Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

Screamore

Screamore

Üye
Arkadaşlar ben burhanncakar benim savunmama yorum yaparsanız sevinirim.Zayıf noktalarım nedir acaba

emir1888

Üye
Bağlantı hatası yüzünden 100 den fazla taç kaybettim, kaldırdım en sonunda oyunu, wifi var, olmadı 3g var ya, ne demek error?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Arkadaşlar bir aralar oyundan bildirim geliyordu artık gelmiyor nedendir acaba ?

burakcan42

Üye
yakafayı yiycem saldırıyorum tam 6 7asker koyuyorum süper rakipler buluyorum bağlantı kopuyor 6 7 asker boşa gidiyor. beş altı dakika o askerleri bekliyorum gene saldırıyorum gene aynı :/

c5-00

c5-00

Üye
350+ taç var clana davet eder misiniz? nick: hardrhymerlll (L harfi)

burctok1

Üye
OGUZ BOYU YENİ İTTİFAK ...100TAÇ ÜZERİ ARKADAŞLARI BEKLİYORUM...

burakgs3424

burakgs3424

Üye
merhabalar maxicep klanındayım ismim burakgs34 tam olarak ittifakta olmamız ne işe yarıyor sohbet yok bir şey yok umarım kısa zamanda bunlar olur,oyunun daha zevkli olması açısından çok önemli

m542tf

m542tf

Üye
Ben böyle server'in taaaa anayan anadı...

pissed26

pissed26

Üye
arkadaşlar bana gelen bi saldırıyı gönderdim birliğe bi izlermisiniz sadece ana binamı yıkarak total verdiği hasar %5 nasıl 17 taş kaybediyorum kafaları yiycem artık :D

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
arkadaşlar bana gelen bi saldırıyı gönderdim birliğe bi izlermisiniz sadece ana binamı yıkarak total verdiği hasar %5 nasıl 17 taş kaybediyorum kafaları yiycem artık :D
Kale gittiği an taç kaybedersiniz. Her yeri yıksa 36 taçınız gidecekmiş. Sizin orası da girmeye müsait olmuş.

cetin161

cetin161

Üye
L520 de oynarken savaşı başlatıyom bazen dokunmatik arıza çıkarıyo sadece yakınlaştırıp uzaklaştırıyo sağa sola ilerlemiyo ekran

• Beğen
Tepkiler: emz

efege

Üye
L520 de oynarken savaşı başlatıyom bazen dokunmatik arıza çıkarıyo sadece yakınlaştırıp uzaklaştırıyo sağa sola ilerlemiyo ekran
Aynısı l920 kullanıyorum bendede oluyor.

emz

emz

Üye
Aynısı l920 kullanıyorum bendede oluyor.
Anladıpım kadarıyla o tüm cihazlarda var ve sorun yazılımla ilgili. Oyunun zaten dokunmada sıkıntısı var. Bazen dokununca askerleri falan seçmiyor. Gümcellemelerle çözeceklerini umuyorum :)Benim telle yaInca iphone yZıyordu, herkeste olduğu gibi. Şimdi babamın iphone 5 ile yazıyorum yine iphone. Hep aynı :ehe

evereseee

evereseee

Üye

6. seviyede kale, savunmamda sizce bir sıkıntı var mı?

m542tf

m542tf

Üye
An itibariyle oyunu sildim yeter artık sıkıldım bağlantı hatalarından.

MixRadio

MixRadio

Üye
Ya sıktı ama artık boyna bağlantı hatası tam savaşın ortasındayız bağlantı kopuyor.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bende hiç kopmuyor savaşın ortasında. Tabii bilgisayardan oynuyorum fark olur mu bilemem.

• Beğen
Tepkiler: emz

Üst Alt