Yandex Shell 3D v1.16 - v2.13

Sponsorlu Bağlantılar

art_ist

art_ist

Üye
Teşekkürler ...

carlos77

carlos77

Üye
güzel bi tema ancak galaxy s3 te defalarca kurmama rağmen bi türlü verimli çalışmadı ya kendi kendine orjinal temaya dönüyo yada tel sapıtıyo bunu kurunca sorun hakkında bilgisi olan ve yardım edecek biri olursa sevinirim

yeauw

yeauw

Üye
teşekkr ettm mi bilmiyorum dha önce yinede teşekkr ediyorum :D

cankatfr

Üye
Sagol kardes

Navy_156

Üye
çok ram yermi?

Navy_156

Üye
İndirdim süpermiş hiç donmuyor :tşk:

turan323

Üye
derleyici hatası diyor nasıl çözebilirim

anık

Üye
Bu yandex shell in skin paketleri Yokmu Acaba symbiandakinde vardıda

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ibrahimscare

Üye
Bu uygulamayi htc chacha. ıle yatay nasil goruntuleyebilirim acaba . Sbp mobile shell yatay olarak sikintisiz ama bunu kullanmam icin telefonu yan tutmam gerekiyor..spb ninde lisans sorunu var root atmak gerekli

Mücteba

Mücteba

Üye
tsk

- - - Eklendi - - -

tsk

alyuz41

alyuz41

Üye
Öncelikle söylemeliyim ki ben Yandex ilk çıktığından beri kullanıyorum. Gördüğüm en güzel tarayıcı. Google'yi yakında bitirebileceğini düşünüyorum. Yakın dediğime bakmayın en azından bi 15 sene. Çalışmaları ve verdikleri hizmet çok güzel. Ayrıca kullanışlık açısından ezber bozan bir yanı yok. Ben bunu telefonuma yüklemiştim. HTC Sensetion'da biraz kasma sorunu yaşıyordum. Kullanışlık ve içerik çok güzel. Zenginleştirilmiş bir Wigdet menüsü mevcut. Bunun dışında 3D olması da telefona ayrı bir hava katıyor. Ancak söylemeliyim ki çok ağır. Mesaj kısmından Ev ekranına dönmeye çalıştığım zaman ekran kararıyor ve yükleme kısmı geliyor. Yaklaşık 5-6 saniye sonra tekrar Launcher geliyor. Bu durum benim cihazımdan mı kaynaklanıyor bilemiyorum.

Ayrıca, en yüksek versiyon'un bağlantı adresi bozulmuş. Düzeltirseniz iyi olur.

adige_cenk

Üye
Cihazım HTC One.. Ana ekrana donerken bekleme yapıyor.. Hızlı çalışması için daha ne alınabilir.. Ne kadar övgüyle bahsetsekte bu launcherdan, optimizasyonu gittikçe batırıyorlar. Eğer widgetlerini aktif bir şekilde kullanırsanız vay halinize..(batarya katliamı)

Acoun16

Acoun16

Üye
:tşk: