yok artık 41mgpksel nokia

Sponsorlu Bağlantılar

_ardaa

_ardaa

Üye
Sen htc one x alacaksın değil mi, sende yarın bir gün çift çekirdek yada tek çekirdek 1.5ghz işlemcilerle aynı oyunları oynadığını görünce anlarsın 4 çekirdeği:D sana anlatacak pek bir şey yok çekirdeklerinle mutluluklar dilerim:)

adanalı1

adanalı1

Üye
Resmi olarak acıklanmıs.doğruymus. Vay canına :)

metinakrep

Üye
tasarımı kötü ama özellik bakımından müthiş bir telefon 41 mp olması inanın hala inanmak zor nokia türkiye resmi olarak duyurmuş bile

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

bence gülünecek bir durum değil. Ama o multimediayı koydun madem, uygulama nerde, oyun nerde?? Yine de alıcısı olacaktır ama oyun ve uygulama bazıları için çok önemli. (bkz:ben)

serseryy44

Üye
adamlar yapsa suç yapmasa suç arkadaşım siz zaten nokia yı eleştirmek sizin kafanıza yerleşmiş adamlar 41mp kamera koymuş onu bile eleştiriyorsunuz ya yuh diyorum başka bişey demiyorum bu kamerayı Iphone çıkarsaydı yere göğe sığdıramazdınız... Ama bu telefon piyasayı sallayacak.. Fotoğraf çekmeyi sevenler kaçırmazlar bu telefonu param olsa kesinlikle alırdım

serseryy44

Üye
Teknoloji gelişiyor kardeş 8 ve 12 mp ile devam edecek değiller ya :) nokia iyi iş yaptı rekabeti geliştirdi ayrıca nokia belle yi kötülüyorsunuz ama ben kullandım baya kaliteli 701de ve 603 te uygulamada yeterli yani

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Teknoloji gelişiyor kardeş 8 ve 12 mp ile devam edecek değiller ya :) nokia iyi iş yaptı rekabeti geliştirdi ayrıca nokia belle yi kötülüyorsunuz ama ben kullandım baya kaliteli 701de ve 603 te uygulamada yeterli yani

Haklısında neden direk 41mp çıkarttı ki? :D Oyun yok bişi yok

_RYUK_

_RYUK_

Üye
arkadaslar biraz sakin olun.bu forumda herkes istedigi yorumu yapabilir.lütfen bir birimize karşı biraz saygılı olalım.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
olsun yinede fazla uzatmayalım .
nokia 41 mp koymuş fiaytı ne olur?

Symbianist

Symbianist

Üye
çok da önemli sanki. O kadar kamera koy. Yanında 512 ram olsun. Göz boyamadir o. Isterse 100 mp olsun yine de bir cep telefonu orta halli bir fotoğraf makinasına ulaşamaz.

FlaxLy

FlaxLy

Üye
çok da önemli sanki. O kadar kamera koy. Yanında 512 ram olsun. Göz boyamadir o. Isterse 100 mp olsun yine de bir cep telefonu orta halli bir fotoğraf makinasına ulaşamaz.

evet. 512mb ram'ı arttırmadıkdan sonra,Amoled ekranı değiştirmedikden sonra, 41mp ne işime yarar

mensir

mensir

Üye
Hürriyet gazatesi internet adresinden aratırsanız haberin doğruluğunu görüp birde youtube den izlerseniz pekiştirirsiniz. Telefon gerçek ama 1,3 tek işlemci 16Gb hafıza 512Mb ram :) Yav arkadaş biz telefon beklerken yine fotoğraf makinası yaptı adamlar ya ! Abi 41M telefon :)

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
FlaxLy

FlaxLy

Üye
Hürriyet gazatesi internet adresinden aratırsanız haberin doğruluğunu görüp birde youtube den izlerseniz pekiştirirsiniz. Telefon gerçek ama 1,3 tek işlemci 16Gb hafıza 512Mb ram :) Yav arkadaş biz telefon beklerken yine fotoğraf makinası yaptı adamlar ya ! Abi 41M telefon :)

Yaptı ama içi boş hâla :D

FlaxLy

FlaxLy

Üye
41mp yapıyorsan hızını 4ghz ye çıkart gali.

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
Maxxi-co-roy

Maxxi-co-roy

Kapalı Hesap
kamerayı saglam yaptıda,dıger ozellıklerıde bu derecede ucurması gerekıyordu.

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Malesef öyle :hmmm

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Konular sohbet yerimidir?
Bilgi paylasim amaclimi lutfen bilgilerimizi paylasalim bilgimiz yoksa mimik hareketleri yapmayalim.

• Beğen
Tepkiler: pRime. ve Silinen Üye 737108
Navy Blue

Navy Blue

Üye

Eminmisin?

WebStyle

WebStyle

Üye
Fotoğraf+Video kamera alacaklar için gerçekten iyi bir alternatif olabilir. Diğer türlü alınacak bir cihaz değil..

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Fotoğraf+Video kamera alacaklar için gerçekten iyi bir alternatif olabilir. Diğer türlü alınacak bir cihaz değil..

O yönden iyi. Her zaman iyi olur. Ancak uygulama-Program-oyun vs.vs + ekranı değiştirmesi lazım

Üst Alt