Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

pissed26

pissed26

Üye
Arkadaşlar intikam tuşuna basınca direkt saldırıya başlıyor mu? Yoksa biraz süre verip inceletiyor mu? Alamayacağım adama boşuna dalmayayım.
ama gözün kesmese bile vazgeçemiyorsun başka birine saldıramıyorsun yani ya saldıracaksın yada beyaz bayrak çekeceksin :D

burakcan42

Üye
beyaz bayrak çekince direkt asker basmadan gitmiyor sanırım taç

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Arkadaşlar intikam tuşuna basınca direkt saldırıya başlıyor mu? Yoksa biraz süre verip inceletiyor mu? Alamayacağım adama boşuna dalmayayım.
İşaretlediğim yere basarak önce kişiyi inceleyin :oke:

• Beğen
Tepkiler: gurcan kaya ve emz
remzi33

remzi33

Üye
Arkadaşlar Maxicep ittifağı dolu. Ben de yeni bir ittifak açtım. Katılmak isteyen arkadaşlar Türkiye diye arayıp katılabilir.

burakcan42

Üye
o okçular gerçekten çok iyi 11 tane gruplada bunun olması normal.
arkadaşlar bu okçuları geliştirmel için istenen bayraktan bende yok. o ırkta değilim ve o kadarını toplamam da uzun sürecek bayağı. sizce altın verip açayım mı yoksa başka bir asker mi önerirsiniz

burakcan42

Üye
bahsettiğim okçu britansın longbowmen i. hani kırmızl yeşil kapşonu olan

shifty

Üye
arkadaşlar bu okçuları geliştirmel için istenen bayraktan bende yok. o ırkta değilim ve o kadarını toplamam da uzun sürecek bayağı. sizce altın verip açayım mı yoksa başka bir asker mi önerirsiniz

Normal okçuyu 3 seviyeye yukseltirsen hemen hemen aynı oluyorlar 500 bayrak biriktirene kadar onları kullanabilirsin (ben öyle yapıyorum) normal okçu derken yeşil olanlardan bahsediyorum maviler değil.

shifty

Üye

İntikam tuşuna bastıktan sonra belli bi süre veriyor (15 saniye sanırım) o süre bitmeden beyaz bayrağa tıklarsan bişey gitmiyor.

burakcan42

Üye
Normal okçuyu 3 seviyeye yukseltirsen hemen hemen aynı oluyorlar 500 bayrak biriktirene kadar onları kullanabilirsin (ben öyle yapıyorum) normal okçu derken yeşil olanlardan bahsediyorum maviler değil.
o kadar oluyorlar mı gerçekten ya? peki o askerlerden hangisini önerirsiniz? bende bu atlı askerlerden var. bizansım ben. onları da çok etkili kullanamadım. altınları ne yapmamı onerirsiniz?

shifty

Üye
Canları fazla oluyo ama verdikleri zarar biraz az kalıyo ben saracen oldum bende mamluk var sadece okçu ve mmamluklarla giriyorum. Cavalry de baya iş yapıyo Valla altınları ne yapacağıma ben de karar veremedim

burakcan42

Üye
hangi ırk en iyisi acaba ırl mı değiştirsem

shifty

Üye
Çok bi fark yok bence 500 altına yazık

dedereis123

dedereis123

Üye
Under atack yazıyordu girdiğimde oyuna almadı 7 dkdan fazla süre boyunca giremedim . Girdiğimde hiç birşey olmamıştı . Mantık ne bilen açıklayabilir mi ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Arkadaşlar Maxicep ittifağı dolu. Ben de yeni bir ittifak açtım. Katılmak isteyen arkadaşlar Türkiye diye arayıp katılabilir.
Şu an 2 kişi boş. 172'den fazla taçınız varsa gelebilirsiniz :)

pissed26

pissed26

Üye
İşaretlediğim yere basarak önce kişiyi inceleyin :oke:
adamsın reis ya bişey dha öğrendik her önümüze gelene intikam diyoz tokatlayıp geri gönderiyolar :D

bu kahramanı kullanıyorum arkadaşlar varmı daha iyi öneriisi olan

• Beğen
Tepkiler: Sensation

burakcan42

Üye
beyler savunmamı değiştirdim @sabanspor dan kopya çektim biraz nasıl olmuş ve @sabanspor sen memnun musun nasıl çok saldırı geliyor mu gelenler çok ganimet alabiliyorlar mı? başka bir önerisi olan var mı?

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
beyler savunmamı değiştirdim @sabanspor dan kopya çektim biraz nasıl olmuş ve @sabanspor sen memnun musun nasıl çok saldırı geliyor mu gelenler çok ganimet alabiliyorlar mı? başka bir önerisi olan var mı?
Oyundaki nick neydi bir bakayım. Çok saldırı insanlar pek yemiyor herhalde saldırmaya. O savunma düzenine geçtiğimden beri 17 saldırı yemişim. 2 kere yenilmişim sadece. Dalan adamlar çok sağlam dalmışlar. Onlara yenilmem farz gibiymiş yani :) ben yurtta kaldığımdan oyuna çok giremiyorum. O düzene geçmeden önce 190 taç civarında tacım vardı. Şimdi 270. Ben en fazla 35 tacı saldırıdan almışımdır. Zaten sağlam internet olmadığından düşüyorum. Çok tacım gitti. Şu an 350+ tacım olsa yeriydi. O kadar düştüm

burakcan42

Üye
Oyundaki nick neydi bir bakayım. Çok saldırı insanlar pek yemiyor herhalde saldırmaya. O savunma düzenine geçtiğimden beri 17 saldırı yemişim. 2 kere yenilmişim sadece. Dalan adamlar çok sağlam dalmışlar. Onlara yenilmem farz gibiymiş yani :) ben yurtta kaldığımdan oyuna çok giremiyorum. O düzene geçmeden önce 190 taç civarında tacım vardı. Şimdi 270. Ben en fazla 35 tacı saldırıdan almışımdır. Zaten sağlam internet olmadığından düşüyorum. Çok tacım gitti. Şu an 350+ tacım olsa yeriydi. O kadar düştüm
brkmsl nick.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Catapultları daha iyi korumalısın diye düşünüyorum. Adam oraya Ram ve Tank niyeti askerlerle girerse düşer onlar. Crossbow towerlerdan birini veya patrol pointlerden birini onları korumak için kullan derim.

gurcan kaya

gurcan kaya

Üye
ama gözün kesmese bile vazgeçemiyorsun başka birine saldıramıyorsun yani ya saldıracaksın yada beyaz bayrak çekeceksin :D

kardeş savaşa başlamadan önce yukarıda adamın nickinin yanında bir işaret var. ona tıklarsan eğer adamın kalesine bakabiliyorsun. ziyaret gibi. taktiğini yap gözün kesiyorsa sonra düello yaparsın :)

Üst Alt