Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146
Aziz04

Aziz04

Üye
bu ilk videomdu ve evet 3310 la çektim :D kardeşimin tabletinin kamerası genelde pislik doludur onuda temizlemeye üşendim :) dediğim gibi sorarmısın böyle menülerde filan gezinilebilecek bir sensör eklesin
Hocam rom hazır valla son testleri yapıyor. Yani söylesem bile Blekota'nın bunu yapacağını sanmıyorum.
Aromada s3 menü ve s5 menü var harika olmuş tabi isteğe bağlı seçim yapılabilir
s5 seçin home tuşundan kurtulun. Yazıktır çabuk bozuluyor zaten

Edit: Bu arada sensör olayı farklı yaw. O donanımsal bi özellik

• Beğen
Tepkiler: helppo ve morki05

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Hocam rom hazır valla son testleri yapıyor. Yani söylesem bile Blekota'nın bunu yapacağını sanmıyorum.

Ne kadar uzun test ettiler böyle bana romu versinler ben test ederim ;)

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve morki05
morki05

morki05

Üye
Arkadaslar @1553 ve @aziz04 bu romda dikkat çeken bir özellik te reklam engelleyici, sizdede varmıdır yada banamı öyle geliyor. Örneğin tvgo plus kurmak istiyorum "bu cihazda reklam engelleyici "özellikten dolayı çalışmıyor. Birbaşka oyun da ise sürekli altta reklam olurdu şimdi yok. Tapatalk içinde aynısı bilgniz varmı benmi yeni keşfettim [emoji15] [emoji15]

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
ss06

ss06

Üye
Arkadaslar v8 ne zaman gelecek bilgisi olan varmidir

alperen262014

alperen262014

Üye
Bende artik nss durduruldu veya farkli bir uygulama durduruldu batasi var sizdede varmi bu sikinti ?

tomm

tomm

Üye
Arkadaşlar bu romu hala yüklemedim biri ultra güç tasaruf moduyla ilgili ekran görüntüsü alabilir mi bir kaç tane resim ve ultra güç tasaruf modu ile tel kaç gün dayanio

kartal2378

kartal2378

Üye
Arkadaşlar bu romu hala yüklemedim biri ultra güç tasaruf moduyla ilgili ekran görüntüsü alabilir mi bir kaç tane resim ve ultra güç tasaruf modu ile tel kaç gün dayanio
Super inan.bir hafta gider

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve tomm
tomm

tomm

Üye
Super inan.bir hafta gider
bir de yeni rom yükleyince telde her şey silinio ya clash of clans ta iyi yükselttim şimdi rom yüklersem o da silincek ama bir hafta gidiosa heralde yüklenebilir.
Açıkçası kararsızım yüklesem mi yüklemesem mi die

helppo

helppo

Üye
wifi olayında sıkıntı çekiyordum bakalım olacakmı yinede eline ağlık aziz04tercih senin ama ben bu romu hava wigdeti yüzünden yükledim gayet güzel yine yazayım tercih senin

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
bir de yeni rom yükleyince telde her şey silinio ya clash of clans ta iyi yükselttim şimdi rom yüklersem o da silincek ama bir hafta gidiosa heralde yüklenebilir.
Açıkçası kararsızım yüklesem mi yüklemesem mi die
Clash of clansı google a bağla oyun kaydedilir ayrıca oyunların silinmesini istemiyorsan yedek alabilirsin konuda anlattım
Arkadaslar v8 ne zaman gelecek bilgisi olan varmidir
Belli değil çıkınca konunun adını değiştiririz ;)Bu arada fifa 15 çıktı ücretsiz ve Türkiye ligide var ;)

• Beğen
edim1979

edim1979

Üye

s3 ile s5 arasında nefark var

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Ram, ekran pil, kamera çok fark var niye sordun ?

• Beğen
tomm

tomm

Üye
Clash of clansı google a bağla oyun kaydedilir ayrıca oyunların silinmesini istemiyorsan yedek alabilirsin konuda anlattım
Belli değil çıkınca konunun adını değiştiririz ;)Bu arada fifa 15 çıktı ücretsiz ve Türkiye ligide var ;)
google a bağlanınca direk oyunu kaydedio mu ve titanium backupla yedeklemeyi biliom da bazen sorun verio ve bazı oyunların verilerini geri yükleyemiom. Bu arada fifa 15 ultimate team de manager modu yok dimi

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
s3 ile s5 arasında nefark var
google a bağlanınca direk oyunu kaydedio mu ve titanium backupla yedeklemeyi biliom da bazen sorun verio ve bazı oyunların verilerini geri yükleyemiom. Bu arada fifa 15 ultimate team de manager modu yok dimi
Oyunun içinde ayarlar var orda facebook ve google var googleda vağlandı yazması lazım
Titanium backupu bilmiyorum denemedim
Fifa15 te haftanın maçlarını oynuyorum diğer modlara bakmadım

• Beğen
tomm

tomm

Üye
Oyunun içinde ayarlar var orda facebook ve google var googleda vağlandı yazması lazım
Titanium backupu bilmiyorum denemedim
Fifa15 te haftanın maçlarını oynuyorum diğer modlara bakmadım
menejer modu da varsa süper olmuştur hem türk ligi de var demiştin dimi kardeşş

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve tomm
morki05

morki05

Üye
Arkadaşlar Blekota rom kullanıp Wifi çekim gücünden memnun olmayanlar vereceğim linkten dosyayı indirip
Cwm'den flashlasınlar.
Başka bir forumda sıkıntı yaşayanları gördüm. Eğer aranızda benzer sıkıntı yaşayanlar varsa Bu Fix Dosyasını
İndirin...
Aziz hocam sistem elimizde patladı şimdi hiç bağlanmıyor[emoji20] [emoji20]

uzm27

Üye
Dostlar benim V7 sürekli telefon acilip kapanıyor yardimci olacak varmidirBirde zahmet olmassa bu fifa 15 nerden indirecegiz

Üst Alt