İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bende öyle Bi özellik yok. Ekran görüntüsü atabilir misiniz?
askerde olduğum için telefon şuan yanımda değil farklı cihaz var ancak diğer arkadaşlar atarsa sevinirim ben kısaca açıklıyayım trafik uydu normal mod seçenekleri içerisinde göz gibi bir şey vardı orada aynı şekilde kullanılabiliyor du siz here maps i iyice kurcalayın isterseniz bulursunuz

kamil5028347

kamil5028347

Üye
remzi33

remzi33

Üye

Burdaki göze tıklayınca mekanları gösteriyor

Eyvallah hocam ancak bende o göz çıkmıyor. Cihazı ben bir ara düşürmüştüm. Tahminimce pusulası zarar gördü ve City lens bundan yüklenmiyor. Here mapsdeki özelliği de bu yüzden kullanamıyorum muhtemelen.

• Beğen
Tepkiler: kamil5028347
mp2934

mp2934

Üye
Girişteki kullanıcı adını değiştirme imkanı var mı

Bay H

Bay H

Üye
Xiaomi ve Lenovo'ya daldık ZTE markasını unuttuk :kıskıs:

@bulutsuzgece @papakudioflu

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Xiaomi ve Lenovo'ya daldık ZTE markasını unuttuk :kıskıs:

@bulutsuzgece @papakudioflu

Gayet hoş görünüyor.
Ekosistem adına kazanç :oke:

...decode...

...decode...

Üye
Bu son güncellemeden sonra mı oldu bilmiyorum ama Onedrive uygulamasında buluta attığım resimleri dosyalar kısmından girince göremiyorum, sürekli yükleniyor diyor fakat oradaki yazıda kalıyor. Var mı bu sorunu benden başka yaşayan?

erhanercan

erhanercan

Üye
Bu son güncellemeden sonra mı oldu bilmiyorum ama Onedrive uygulamasında buluta attığım resimleri dosyalar kısmından girince göremiyorum, sürekli yükleniyor diyor fakat oradaki yazıda kalıyor. Var mı bu sorunu benden başka yaşayan?
evet bende fark ettim bazen oluyor gir çık yapınca duzeliyor

mp2934

mp2934

Üye
Kullanıcı adını değiştirme imkanı var mı acaba( mp2933 ü )

skynet

Üye
Skype'dan bildirim gelmese bile göz atma ekranında geldi uyarısı (ama kilit ekranında yok) çıkıyor ve uygulamayı açıp kapatmadan da gitmiyor :hmmm
Bu sorunu başka yaşayan varmı ?

dawid

dawid

Üye
.

Son düzenleme:
dawid

dawid

Üye
Bi sorum var.lumiam dan pc için nero indireyim dedim çeşitli sitelerden çeşitli linkler den (turbobit,letbit,uploaded)gibi denedim hepsi hata verdi fakat pc den denedim indirdi neden lumia indirmiyor acaba ?

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Abi bu 920'nin ekranı gittikçe sararıyor ya :D

ersncak42

Üye
Arkadaşlar ben mail uygulamasına giriyorum outlook u seçiyorum e posta ve şifremi yazıyorum bana 'bu telefonda bu hesap zaten kullanılıyor' diyor maillere bakamıyorum ne yapmam gerek

serinaga

serinaga

Üye
Mu
Arkadaşlar ben mail uygulamasına giriyorum outlook u seçiyorum e posta ve şifremi yazıyorum bana 'bu telefonda bu hesap zaten kullanılıyor' diyor maillere bakamıyorum ne yapmam gerek

Muhtemelen ana hesabınız galiba, uygulamalar içerisinde bir bakın, orada olması lazım ...

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
920 instagram beta zaten çalışmıyor açıyorum ekran gelmiyor bir bakın

erhanercan

erhanercan

Üye
Beyler durup dururken eski l920 şarj olmamaya başladı ayarları da sıfırladım hiç bir şekilde şarj simgesi yanmıyor yani şarj etmiyor bozulası mı geldi acaba yahu

Emre

Üye
  • Beğen
Tepkiler: erhanercan

ersncak42

Üye
Arkadaşlar bilen biri yardım edebilir mi telefonumla mail uygulamasına giremiyorum bu hesap outlook adıyla zaten bu telefonda mevcut diyor butun uygulamalara girip o e posta adresinden çıkış yaptım ama hep aynı şeyi diyor

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Arkadaşlar bilen biri yardım edebilir mi telefonumla mail uygulamasına giremiyorum bu hesap outlook adıyla zaten bu telefonda mevcut diyor butun uygulamalara girip o e posta adresinden çıkış yaptım ama hep aynı şeyi diyor
Tüm uygulamalar menünde hotmail uygulaması olması gerek. Oradan maillerini kontrol edebilirsin

Üst Alt