Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146
mtrhsts

mtrhsts

Üye
Ben 19000 alıyorum neden

Aziz04

Aziz04

Üye
Olmamış :)
imageshack'e resim ekledikten sonra eklediğin resmi aç-sağ tıkla-Resim konumunu kopyala
Ve forumda resim eklemeye tıkla-yapıştır ctrl-v

Resim eklerken, Açılan menüde boyutunu ayarlayabilirsin

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: burak1553 ve kartal2378
helppo

helppo

Üye
sağol usta inan tşkr sana bi şey soracam yardım edersen çok mutlu edrsin beni htc deki flip saat ile animasyonlu hava çok hoşuma gidiyor ona yakın hiç bir program uygulama orj. tadı vermiyor o kadar hoşuma gittiki anca pc de kullanıyorum xda forumda bişey anlamadımda çıkaramadım port olayı dahil bunun yüzünden htc alasım bile geliyor inan hiç bir forumda sizin gibi ilgi ve yardım görmedim için sizden yardım istiyorum :maxicep::megafon::sos;):rica::tşk:

• Beğen
Tepkiler: burak1553
Aziz04

Aziz04

Üye
Hocam forum xda'da var isterseniz link verebilirim. Cwm'den flashlamanız gerekir. Bire bir orjinali gibi

• Beğen
Tepkiler: helppo, morki05 ve burak1553
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
sağol usta inan tşkr sana bi şey soracam yardım edersen çok mutlu edrsin beni htc deki flip saat ile animasyonlu hava çok hoşuma gidiyor ona yakın hiç bir program uygulama orj. tadı vermiyor o kadar hoşuma gittiki anca pc de kullanıyorum xda forumda bişey anlamadımda çıkaramadım port olayı dahil bunun yüzünden htc alasım bile geliyor inan hiç bir forumda sizin gibi ilgi ve yardım görmedim için sizden yardım istiyorum :maxicep::megafon::sos;):rica::tşk:
O nasıl bişey di ;)

helppo

helppo

Üye
link paylaşsam olur mu youtube

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Olur

helppo

helppo

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
öncellikle sağol ilgin içinçok sevinirim inan usta haydi sevindir beni kardeşim
:thumbup::heyo::dance:çocuk gibi sevimdim haydi bu port işde yap kardeşim

Aziz04

Aziz04

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın misafirlikteydim telden bakıp link veremedim
Bir sürü seçenek var dilediğinizi indirip kurun sonra widget'lardan seçim yapın
Bunlar apk, cwm'den yüklenen sürümüde var ama xda'dan bakmam lazım. Birazdan bakarım

• Beğen
Tepkiler: helppo ve burak1553
kartal2378

kartal2378

Üye
Ben nova kullaniyorum samsung saat widgeti novada cikmiyor.tauchwizde secebiliyorum.bunun bir cozumu varmi arkadaslar

morki05

morki05

Üye

Tarihte ilk defa valla inanamadım Sağol blekota and 1553 [emoji1]

• Beğen
Tepkiler: burak1553 ve kartal2378
helppo

helppo

Üye
sağol kardeş ben bunları maxicepten de baktım bunun flipi nede animasyonu çalışıyor sen bulursun bana tel s3 blekota yüklü
cww portlanmışı bulacağını umuyom htc sense 4 flip clock vs animation weather

mr_luci

Üye
Arkadaşlar digiturkplay uygulaması açılmıyor mu birisi indirip deneyebilir mi.daha önce bu rom u indirip kurdum çok beğendim. Ama digiturkplay çalışmadığı için başka rom a geçmiştim.bugun digiturkplay a güncelleme geldi acaba çalışıyor mu birisi dönerse sevinirim

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar digiturkplay uygulaması açılmıyor mu birisi indirip deneyebilir mi.daha önce bu rom u indirip kurdum çok beğendim. Ama digiturkplay çalışmadığı için başka rom a geçmiştim.bugun digiturkplay a güncelleme geldi acaba çalışıyor mu birisi dönerse sevinirim
Denedim program açılmıyor

• Beğen
Tepkiler: Aziz04

mr_luci

Üye
Eyvallah teşekkür ederim

Üst Alt