Motorola Atrix 4G [4.4.4] CM11 for Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

bicer79

Üye

Doğrumu bilmiyorum denemedim

çalışıyormu bilmiyorum

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
büyük ihtimal yalan o iş

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
indirebilsem denerdim :D

bigbird

Üye
Arkadaşlar bunlardan hangisinde donma ve reset sorunu yoktur V3. V3m. V4 . hangisini yüklememi tavsiye edersiniz?
Yada donma ve reset sorununa çözüm bulabilen varmı?
Yardınmcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
v4 yükle o güzel

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
gapps zaten bitane var 4.4.4 için

bicer79

Üye
bende v4 çoğu zaman reset yaptı bende v3m döndüm micro gapps kullandım 2 sindede

bicer79

Üye

Son düzenleme:

greendiablo

Üye
çalışıyormu deneyen varmı? lolipop u

bicer79

Üye
anladığım kadarı ile sorunlu daha beklicez

bicer79

Üye
dokunmatik ekranı bozdum garantisi yok tamir ettirebilirmiyim yada telefonu açmak için hangi torx anahtardan lazım belki kendim değştiririm

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Beyler benim dokunmatik bozuktu degiştirdim şuan sadece ekranın üst tarafı basmıyor bildirim penceresini açamıyorum. Atrix hakkinda cok arastirma yaptim ama ekranın üst tarafının algilamadigini ilk kez görüyorum bunun bi çözümü varmıdır yoksa ekran mı degistiricem tekrar ?
dokunmatik ekranı bozdum garantisi yok tamir ettirebilirmiyim yada telefonu açmak için hangi torx anahtardan lazım belki kendim değştiririm
T-5 açıyor

bicer79

Üye
dokunmatik değiştikten sonra pek ayar tutmuyormuş araştırdığım kadarıyla o yüzden atrixe veda etme vakti geldi sanırım

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi

bicer79

Üye
hocam çinde üretilmeyen bişey yokki , orjinal ürünü nerden bulucaz oda ayrı dert

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
En iyisi ekranı yapiym telefonu satiym ;)
Gelen dokunmatik orjinal değildi doknmatik tuşlarının çizgileri orjinale göre daha inceydi bugün geri gönderdim degişim yapıcaklar

bicer79

Üye
hocam dokunmatiği kendinmi takacaksın

albay85

Üye
üstat sürekli deniyorum. ancak dokunmatik hatası veriyor. bu konuda yardımcı olur musunuz

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Evet kendim takıyorum
hocam dokunmatiği kendinmi takacaksın
Benim bataryanın cipini sökmüştüm yani kaç volt verdigi belli değil acaba o yüzden dolunmatik bozulmuş olabilirmi