Haber WP8.1 Update2 (GDR2) Güncellemesine İlişkin Haber ve Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

ellimin kori

ellimin kori

Üye
Wp nin çok eksiği var belki Gdr2 bizi yanıltır.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

emz

emz

Üye
Çakma olduğu küçük harflerden belli ama buna benzer olur büyük ihtimalle..

Abi neden o değilde bir kısa yollara uçak modu ve internet paylaşımını eklesene? Birebir küçük geliyor ;). Parlaklık da bende küçük yazıyor Otomatik diye :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

fraps34

Üye
gözlerimiz yollarda kaldı , neredesin gdr 2 : )

versino2

versino2

Üye
Abi neden o değilde bir kısa yollara uçak modu ve internet paylaşımını eklesene? Birebir küçük geliyor ;). Parlaklık da bende küçük yazıyor Otomatik diye :)

Uçak modu var zaten

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben bir ay sonra diyorum hadi tahminleri alalım bilene büyük ödül var :)

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

serinaga

serinaga

Üye
Ben bir buçuk ay diyorum ...

braayn

braayn

Üye
22 ekim 2014 saat 21:23 te verilir diyorum biraz iddalı oldu sanırım:)

• Beğen
Tepkiler: emz
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
  • Beğen
Tepkiler: pirenuri, kaygisiz43 ve dilmenibrahim
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bu ay çıkmadan alırız :P

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu ayın 2-3 haftasında gelir bence.

emz

emz

Üye
Millet ms daha gdr1 in son sürümünü vermedi. Bu ay onu halledecek. En erken gelecek ayın ortaları diyorum;)@Aybin.Kilic İsmail abi bence bu nedenle gelecek ay :D

skynet

Üye
Ben bu yıl geleceğinden de şüpheliyim :ehe

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Millet ms daha gdr1 in son sürümünü vermedi. Bu ay onu halledecek. En erken gelecek ayın ortaları diyorum;)@Aybin.Kilic İsmail abi bence bu nedenle gelecek ay :D

GDR1'in son sürümü diye bir şey söz konusu olmayabilir.

Ali Kemal'in paylaştığı sızıntı sürüm numaraları Microsoft tarafından yapılan değişiklikler sonucu yeni oluşan sürümlerin olduğunu gösteriyor sadece. Bu durum, söz konusu sürüm ya da sürümlerin kesin olarak son kullanıcıya dağıtılacağını göstermez.

Yani adamlar doğal olarak her değişiklikte sürüm numarasını da değiştirerek sistemi test ediyorlar.
Ve bazı uygulamaları denerken radara takılıyorlar.

Bu sürümler sonunda belli bir sürüm numarasına ulaşılacak ve "tamam bu sürüm oldu" dendiğinde GDR2 olarak verilecek.
Yani her sızan sürüm numarasını güncelleme olarak beklemeyin. :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: emz, Krnl386, suyunsesi ve 1 kişi daha
emz

emz

Üye
GDR1'in son sürümü diye bir şey söz konusu olmayabilir.

Ali Kemal'in paylaştığı sızıntı sürüm numaraları Microsoft tarafından yapılan değişiklikler sonucu yeni oluşan sürümlerin olduğunu gösteriyor sadece. Bu durum, söz konusu sürüm ya da sürümlerin kesin olarak son kullanıcıya dağıtılacağını göstermez.

Yani adamlar doğal olarak her değişiklikte sürüm numarasını da değiştirerek sistemi test ediyorlar.
Ve bazı uygulamaları denerken radara takılıyorlar.

Bu sürümler sonunda belli bir sürüm numarasına ulaşılacak ve "tamam bu sürüm oldu" dendiğinde GDR2 olarak verilecek.
Yani her sızan sürüm numarasını güncelleme olarak beklemeyin. :tebessüm:

Teşekkürler Özgür abi. Sayende bir yeni bilgi daha öğrendim:tebessüm: Umarız o zaman uzun sürmez. Merakla bekliyoruz :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

4MaGuS

4MaGuS

Üye
demin bir şey ararken farklı bir şey fark ettim şöyle tüm uygulamalar kısmında bir şey aradığınızda sizde yoksa o isimde uygulama direk mağaza seçeneği var ya aslında o mağaza seçeneği gibi uygulamalar eklenebilir, misal bir şey yazılsa ve onu cepteki Youtube içinde tarama yap desek nasıl olur sizde çok hoş ve kolaylık olmaz mı bu

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve emz
Serhan

Serhan

Üye
demin bir şey ararken farklı bir şey fark ettim şöyle tüm uygulamalar kısmında bir şey aradığınızda sizde yoksa o isimde uygulama direk mağaza seçeneği var ya aslında o mağaza seçeneği gibi uygulamalar eklenebilir, misal bir şey yazılsa ve onu cepteki Youtube içinde tarama yap desek nasıl olur sizde çok hoş ve kolaylık olmaz mı bu
Bknz Spotlight

versino2

versino2

Üye
Daha Cyan tam gelmedi ne Gdr 1 i 2 si :)

Üst Alt