İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Instagram'da akış yenilememe sorunu yeni değil, nerdeyse 3-5 gündür sorun var resmi uygulamada, nedeni de instagram'ın apileri yenilemesi. Resmi uygulamanın düzelmesi için güncelleme gerekiyor ama bahsettiğimiz uygulama instagram olunca ne zaman gelir bilinmez :)
sadece Wp de mi peki sorun ?

carew89

carew89

Üye
arkadaşlar 2 hafta önce lumia 625 aldım . eksrtralar ve bilgide sürüm denim idi bi kaç saat evvel güncelleştirmeleri kontrol ettim ve güncelleştirme geldi. Bende uzun süre bekledim yüklenmesini ve sürüm cyan oldu. Uzun zamandır lumia kullanmadım bunda bir yanlışlık varmı ? denimin en son sürülen sürüm olduğunu düşünüyorum çünkü. İşte telefonda bu hale gelen sürüm

serinaga

serinaga

Üye
Bir ara deneme sürüm yüklendiğinde buna benzer denim yerine cyan yazıyordu, bence siz hakkında'dan Windows sürümüne bakın ...

abcderhan

Üye
telefondan 1080p video izlerken ekranımızın 2K veya480p çözünürlükte olması video kalitesini etkiler mi? aynı şey ppi çokluğu azlığı için de geçerli mi?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
telefondan 1080p video izlerken ekranımızın 2K veya480p çözünürlükte olması video kalitesini etkiler mi? aynı şey ppi çokluğu azlığı için de geçerli mi?
480p ekranda 1080p video izlersen sen onu 480p olarak göreceksin çünkü ekran o kadar destekliyor.
4k ekranda 1080p video izlersen de 1080p olarak göreceksin çünkü video kalitesi o kadar.
yani gözünün gördüğü çözünürlük düşük olan çözünürlük :)

• Beğen
Tepkiler: abcderhan
og1907

og1907

Üye
instagram dün güncellemeden sonra düzelmişti şimdi yine akış yenilemedi sorunu var.

cengooxx

Üye
Arkadaşlar merhaba, bugün facebook messenger uygulamasına girmeye çalıştım ve bana şu hatayı verdi;

Su anda giriş yapilamiyor.
(#602) username is not a member of the user table.

Ne yapmam gerekiyor lütfen yardim.

kralberk13

kralberk13

Üye
önce başlık ve mesajını ufak yaz
giriş yapılamamasının sebebi bakımda ola bilir

• Beğen
Tepkiler: sahanemir
mp2934

mp2934

Üye
Wp maxicep uygulamasında yeniden deneyin hatası var yapımcısına ulaşamaz mıyız

saynesim

saynesim

Üye
mobile 10 son sürümde arama tuşu yandex olmuş çok kötü onu nasıl değiştireceğiz

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bizdeki facebook uygulamasının diğer platformlara göre ne kadar dandik olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorum:(

art arda 5-6 gönderiyi sürekli döndürerek göstermeye başladığından beri uygulamayı kullanmıyorum normal browserdan giriyorum. yaklaşık 3-4 aydır browserdan giriyorum. bizi bu hallere düşürenler utansın ne diyelim.

carew89

carew89

Üye
arkadaşlar candy crush sagayı yuklemeye çalısıyorum beklemede diyor yuklenmıyor neden olabilir. diğer uygulamarı akıcı bir şekilde indirebiliyorum ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kalitesi Artar Yada Düşer İzlediğin Şeyin 2K Ekran4K İzlersen Görüntü Daha Küçülür Kalitesi Artar 4k Ekranda 2k İzlersen Pixseller Büyr Yani Pixsel Sayısı Düştüğü İçin Daha Kötü Olur

• Beğen
Tepkiler: abcderhan
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar takvim uygulamanız kurban bayramını ayın kaçında gösteriyor,benim ve bir arkadaşın lumiasında bayramı ayın 23 ünde başlıyor diye gösteriyor,oysa bayram ayın 24 ünde.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
mobile 10 son sürümde arama tuşu yandex olmuş çok kötü onu nasıl değiştireceğiz
telefonda olan yandex uygulamasını kaldırdığınız zamanda mı aynı şekilde devam ediyor.
İlk gelen nokia telefonlarda varsayılan yandex idi..

serinaga

serinaga

Üye
Hayret bir şey Yandex yine hata veriyor :(

abcderhan

Üye
#ceza87 #DarkedBlue61 ben tam olarak telefonun(örn.L820) 1080p video kaydedip 480x800 ekranda oynatabilmesini bağdaştıramadım bu ilki. ikinci olarak meseala xperia z1'de 1080p kayıt var 1080p ekran var.ppi yi ekran türünü ekran boyutunu varsaymayalım 1080p bir video Z1'de daha mı iyi olur

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
#ceza87 #DarkedBlue61 ben tam olarak telefonun(örn.L820) 1080p video kaydedip 480x800 ekranda oynatabilmesini bağdaştıramadım bu ilki. ikinci olarak meseala xperia z1'de 1080p kayıt var 1080p ekran var.ppi yi ekran türünü ekran boyutunu varsaymayalım 1080p bir video Z1'de daha mı iyi olur
benim telefon da 820, evet 1080p kaydediyor ancak telefondan izlerken piksel sayısı olarak ekrana 480p yansıtıyor. ancak sen o videoyu PCye ya da arkadaşının Z1ine aktar, 1080p ekranda videonun tam detaylarına ulaş. ancak eğer sen çektiğin videoları bilgisayara atmıyorsan sürekli telefonda kalıyor ve telefondan izliyorsan benden sana tavsiye boşuna yer kaplamasın 1080p çekip, 480p çeksin o ekranda izlemene yeterli :)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve abcderhan
magrur

magrur

Üye
Arkadaşlar lumia 925 telefonum bugün 2 metreden tam anlamıyla yüzüstü düştü.ekranda içten çatlamalar oluştu ama dış yüzeyde bir şey yok esasen telefon çalışıyor tuşların ışıkları yanıyor mesaj geliyor filan ama ekranda görüntü yok.galiba değişmesi gerekecek.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt