Yarın alıyorum htc one mı? s4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
iOS birakilir mi kral ya. :(

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, x-scarface ve CABBAR

KayraBey

KayraBey

Üye
Lg G2 al usta... yok böyle bir hız yok böyle bir ekran yok böyle bir kamera. Telefon şu an piyasada bile yok o derece yani yok yok :D

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, Invoke ve CABBAR
CABBAR

CABBAR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Akıncı, Kerim. ve Dede
Invoke

Invoke

Üye
Abi her android rootlanır...
İkisi arasından ben olsam htc one tercih ederdim ama neyse laf kalabalığına lüzum yok. LG G2 alabilirsin, yeni cihazlara bak bence. G2nin tek sorunu hafıza kartı desteği olmaması gibi duruyor şuan için. Fiyatıda iyi bence.

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
-efşan

-efşan

Üye
Htc One cihazına hafıza kartı takılamaz; nedeni ile hafıza arttırma işlemi gerçekleştirilemez.
Lâkin Htc'nin Uzak Doğu ve Rusya için satışa çıkardığı Htc One Dual adlı cihaz hafıza kartı takılabilir ve çift sim destekli bir cihazdır.
Bulabilirim diyorsan tavsiye ederim.
Sorunsuz kullanıyorum cihazı ve artı olarak da 32 Gb hafıza kartı takılı. Yani 64 Gb'lik bir hafızaya sahip şu an telefon.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, Dede, smh60 ve 1 kişi daha
smh60

smh60

Üye
Vay bunu bilmiyodum

CABBAR

CABBAR

Üye
Htc One cihazına hafıza kartı takılamaz; nedeni ile hafıza arttırma işlemi gerçekleştirilemez.
Lâkin Htc'nin Uzak Doğu ve Rusya için satışa çıkardığı Htc One Dual adlı cihaz hafıza kartı takılabilir ve çift sim destekli bir cihazdır.
Bulabilirim diyorsan tavsiye ederim.
Sorunsuz kullanıyorum cihazı ve artı olarak da 32 Gb hafıza kartı takılı. Yani 64 Gb'lik bir hafızaya sahip şu an telefon.
Abilerin hası Cengiz abim :sarıl: Nasılsın???

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, Dede ve -efşan
TheMadness

TheMadness

Üye
Htc one

MaxipmaN

Üye
ben htcyi beğenmiyorum ama detaylı inceleyemedim hangisini alırsan al üzmez bence

smh60

smh60

Üye
Ben inceledim ikisinide HTC daha iyi

achambo

achambo

Üye
ikiside değil snapdragon 800 ve andreno 330 lu al bence

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Dede
ANIL

ANIL

Admin
Aynı fiyat seviyesinde daha iyi telefonlar var artık onlar arasından tercih yapılmalı bence.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Not3 yada 2 diyorum buyuk derden s4. Inan one cekilmez. Pil yok kart yok guncelleme gec gelio. Ama sadelik sefersen one.

kty

kty

Üye
Bende one mi note 2 mi diye gidip geliyorum ama arastirdim cok, htc lerin hopallorleei patlak cikabiliyormus. Kssa acikligo denen bi skintoda var. Sonra beats audio var diye alixaktim kutusundan bi beats kulaklik bile cikmiyor. Batarya islemci ile ekran arasinda bu bnce bi handikap yeni batarya aliyim takiyim desen yapamazsin. Ekrani guzel ama lcd sizin baktiginiz s4 ise gorilla glas 3 son teknoloji. Ha bide ölü pixel de cok rastlaniyormus one serisinde. Kasa metal oldugu icin ufak darbelerde plastik gibi esneyip hasarsiz kurtaramiyor. Zaten bootloader kilit root rom iviri ziviri samsungdan daha teferruatli. Bnde cok seviyodum one i ama note2 ye döndüm.
Saygilar.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Bende one mi note 2 mi diye gidip geliyorum ama arastirdim cok, htc lerin hopallorleei patlak cikabiliyormus. Kssa acikligo denen bi skintoda var. Sonra beats audio var diye alixaktim kutusundan bi beats kulaklik bile cikmiyor. Batarya islemci ile ekran arasinda bu bnce bi handikap yeni batarya aliyim takiyim desen yapamazsin. Ekrani guzel ama lcd sizin baktiginiz s4 ise gorilla glas 3 son teknoloji. Ha bide ölü pixel de cok rastlaniyormus one serisinde. Kasa metal oldugu icin ufak darbelerde plastik gibi esneyip hasarsiz kurtaramiyor. Zaten bootloader kilit root rom iviri ziviri samsungdan daha teferruatli. Bnde cok seviyodum one i ama note2 ye döndüm.
Saygilar.
böyle ön yargılarla yaşama bnce.. neyse hayrlı olsun ama yanlışsın kardeş..

kty

kty

Üye
böyle ön yargılarla yaşama bnce.. neyse hayrlı olsun ama yanlışsın kardeş..

Inan on yargi degil. Insanin hevesini kaciran seyler bunlar. Cok alasim vardi htc one. Hatta romlarini bile indirmeye baslamisdim xda dan ama iste kutudan sorunlu cikan cihaz yari yolda birakir mi diye dusunmeden edemiyor insan.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Inan on yargi degil. Insanin hevesini kaciran seyler bunlar. Cok alasim vardi htc one. Hatta romlarini bile indirmeye baslamisdim xda dan ama iste kutudan sorunlu cikan cihaz yari yolda birakir mi diye dusunmeden edemiyor insan.
ya arkadaşım son çıkan serinin kodlarını sorup da teknosa gbi bi yere gdip bastıra bastıra bu kodla gelsin de 2 tane gelsin gerekrse. al da aç bak. bn şahsen böyle yaptım. ne kasa açıklığı ne ölü piksel ne de baska bi sorun var. ayrıca diğer sorunların hepsinin altından kalkılır. o kadar da kötüleme dostum cihazı.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
kty

kty

Üye
Pekâlâ

achambo

achambo

Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt