İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Arkadaşlar ben abimin telindeki rehberi normal müzik atar gibi telime attım hepsini aldı ama birtürlü bulamıyorum nereye gittiğini varmı bilen bu konuda bana yardım edebilecek

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Arkadaşlar ben abimin telindeki rehberi normal müzik atar gibi telime attım hepsini aldı ama birtürlü bulamıyorum nereye gittiğini varmı bilen bu konuda bana yardım edebilecek
Kişiler > (...) > Ayarlar > Kişi Listesini Filtrele > Telefon numarası olmayan kişileri gizle "KAPALI" olsun. muhtemelen format farkından dolayı numaraları farklı bir şekilde algılayıp kaydetmiş olabilir, bi kontrol edin o şekilde
genelde bu sıkıntı SİM kartından atılan kişi dosyalarında meydana geliyor, babamın 530unda yaşadım ordan biliyorum :) sizinki de öyle bi sıkıntı olmuş olabilir

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Kişiler > (...) > Ayarlar > Kişi Listesini Filtrele > Telefon numarası olmayan kişileri gizle "KAPALI" olsun. muhtemelen format farkından dolayı numaraları farklı bir şekilde algılayıp kaydetmiş olabilir, bi kontrol edin o şekilde
genelde bu sıkıntı SİM kartından atılan kişi dosyalarında meydana geliyor, babamın 530unda yaşadım ordan biliyorum :) sizinki de öyle bi sıkıntı olmuş olabilir
Kontrol ettim ama yok 306 kişi kayıplarda :(

ersncak42

Üye
Tüm uygulamalar menünde hotmail uygulaması olması gerek. Oradan maillerini kontrol edebilirsin
Ana ekrandaki e posta ayarı uygulaması ile giriş yapıyordum hata veriyordu ama şimdi onuda kaldırdım nereden gircem ben bu maillere ya

ademoz05

ademoz05

Üye
Arkadaşlar bugün fark ettim, lumia 720 m hiçbir şekilde uzağa odaklama yapamıyor kamerada, hep bulanık çekiyor.
Sorun ne olabilir sizce? Yoksa direk sıfırlasan mı telefonu?

Emre

Üye

Microsoft Nokiayı çok fena kızdırmış

serinaga

serinaga

Üye
Ana ekrandaki e posta ayarı uygulaması ile giriş yapıyordum hata veriyordu ama şimdi onuda kaldırdım nereden gircem ben bu maillere ya

Arkadaşım, ana menüden sola kaydır ve uygulamalar içerisinde mail ile ilgili olarak her tanımladığın mail burada uygulama adı gibi görünüyor.

ersncak42

Üye
Arkadaşım, ana menüden sola kaydır ve uygulamalar içerisinde mail ile ilgili olarak her tanımladığın mail burada uygulama adı gibi görünüyor.
Ben mail tanımlayamadım ki telefonu ilk aldığımda giriş ekranında mail uygulaması vardı ordan giriş yapınca bu hesap bu telefonda mevcut diyordu şimdi o giriş ekranındaki kutucuğuda kaldırdım mail diye bişey uygulama listesinde de yok

mp2934

mp2934

Üye
Telefonu neredeyse her yeniden başlattığımda sd kartı tara ve hataları düzelt diyor birkaç defa öyle dediğim halde ve sd kartı sıfırladım yine aynı şeyi söylüyor yeni sd kart aldım onda da aynı nedir nedeni

Bay H

Bay H

Üye
Foxit Mobile PDF mağazada.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
920 instagram beta zaten çalışmıyor açıyorum ekran gelmiyor bir bakın
bende çalışıyor. silip tekrar kurmayı deneyin olmazsa bunu kurun. video da atılıyor burdan hem.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Tubecast ağ hatası veriyor.API ile ilgiliymiş sanırım.bilgisi olan varmı.bi cuma falan geçiyo orda ama bilemedim şimdi bu bi işaretmi acaba :eller:

@bulutsuzgece

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Tubecast ağ hatası veriyor.API ile ilgiliymiş sanırım.bilgisi olan varmı.bi cuma falan geçiyo orda ama bilemedim şimdi bu bi işaretmi acaba :eller:

@bulutsuzgece
Bana da verdi de hiç dikkatimi çekmedi :) bu hafta bugün yarından itibaren güncelleme başlar arkadaşlar merak etmeyin. Ama her cihaza gelmesi 3 ayı bulabilir :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

@bulutsuzgece

W10 ile alakalı bir durum yok.
Youtube API'sinde belli kullanıcı kotası varmış.
Aşırı kullanıcı sayısından dolayı uygulama hata vermeye başlamış ve bunu Cuma günü yayına girecek güncelleme ile düzelteceklermiş.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
W10 ile alakalı bir durum yok.
Youtube API'sinde belli kullanıcı kotası varmış.
Aşırı kullanıcı sayısından dolayı uygulama hata vermeye başlamış ve bunu Cuma günü yayına girecek güncelleme ile düzelteceklermiş.

Bi uygulamamız vardı doğru düzgün.onu da bozmasalar olmazdı zaten.düzeltirler umarım :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
mail kutularına isim verebiliyormuyduk ?

Üst Alt