HTC ONE vs Galaxy SIV

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye

PriZm

PriZm

Üye
Bu arada Gameloft Play Store'da ki oyun sayfalarına Türkçe desteği vermiş.Güzel olmuş :)

tapatalk

tapatalk

Üye

Oyun konusunda birsey demiyorum ara ara takilma yapıyor malesef. Yani benim için sorun degil aslinda neyse. Arayuzde ve gecislerde one kadar pürüzsüz degil s4. Sen dr bi ram e taktin arkadas. Boyle arayuzu bu kadar iyi çalıştırıyor daha nolsun

30 FPS iki arayüz de sadece iyileştirmeler var.

PriZm

PriZm

Üye

Aynen baya sevindirici bir haber türkçe nin gelişi :)

Dikkatimi çekmişti son zamanlarda.Real football ile başladılar sırayla bütün oyunların indirme sayfalarını Türkçe yapıyorlar :) ayrıca Real football 2013 gibi Iron Man de oyun içinde Türkçe sanırım yorumlarda yazıyor :D
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Türe

Türe

Üye
Evet türkçe :D

PriZm

PriZm

Üye
Merak ettim oyunu bi yükleyeyim bakalım :D

PriZm

PriZm

Üye
0 kasma ile çalışıyor grafikler sandığımdan daha iyi çıktı :D

PriZm

PriZm

Üye
:sirit:

Ekli dosyalar

serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi

Iron man'ın oyunu ne zaman çıktı :D

Bu arada Gameloft Play Store'da ki oyun sayfalarına Türkçe desteği vermiş.Güzel olmuş :)

Aynen baya sevindirici bir haber türkçe nin gelişi :)

Dikkatimi çekmişti son zamanlarda.Real football ile başladılar sırayla bütün oyunların indirme sayfalarını Türkçe yapıyorlar :) ayrıca Real football 2013 gibi Iron Man de oyun içinde Türkçe sanırım yorumlarda yazıyor :D

HANGİSİNDE DAHA İYİ OYNANIYOR?

Bence S4'te hızı performansı daha iyi olmasa da çok daha yaratıcı özellikleri var Note serisi diyorsanız Note serisi Berbat ama Grand Serisi daha yeni ve yeni cihazlar bekliyorum. Ama beklemek istemiyorsanız S3. Hem HTC hep Samsung'u Nokia vs. cihazları taklit ediyor. S4 ve Nexus Hepsinden daha iyi bence kafanız HTC'de kalmasın sizi yanıltıyor. Gerçek telefon performansı S serisi, Grand serisi, Nexus serisi bence. Çünkü onlar gerçek telefon. IOS desen kapalı bir işletim sistemi daha ios dan sonra iyileşiyor ios ta güzel ama android ile çok farkı yok ve android daha ucuz. S4 bile 2000 TL ye geldi Iphone 5 te 2100 tl ye geldi iphone 5S kim bilir kaça olur...

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
2telefon da bana göre şu zaman için üstün derecede donanıma sahip. O yüzden donanım farkları önemsiz. Tasarım ve ses için htc one derim

serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
Bence S4

PriZm

PriZm

Üye
Note'a berbat dediğine göre epey fanatiksin.

- - - Eklendi - - -

hTC taklitmi ediyor??? :zuhaha:

Üst Alt