İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Hocam eğer resimler çok fazla değil ise gizlemek istediğin resimleri teker teker yeniden adlandır diyerek sonunda ki .jpg'nin g'sini sil artık dosya görünmez olur :)
Ama dediğim gibi bu işlem için tek tek uğraşman gerek toplu şekilde olmuyor.
Başka yöntem ?? :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar mağazada yandex aramayı bulamıyorum,link verebilecek arkadaş varmı...acilll:)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Sağol da kullanım dışı maalesef.

2 L1520, 2 W10M OS, sorun nerede? :zong:
Şöyle yap; telefondan linke tıkla, bilgisayardan açmıyor. çok basitçe oldu dimi :gul:
Sonradan gelen edit: sanırım 8.1'e dönmüşsün, sıfırlama sonrası direk gelirdi, dediğim gibi yapınca da mı olmuyor?

Son düzenleme:
Esendağlı

Esendağlı

Üye
2 L1520, 2 W10M OS, sorun nerede? :zong:
Şöyle yap; telefondan linke tıkla, bilgisayardan açmıyor. çok basitçe oldu dimi :gul:
Sonradan gelen edit: sanırım 8.1'e dönmüşsün, sıfırlama sonrası direk gelirdi, dediğim gibi yapınca da mı olmuyor?

Uğraşın için çok teşekkürler arkadaşım..bu yandex arama benim 1520 de kurulu zaten,linki bir arkadaşımın L720(8.1)cihazı için istemiştim,linki attım bana ama sonuçla ilgili dönmedi,tekrar teşekkürler.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Uğraşın için çok teşekkürler arkadaşım..bu yandex arama benim 1520 de kurulu zaten,linki bir arkadaşımın L720(8.1)cihazı için istemiştim,linki attım bana ama sonuçla ilgili dönmedi,tekrar teşekkürler.

Hım anladım, rica ederim ne demek. Umarım olur :)

cengooxx

Üye
Arkadaşlar takvim uygulamanız kurban bayramını ayın kaçında gösteriyor,benim ve bir arkadaşın lumiasında bayramı ayın 23 ünde başlıyor diye gösteriyor,oysa bayram ayın 24 ünde.
hocam arefesi 23 çunku guldurdunuz gece gece

cengooxx

Üye
Her yerde aynıdır bayramın ilk gunu derler ama arefe gunudur.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Her yerde aynıdır bayramın ilk gunu derler ama arefe gunudur.
Her yerde aynı mı, her yerde arefe gününe bayramın ilk günü mü derler yani emin misin?.ios da ve android de ayın 23 ne arefe,24 une ise bayramın 1.günü diyor oysa.

cengooxx

Üye
Windows phoneden bahsediyorum arkadaş

skynet

Üye
Modemden ağın adını gizlediğim de telefon ağı bulamıyor ama pc de gizli ağ olarak wifi menüsünde çıkıyor bu gizli ağa bağlanma lumialar da yok mu ?

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Modemden ağın adını gizlediğim de telefon ağı bulamıyor ama pc de gizli ağ olarak wifi menüsünde çıkıyor bu gizli ağa bağlanma lumialar da yok mu ?
var ben bir defa şu şekilde bağlanmıştım wifi açıkken wifi içerisinde ayarlar kısmı var oraya girdiğinizde daha önceden bağlandığınız ağlar var bu kısımda "+" ekle seneçeğin'den moderm'in adını daha sonra adı doğru ise size şifre soruyor ve onu da kabul edince bağlanıyor ve bu şekilde internete sorunsuz bağlanmıştım ancak bunu 8.1 denemiştim ve baya uzun süre geçti şuan sorunsuz bağlanıyor mu emin değilim

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
var ben bir defa şu şekilde bağlanmıştım wifi açıkken wifi içerisinde ayarlar kısmı var oraya girdiğinizde daha önceden bağlandığınız ağlar var bu kısımda "+" ekle seneçeğin'den moderm'in adını daha sonra adı doğru ise size şifre soruyor ve onu da kabul edince bağlanıyor ve bu şekilde internete sorunsuz bağlanmıştım ancak bunu 8.1 denemiştim ve baya uzun süre geçti şuan sorunsuz bağlanıyor mu emin değilim
İşe yaradı teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
versino2

versino2

Üye
Son zamanlarda çok sık olmaya ve artık çok can sıkmaya başlayan telefonu kırmaya bile niyetlendiren olaylar olmaya başladı.Whats ap dan çıktığım zaman veya swarm,Facebook herhangi bir program tekrar girmeye çalıştığım zaman yükleniyor diyor ve girmiyor ve bu sadece tek bi program için geçerli değil.Swarm açılmazsa ınstagram face whats ap hiçbişey açılmıyor ve baya bekleyince açılıyor.Bunun formattan başka çozumu yok mu telefondaki şeyleri silmek geri yüklemek uğraşmak istemiyorum

4MaGuS

4MaGuS

Üye
sisteminiz ne şuan eğer 8.1 ise ilk olarak sorun yaşadığınız programları silip tekrar kurmayı deneyin sorun hala devam ediyorsa telefon yedek alıp sıfırlama yapın yedek alındığını telefondan hiç bir şey silinmez

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Eğer telefonunuzda Windows Mobile 10 TP(9 ncu yapı) yüklü ise bir kaç gün daha sabredin.
Önümüzdeki günlerde gelmesi beklenen yeni yapıyı yüklediğinizde sorun giderilmiş olur.
Ya da yine aynı yapı yüklü ise @4MaGuS 'un yazdığı gibi telefondaki HAKKINDA bölümüne girerek Telefonu sıfırlayarak sorunları giderebilirsiniz.
Tüm bunlardan başka ilk yapılacak şey ise GÜÇ TUŞU + SES KISMA TUŞU'na aynı anda basarak telefondan gelen titreme sesini algılayana kadar bekleyiniz ve telefon kapanıp açıldıktan sonra düzelme olabilir.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Eğer interop unlock yaptıysaız bir süre sonra bir çok uygulama açılmamaya başlıyor, belki bununla ilgili olabilir. Yapmadıysanız ve sürüm 8.1 ise dead flash atmanızı tavsiye ederim.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Arkadaşlar 920 kullanıyorum. Cihaz gün içerisinde sürekli bağlı olduğum wifi ağlarına uçak modundayken ve sim yokken bağlanmıyor. Çoğu zaman görmüyor ağları gördüklerine de bağlanamıyor hatası veriyor. nedendir?
hatta ağ görmüyor diye ağı connectfy ile dağıttım onu gördü ve bağlandı gece cihaz ancak şimdi yine bulamıyor.

Üst Alt