Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

talipburak

Üye
Bende bırakıyorum %50 olmadan her seferinde taç kaybediyorum 6 6 topladığım taçlar bir anda 20 20 gidiyor oyunda adalet denen bişey yok %50 sınırı gelmeden bidahada başlamam

emz

emz

Üye
Bende hiç kopmuyor savaşın ortasında. Tabii bilgisayardan oynuyorum fark olur mu bilemem.

Abi son senemde vakit ayıramıyorum. Ayrıca internetim yavaş uğraşamıyorum. Ama bu yenisi çıkınca bakarım :)

shifty

Üye
Bilgisayarda oynarken kopma sorunu çok nadir oluyomuş. Önümüzdeki bikaç gün içinde güncelleme gelecek diyor oyunu yapanlar.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
L520 de oynarken savaşı başlatıyorum bazen dokunmatik arıza çıkarıyor sadece yakınlaştırıp uzaklaştırıyor sağa sola ilerlemiyor ekran

Menü > Ayarlar > erişim kolaylığı :
Ekran büyüteci : Kapalı
Web içeriği yakınlaştırma : Kapalı

Geri yapıp çıkın ;)
Aynısı l920 kullanıyorum bendede oluyor.
Bir üstteki mesaj sizin içinde çözüm olacaktır.

emz

emz

Üye
Menü > Ayarlar > erişim kolaylığı :
Ekran büyüteci : Kapalı
Web içeriği yakınlaştırma : Kapalı

Geri yapıp çıkın ;)
Bir üstteki mesaj sizin içinde çözüm olacaktır.

Abi sen çok yanlış anlamışsın. Olay o değil. Bildiğin ekrana basılı tutuyormuşçasına sadece büyüyor ve küçülüyor. Ama ekrana hiçbir şey değmiyor. Garip bir olay. En son dokunduğun yere basılı kalıyor oyun aynı anda. Nedenini bilmiyorum. :S

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Abi sen çok yanlış anlamışsın. Olay o değil. Bildiğin ekrana basılı tutuyormuşçasına sadece büyüyor ve küçülüyor. Ama ekrana hiçbir şey değmiyor. Garip bir olay. En son dokunduğun yere basılı kalıyor oyun aynı anda. Nedenini bilmiyorum. :S
Royal Revolt 2 oyununda da bu tarz sıkıntı yaşıyordum. Büyüteç açık olması etkendi. Birde dokunmatik hassasiyeti aşırı derecede hassas ayarlamıştım. Abuk subuk tepkimeler alıyordum :)
Neyse oyun kaynaklıdır diyelim gitsin. Gelecek güncellemeler ile sorunu düzeltirler umarım.

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
Royal Revolt 2 oyununda da bu tarz sıkıntı yaşıyordum. Büyüteç açık olması etkendi. Birde dokunmatik hassasiyeti aşırı derecede hassas ayarlamıştım. Abuk subuk tepkimeler alıyordum :)
Neyse oyun kaynaklıdır diyelim gitsin. Gelecek güncellemeler ile sorunu düzeltirler umarım.

80070020 hatasını vermeseydi yükleyecektim ama hala engel çıkarıyor. Ve sadece belirli uygulamalarda :S

Eur0nym0s

Üye
Oyunda sıkıntı mı var giremiyorum bir türlü bu arada nickim Eur0nym0s ama ben taç kasmıyorum. Genellikle ihtiyacım olan hammaddeye yönelik saldırıyorum. Her ulusun iki herosu da açık. Britons'un birinci herosunu lvl 2 yaptım becerisi kale yıkarken çok işe yarıyor. İsteyen savunmamı kontrol edebilir. Ama saldırmayın :)

tanyyy

Üye
iyi iş çıkarmış microsoft

shifty

Üye
Arkadaşlar bu gece server ı bakıma alacaklarmış sonra da patch gelecekmiş. Yeni patch le server ı stabil hale getireceklermiş ve savaş esnasında bağlantı hatası yüzünden oyundan düşsek bile tekrar savaşa devam edebilecekmişiz.

• Beğen
Tepkiler: emz ve Sensation
emz

emz

Üye
Arkadaşlar bu gece server ı bakıma alacaklarmış sonra da patch gelecekmiş. Yeni patch le server ı stabil hale getireceklermiş ve savaş esnasında bağlantı hatası yüzünden oyundan düşsek bile tekrar savaşa devam edebilecekmişiz.

O zaman mükemmel olur :ehe

Screamore

Screamore

Üye
Yeni güncellemeyle birlikte keep kolay kolay yıkılmıyor. Eskisi gibi 7 8 atlı birliğiyle içeri dalıp yıkamıyorsunuz. Gayet iyi olmuş bence

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Yeni güncellemeyle birlikte keep kolay kolay yıkılmıyor. Eskisi gibi 7 8 atlı birliğiyle içeri dalıp yıkamıyorsunuz. Gayet iyi olmuş bence
Baya zor yıkılıyor valla. Taç kazanma sayıları da düşürülmüş.

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
Madem iyi olmuş yarın hemen kurayım :ehe

shifty

Üye
Taç kasmam lazım o yüzden sadece taç veren binaları yıkıp savaşı bırakıcam yani kaybedecem.
Şimdi bunları bize niye anlattın diyosunuzdur, açıklayım... Maxicep birliğindeki yawhehe benim heralde 10. sıradayım 600 küsür tacım var önümüzdeki 1-2 gün içinde o taçlar 200 e fln düşecek. Birlik yöneticisi atmak isterse atabilir sıkıntı değil.

emz

emz

Üye
Beyler beni klandan çıkarmışsınız @sensation. Ben tekrar başladım çok hoş olmuş güncelleme ile oyun. Geri nasıl gelebilirim klana?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Beyler beni klandan çıkarmışsınız @sensation. Ben tekrar başladım çok hoş olmuş güncelleme ile oyun. Geri nasıl gelebilirim klana?
Maxicep TÜRKİYE diye aratıp girebilirsiniz.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Maxicep TÜRKİYE diye aratıp girebilirsiniz.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
ne oldu Maxicep klanına böyle ? Çok geriye düştük. Vaziyet iyi görünmüyor...

Ali_KRKY

Üye
Arkadaşlar bu oyundaki bazı birlikler için bilgilendirme yapabilirmisiniz? özel birliklerin güçleri nelerdir? daha sonra hangi birlik neresi için daha etkili saldırı yapıyor vs gibi?

Üst Alt