Youtube 2 Gündür Çalışmıyor DNS işe yaramıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
Youtube 2 Gündür Çalışmıyor DNS işe yaramıyor ?

Adresine eskiden girebiliyordum fakat şu son 2 gündür giremiyorum sorunun sadece bende olduğu zannttim fakat arkadaşım bilgisayarında da giremedim.

DNS Ayarlarım:
8.8.8.8
8.8.4.4

ve daha birkaç dns denedim yinede açılmadı olmadı DNS önbelleği boşaltıp tekrar denedim sonuç gene negatif

Youtube Jacker denedim yine olmadı.

Şuan sadece proxy sitelerinden girebiliyorum.

Aynı sorun sizde var mı ?

Bu soruna bir çözüm bulalım ben bulursam muhakkak yayınlayacağım. :hmmm

------------------------ *** ÇÖZÜMÜ *** -------------------------------------------
Arkadaşlar başlat > çalıştır girin aynen bunu yazın C:\Windows\System32\drivers\etc
klasörüne aşagıdaki dosyayı kopyalayın. aynısından var diyecek evet diyin.

Sonra

yukarıdaki resim gibi değiştirin. Artık youtube açık hiçbir ıp değişmesinden etkilenmeden hatta tüm siteler açık 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapmamızın nedeni bu dnsler Google'nin dolayısıyla çok hızlı giriş olmakta.

Dosya Linki:

svgi

Üye
sanırım gene çökertmişler ya bende giremiyorum :D:D
vtunnel.com dan gir ok ben burdan giriyorum:d

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
sanırım gene çökertmişler ya bende giremiyorum :D:D
vtunnel.com dan gir ok ben burdan giriyorum:d

proxy sitelerinde girebiliyorum fakat youtubenin tüm özelliklerini sunamıyor hem eksik hemde genelde çok reklamlı oluyor.
vtunnel yerine

öneririm sade ve hızlı.Ama dediğim gibi benim istediğim url kısmından doğrudan girmesi !:oke:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Ben sorunsuz giriyorum...DNS ayarlarınızı OpenDNS deki gibi yapın...

Konu ilgili bölüme taşınmıştır...

>>OnurBaba<<

>>OnurBaba<<

Üye
Bende iki gündür giremiyorum :/.Birisi sorunu çözerse çok makbule geçer.Bende çok yol denedim ama girmedi :)

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi

Sorun çözülmüştür. :oke:
Herhangibi bir ayar değişikliği yapmadım ama bugün youtube adresine girebildim.
Şuanki ayarlarım

DNS adresim:
8.8.8.8
8.8.4.4 ve bilgisayarımda youtube jacker 5 yüklü.

Youtube Jacker 5

aLLsTaaR

aLLsTaaR

Üye
şuan giriliyor arkadaşlar bir sorun yok dns değiştirmek sakıncalı en iisi youtube jacker kullanmak

datax

Üye
yahu arkadaşlar sadece Youtube Ip si degiştirildi.
BUNLARI EKLEYİN NORMAL GİRİN boşverin jacker fln. eger illa prog isterseniz bir dkka sonra yapıp atayım buraya
209.85.229.99
209.85.229.99 youtube.com

alperil

Üye
Arkadaşlar ben de youtube'a giremiyorum. diğer vidyoyu izleyeyim derken bir anda kesildi sayfa görüntülenemedi. bir daha da giremedim. iki gündür yok. aynı dns ile arkadaşımın bilgisiyarından youtube'a girebiliyorum ama benim bilgisayarımdan olmuyor. bir kaç farklı dns kullandım yine olmadı. bi yardım edin lütfen

Perfect!

Üye
valla bend normal çalışıyor bi kaç arkadaşda girememiş. ama bende hiç gitmedi

tamer_kymk

Üye
arkdaşlar birisi youtubenin yeni ıp numaralarını verebilir mi lütfennn

06Nurettin

Üye
evet bende giremiyorum kaç gündür..dns ler mi değişti ?geçerli olan varsa yazabilirmisiniz.

devrialemle

Üye
Tarih : 02/06/2010

arkadaşlar bugünle beraber 3 gündür youtubeye giremiyorum!!!
Dns değiştim giremedim, youtube jacker'i kurdum giremedim
ktunnel veya proxy gibi yerlerden girmek işime yaramıyor, çünkü ben facebook daki bir videoyu tıkladığım zaman izlemem gerekiyor. Ben internet cafeciyim ben hiç girmesemde olur fakat müşterilerim siteye giremediği zaman, sanki ben girişi engellemişim gibi yüzüme bakıyorlar:)
şaka bir tarafa arkadaşlar sizlerden çok acil yardım bekliyorum hoşcakalınn

Zero System

Zero System

Üye
Proxy ile gayet rahat giriyorum. Hiç sorun yok. Başka Proxy yada Elit Proxy dene!

İnternet Explorer > Araçlar > İnternet Seçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ ayarları 'ndan proxy sunucuyu seç ve adres ile port gir.
Buradan güncel proxyler bulabilirsin:

devrialemle

Üye
Proxy ile gayet rahat giriyorum. Hiç sorun yok. Başka Proxy yada Elit Proxy dene!

İnternet Explorer > Araçlar > İnternet Seçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ ayarları 'ndan proxy sunucuyu seç ve adres ile port gir.
Buradan güncel proxyler bulabilirsin:

Öncelikle yardımcı olmaya çalıştıgınız için çok teşekkür ederim, fakat ben yeni bir cafeci olduğum için bu proxy ayarları yapmayı bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, cevap bekliyorum sağolunn. sorun halen devam ediyor...

Zero System

Zero System

Üye
Öncelikle yardımcı olmaya çalıştıgınız için çok teşekkür ederim, fakat ben yeni bir cafeci olduğum için bu proxy ayarları yapmayı bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, cevap bekliyorum sağolunn. sorun halen devam ediyor...

Elbette yardımcı olabilirim.
İnternet Explorer'a sağ tıklayın ve özellikler tıklayın.
Yukarıdan "Bağlantılar" sekmesine tıklayın.
Aşağıda "yerel ağ ayarları" na tıklayın.
Açılan ufak pencerede, alt tarafta Proxy Sunucu bilgileri yer alır.
"Yerel ağınız için bir proxy sunucu kullanın" yazısının başındaki kutucuğa çentik atın.
ayar kısmı aktif olacaktır.
adres kısmına daha önce verdiğim siteden güncel bir proxy ip adresini yazın.
b. nok. kısmına proxy ip adresini aldığınız yerdeki port numarasını girin.
Tamam butonlarına tıklayarak çıkın.
BİTTİ...

NOT 1: Tüm bunları yapmadan önce adresinden ip numaranızı görüp bir yere not edin. İşlemleri doğru gerçekleştirirseniz tekrar girip ilk aldığınız ip ile aynı olup olmadığını karşılaştırın. Muhtemelen kullandığınız proxy'nin ait olduğu ülkeyi gösterecektir. Eğer daha farklı bir ip gösterirse telaş yapmayın, aksine sevinin. demek ki elit proxy buldunuz.
Not 2: eğer "yerel adresler için proxy sunucuyu atla" seçeneğini seçersen aynan yazdığı olur. Yerel adreslere bağlanırken gerçek ip ile bağlanır, proxyi atlar.
Not 3: Bu işlemlerden sonra gerçek ip'nizin ve yerinizin tespit edilmesi ancak savcılık kararı ile telekom tarafından yapılır. :oke:

Kişisel Öneri:
Verdiğim sitedeki güncel proxylerden az çok Türkiyeden olanlarda var. Onları kullanırsanız işe yaramayabilir.
Seçtiğiniz Proxy'nin güncel yani olabildiğince üstte olmasına özen gösterin.
Speed ve Connection Time değerlerinin yüksek olmasına özen gösterin.
Type kısmı HTTPS ve Anonymity kısmı High olursa bu proxy daha güvenlidir. HTTP ve medium olanlarda uygundur.
Eğer seçtiğinin Proxy ip'in hemen sağında turuncu renkte PL yer alıyorsa PlanetLab Proxy'dir. Elit Proxy olması muhtemel.

Atladığım bir şey varsa belirtiniz... İnsanlık hali...

--------------- Ekleme ---------------

Son anda aklıma geldi. Sakın İsrail'e ait proxy ip kullanma. bu sıralar onlara çok ciddi boyutlarda saldırılar var.
http://www.maxicep.com/haber-kosesi/israil-ile-savas-basladi-355100.html

curvature

Üye
teşekkürler

Üst Alt