Yarışmalar İçin Belirlenen Ödüller ve Ödüllerin Verilebilmesi için Geçerli Olacak Kriterler..

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Bence gereksiz :) kocaman bir bölüm açılmış bunun için ve forumun en baş kategorisi :)
Yarışmaya katılmak isteyen arkadaşlar , erinmeyip 2 tık ile hergün veya 2-3 güne bir kontrol edebilir :)

Forumun üstüne her sayfada geçerli olmak şartıyla duyurular bölümü konup içine güncel duyurular yazılırsa bu da çok güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: gece_leyin ve batuhanbogatur

joe_cenk

joe_cenk

Üye
Güzel kurallar:alkis

3İsmail8

Üye
Güzel bir yöntem

TheExplorer

Üye
Sistem iyi.:)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
Guzel dusunulmus

creamarks

Üye
gercekten güzel :)))

abandonware

abandonware

Üye
yanlız "illa ödül verilecekmi" sorusuna cevap bulamadım :s

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
[SUP]Ancak, ödülü netleştirme sırasında yarışmaların ( bir ay gibi ) belirli bir süre aralığı ile yapılmış olması hususu dikkate alınacaktır. Yani bir hafta arayla bu tür büyük ödülle düzenlenen yarışmalara aynı ödül vermek yerine sabit ödül ( 5 lira ) verilebilecektir [/SUP][SUP][Bu açıklamada aynı anda düzenlenen birbirinden farklı yarışmalardan ve ödüllerin verilebilme şartından bahsediliyor aşağıda ise aynı yarışmayı tekrar düzenlemeyebilme kurallarını yazdım çünkü ana konuda belirtilmemiş].[/SUP]

Anlaşılır ve daha düzenli yarışmalar olması adına aşağıdaki kuralların konulmasını istiyorum:
1- Aynı yarışma bir öncekinin oylama bitiş tarihinden itibaren en az bir ay sonra düzenlenebilir.
2- Katılım ve Oylama konularının açık kalma süreleri en az 5 maksimum 10 gündür.
2- Sonuç-Kazanan konularının açık kalma süreleri en fazla aynı yarışmanın bir sonraki tekrarına kadardır. Aradaki tarihlerde kapatma kararı yöneticiye aittir.

- - - Eklendi - - -

Ayrıca ''Yarışma Kuralları'' olarak başlığın değiştirilmesini rica ediyorum.. Bu hali ile içeride sadece ödülle ilgili bilgi varmış gibi görünüyor.

ÖmerCan Samali

Üye
Bune Ya :?

tarxhn

tarxhn

Üye
bilgilendirme için saolun

HighCore

HighCore

Üye
saoln

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Ödülsüz yarışma olurmu

Jan

Jan

Üye
Yarışmaların çeşitleri nelerdir ? forumda yeniyimde arkadaşlar yardımcı olabilecek bir arkadaş beni eklerse sevinirim şimdiden teşekkürler kolaygelsin..

EniquE

EniquE

Üye
Bilgilendirme için Teşekkür Ederim Yeni Yarışmaları Bekliyorum:oke: Hoşçakalın :bye2:

Üst Alt