Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146
helppo

helppo

Üye
Htc weather port olayına el atacak kardes yokmu

Aziz04

Aziz04

Üye
Htc weather port olayına el atacak kardes yokmu
Hocam dün link verdim ordan apk dosyasını indirip kurman gerekiyor.
Sen ayarlarını yapmasan olmaz ayarlaman lazım zaten kurduktan sonra ayarlara girdiğinde seçeneklerden yaparsın ingilizce ama basit.
Birde cwm'den flashlanan sürümünün listesi sayfanın az aşağısında var ama cwm'den flashlayanlar hiç memnun değil kasma var diyorlar

helppo

helppo

Üye
allah allah şaşırdım :ah:(araştrma yaptığın için sağol neyse bizim konuya dönelim blekota v8 çıkacak mı

Aziz04

Aziz04

Üye
Çıkacak hocam sözde test aşamasındaydı taa 3 gün önce ama yapımcı uzun zamandır foruma hiç girmiyor.
Onu hiç online görmüyorum ki zaten sorulan hiçbir soruyada cevap vermemiş.
Geçen bi yapımcı bunaldı ve bırakıyorum dedi. Tekrar geri döndü ama harika bir rom'la :)
Detaylarını Bir Kaç Gün Sonra @1553 Arkadaşımızdan Öğreneceksiniz
..!

• Beğen
Tepkiler: burak1553 ve helppo
helppo

helppo

Üye
ha bu arada htc sense stabil rom varmı kerneli dahil s3 modeller için:close_tema:@@1553 ve aziz04 haydi hayırlısı adamım hasısınız

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
Aziz04

Aziz04

Üye
  • Beğen
Tepkiler: helppo
helppo

helppo

Üye
:heyo::op::thumbup::):anlas:en güzel geceler senin olsun tatlı rüyalarhem htc sense stabil romla hemde blkta v8 haber verirmisin bayyyyyyyyyyyyyyyy

• Beğen
Aziz04

Aziz04

Üye
Siz konuyu takip edin, bir gelişme olursa biz burdan gerekli bilgilendirmeleri yapacağız

• Beğen
Tepkiler: helppo ve burak1553
alperen262014

alperen262014

Üye
Hocam çalisan el sensörü ekliyebilirmi sorarmisin ?

Aziz04

Aziz04

Üye
Son düzenleme:
bytllh

bytllh

Üye
Kardeşim sensör donanımsal birşey, onun yazılımı romda zaten mevcut. Ama s3 te bu özellik olmadığı için çalışmaz

hocam akıllı sayfa takibiyle, el sensörü aynı mantıkta çalışmıyor mu?
akıllı sayfa takibi de başın hareket etmesiyle çalışmıyor mu yani
Aklıma takıldı da:)
ama dur o jiroskop mantığıyla mı çalışıyor yoksa:)

Aziz04

Aziz04

Üye
hocam akıllı sayfa takibiyle, el sensörü aynı mantıkta çalışmıyor mu?
akıllı sayfa takibi de başın hareket etmesiyle çalışmıyor mu yani
Aklıma takıldı da:)
ama dur o jiroskop mantığıyla mı çalışıyor yoksa:)
Çok komik ya. Alaycı yorumlar yapmadan önce az bi araştırma yapmanı tavsiye ederim..!
Sensörleri farklı.
Sen başını hareket ettirerek sayfayı yukarı aşağı kaydırabiliyorsun.
Peki neden akıllı duraklatma yapamıyorsun???

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Aziz04

Aziz04

Üye
Arkadaşlar Blekota rom kullanıp Wifi çekim gücünden memnun olmayanlar vereceğim linkten dosyayı indirip
Cwm'den flashlasınlar.
Başka bir forumda sıkıntı yaşayanları gördüm. Eğer aranızda benzer sıkıntı yaşayanlar varsa Bu Fix Dosyasını
İndirin...

• Beğen
Tepkiler: helppo ve morki05
alperen262014

alperen262014

Üye
Kardeşim sensör donanımsal birşey, onun yazılımı romda zaten mevcut. Ama s3 te bu özellik olmadığı için çalışmaz
şunu demek istedim el sensörü bir program indirdim sadece müziklerde çalışıyor herşeyde çalışanını ekliyemezmiyiz ? kısa bir video çekeceğim :)biraz acemice oldu kusura bakmayın :) rom videoları çekmeyi düşünüyorum :maxicep:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bunun normalini yapamazmıyız ?sesi açmanız gerekir müzikleri duyabilmeniz için :)

Aziz04

Aziz04

Üye
şunu demek istedim el sensörü bir program indirdim sadece müziklerde çalışıyor herşeyde çalışanını ekliyemezmiyiz ? kısa bir video çekeceğim :)biraz acemice oldu kusura bakmayın :) rom videoları çekmeyi düşünüyorum :maxicep:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bunun normalini yapamazmıyız ?sesi açmanız gerekir müzikleri duyabilmeniz için :)
Videoyu nokia 3310 ile mi çektin :)
Şaka bir yana fena değil ama kamerayı sabit tut az daha geliştir
Yoksa youtube'de sövüyorlar haberin olsun

• Beğen
Tepkiler: morki05
alperen262014

alperen262014

Üye
Videoyu nokia 3310 ile mi çektin :)
Şaka bir yana fena değil ama kamerayı sabit tut az daha geliştir
Yoksa youtube'de sövüyorlar haberin olsun
bu ilk videomdu ve evet 3310 la çektim :D kardeşimin tabletinin kamerası genelde pislik doludur onuda temizlemeye üşendim :) dediğim gibi sorarmısın böyle menülerde filan gezinilebilecek bir sensör eklesin

• Beğen

Üst Alt