin unroot da yapmasi lazim :) pc de mobogenie var kitkat oncesi cihazlar icin tabi onunla rootlordum eski telefonlarimi unroot da var orda

Buluruz bizde ;)
Lollipop için şu an bi tavsiyeniz yok mu unroot yapmakksa için.Bi de telefon servisten kitkat olarak mı gelir yoksa lollipop mu?

H0lligan

Üye
Lollipop için şu an bi tavsiyeniz yok mu unroot yapmakksa için.Bi de telefon servisten kitkat olarak mı gelir yoksa lollipop mu?

:) bu yeniden baslatmadanki hali root ucdu suan :D

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Bu binary dediğin dosyanın konumu tam olarak nerde?

H0lligan

Üye
Ad free yine ayni seyi gosteriyor baska programda da denim dedim root expolrer da root yok diyo cozuldu yani olay :)

Bu binary dediğin dosyanın konumu tam olarak nerde?
System>xbin bu dizindeki su adli dosyayi sildim

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Ad free yine ayni seyi gosteriyor baska programda da denim dedim root expolrer da root yok diyo cozuldu yani olay :)

System>xbin bu dizindeki su adli dosyayi sildim
Anladım teşekkürler peki cihaz servisten kitkat yüklü olarak mı gelir yoksa lollipop mu?

Üst Alt