İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
arkadaşlar windows 10 pc mağaza oyunlarının saveleri olsun falan lumia 920'ye eşitleyebilirmiyim eşitlersem nasıl yaparım
@Sensation @papakudioflu @Bay H bir yardım etseniz acaba

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bildiğim kadarıyla yok. En azından bende olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
afwerker

afwerker

Üye
bazı oyunlarda var age of empires candy crush hill climp vs vs

Ali_KRKY

Üye
online oyunlar oto senkronize ediyor sniper furry, wot blitz ve yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi oyunlar fakat online yedekleme sistemi mevcut değilse mümkün değil sanırım şimdilik.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Saveyi Buluta Atanlar Varsa Anca onlarda Olur Mail Adresin Giriliyse Oda

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Beyler merhaba bir sorum olacak edge' de yabancı siteleri Türkçeye nasıl çevirebiliriz?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Beyler merhaba bir sorum olacak edge' de yabancı siteleri Türkçeye nasıl çevirebiliriz?
normalde olmuyor ama geçenlerde bana bir sitede üst üste 2-3 defa google translate ile çevrilsin mi sormuştu nasıl oldu bende emin değilim bir ihtimal İngilizce kelimeleri seçip sağ tuş falan yağınca belki çevir vardır

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
şu instagram bi bende mi sorunlu? Hiç açamıyorum! (Kaldır yeniden yükle demeyin yaptım bu kez oturum bile açamıyorum!)

byburkay

Üye
  • Beğen
Tepkiler: erhanercan
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
cihaz hafızasına taşıyın , :) hafıza kartında açılmıyor.
Tüm uygulama ve oyunlar telefon hafızasında ;) Hafıza kartını sadece video ,fotoğraf için kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: n000k
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bugün gelen güncelleme sonrası instagram uygulaması çalışmaya başladı!

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ceza87

merkel02

Kapalı Hesap
Selam. Lumia 1520 W10 kararlı sürüm kullanıyorum. Mesajlara girdiğimde bir pencere açılıp "Yetkilendirme gerekli" diye ileti çıkıyor. Başka yaşayan var mı? Sebebi ne olabilir?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Selam. Lumia 1520 W10 kararlı sürüm kullanıyorum. Mesajlara girdiğimde bir pencere açılıp "Yetkilendirme gerekli" diye ileti çıkıyor. Başka yaşayan var mı? Sebebi ne olabilir?
geçenlerde banada sık oluyordu ms hesabın ne ise onun şifresini değiştir teldende sonra bir defa tekrar gir sonra sorun çözülüyor

merkel02

Kapalı Hesap
geçenlerde banada sık oluyordu ms hesabın ne ise onun şifresini değiştir teldende sonra bir defa tekrar gir sonra sorun çözülüyor
teşekkür ederim kardeşim hemen deneyeceğim

4MaGuS

4MaGuS

Üye
1586 da son yapıda haritalar uygulamasında yol tarifi açıkken bir türlü sesli desteği açamadım önceden vardı diye hatırlıyorum ama şuan ne yaptıysam olmuyor sizde sesli destek varmı şuan

merkel02

Kapalı Hesap
keşke pil tasarrufu modu dışında da dokunmatik tuşların ışığını kapatma seçeneği olsa... )):

Esendağlı

Esendağlı

Üye
1586 da son yapıda haritalar uygulamasında yol tarifi açıkken bir türlü sesli desteği açamadım önceden vardı diye hatırlıyorum ama şuan ne yaptıysam olmuyor sizde sesli destek varmı şuan
Bende aynı yapıdayım ve bende sesli navigasyonu bulamadım.

serinaga

serinaga

Üye
Bende aynı yapıdayım ve bende sesli navigasyonu bulamadım.

Ben her ne kadar Redstone yapıda olsam da bende de yoktu ses, ben şöyle çözdüm olayı, Haritaları açın, ayarlara girin ve orada Birim yazan yerde, metrik sistem seçilidir, bunu ABD yapıp, bir navigasyon başlatın, muhtemelen ses gelecektir. Ses gelince birim'i metrik sisteme geri çevirin ... Tesadüf müdür bilmem ama bende çok uğraşmıştım ve bu şekilde çözüldü ve artık ses çalışıyor ...

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS

Üst Alt