yandex shell 3d yi türkçe yapabilecek bir kahraman aranıyor :)

Konu, 'Android Genel' kısmında mc_shekil tarafından paylaşıldı. Okunma: 2295 | Cevaplanma: 22

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SPB shell 3D yandex isimli bi şirket tarafından alındı ve şirket ücretsiz olarak yayınladı telefona kurdum hiç bi değişiklik yok ama kötü yanı sadece rusyada yayınlandı ve haliyle dil rusca..
    ilgili haber>>> Yandex, SPB Shell 3D’nin ücretsiz versiyonunu yayınladı | Akıllı Robot Android

şimdi eğer ihtimal varsa şunu bi türkçeye çevirelim..amaaan günlerce onunlamı uğraşacam diyen varsada sadece söylesin oluru varsa ben haftalarca bununla uğraşırım ;)
  2. evet ya bu işin oluru varmı acaba biri tükrçe yapsa şunu süper olur :)
  3. Ben Rusça bile kullanırım :P
  4. Yükledim Rusça olması dışında güzel :)
  5. Programı indirdim ve konu açtım.Tema-Wallpaper bölümünden indirebilirsiniz.
  6. Bunu yapıcak kişinin rusça bilmesi gerekiyo translate ler yanlış çeviri yapıyo flemenkçe almanca ingilizce ya da fransızca yapsınlar ben yaparım
  7. Türkçeleştirme programının adı nedir?
  8. forumda apk menager ile türkçeleştirme yöntemi var
  9. apk manager ile çeviri olmuyor onu denedim ben
  10. belirli uygulamalarda olur bende ilk başta sıkıntı çektim ama bazı uygualamaları türkçeleştirdim
  11. Bize tam kapasite bir program lazım.
  12. winrarla açın belli yerlerde yazılar var onları türkçe yapın
  13. demesi kolay :D
  14. bilgisayar başında değilim evde anlatırım nasıl yapıldığını NOT:Tap tap revenge 4 ü türkçeleştirdim
  15. ozaman sen bu işi halledersin dostum sana güveniyorum
  16. Evet evet sen yaparsın bunu :)
  17. Depocu akşamdan sabaha oturuyorsun depoda milleti ugrastirma kendin yap şunu.. :-P
  18. banamı dedin la

mac os için winrar bulursanız elimde windows lu pc yok tamirde
  19. buyur üstat :) WinRAR 4.10 for Mac OS X - TechSpot Downloads
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.