İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
bu özelliği bulan varmı bilinmiyo senden başka :D

• Beğen
Tepkiler: emz, maydinmaydin ve saynesim

Peocawe

Peocawe

Üye
:catcat:

skynet

Üye
Bulunsun :sirit:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
emz

emz

Üye
Aynen:ehe
@skynet

:sirit:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Aha mutlu aile pozunu vermişsiniz. İnsan haber verir yahu.
:sirit:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Pekâlâ o zaman biz de ara bilgi nitelikli bu konu için arkadaşımıza teşekkür ederek mutlu insanlar ve gülen yüzlerle birlikte konuyu şu konuyla birleştirelim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: emz ve Aybin.Kilic

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardımınız gerekiyor, çektiğim bir videodan bir sahneyi nasıl fotoğraflarız hangi uygulama ile nasıl yapabiliriz

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar yardımınız gerekiyor, çektiğim bir videodan bir sahneyi nasıl fotoğraflarız hangi uygulama ile nasıl yapabiliriz

Bilgisayarda pek çok gelişmiş video oynatıcı veya editor uygulaması mevcut.
Ancak telefonda var mı bilmiyorum, en olmadı "ekran görüntüsü yakalama" tuş kombinasyonunu kullanırsın :tebessüm:

kartal-78

Üye
Arkadaşlar n11 sitesinde lumia 1520 genoa garantili guvenilirmi ayrıca genpa servislri l1520 lere bakııyırmu fikirleriniz teşekkurler

Emre

Üye
İstediğin kısmı durdurup, ses yükseltme+güç tuşlarına basarak
Görüntü olarak alabilirsiniz.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Arkadaşlar ön kamera da toz birikme olayına servis nasıl bir yaklaşım izliyor ? video kalitesi HD olduğu halde hiç öyle gözükmüyor,berbat çekiyor

mzcoools

Üye
Arkadaşlar ben telefona reset atmadan önce tüm uygulamaları sd ye aktardım resetten sonra bunlar diğer kısmında görünüyor ve uygulama yükleme yerini sd kart yapa bastığımda eski uygulamaları sileceğini söylüyor yok mudur bir çözümü herşeyim kartta kaldı ne yapmalıyım?

bluemai

bluemai

Üye
Aynısı bende de oldu, senin gibi düşünüyordum ama olmadı.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
video editör diye bir program vardı yanlış hatırlamıyorsam videoları istediğin gibi resim olarak gösteriyor aralara eklemeler çıkarmalar yapabiliyorsun ancak o resimleri kayıt yapıyor mu emin değilim tel şuan elimde olsa kesin bilgi verirdim ama bu programı dene bir

erhanercan

erhanercan

Üye
Yahu arkadaşlar ekran bir süre sonra ısınmaya başlayınca renkler değişiyor parlaklık kafasına göre kısılıyor. Nette bakınca bir kaç kişinin daha başına geldiğini gördüm bu sorunun. Lumia 925 ekran ısınınca renk değişmesi diye aratınca çıkıyor. Sizde de buna benzer sorun yaşayan oldu mu acaba ?

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Yahu arkadaşlar ekran bir süre sonra ısınmaya başlayınca renkler değişiyor parlaklık kafasına göre kısılıyor. Nette bakınca bir kaç kişinin daha başına geldiğini gördüm bu sorunun. Lumia 925 ekran ısınınca renk değişmesi diye aratınca çıkıyor. Sizde de buna benzer sorun yaşayan oldu mu acaba ?
Bende 925 yok ama olan bir arkadaşımda da var aynı problem. Yeşile doğru kayma oluyormuş. Çaresini bilmiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
erhanercan

erhanercan

Üye
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Arkadaşına bir sorar mısın bu olay sadece şarjda kullanınca mı oluyor acabaa..
Valla yok, ısındığında oluyor. Baya şaşırdım hatta gördüğümde. Şarjda da ısınması normal tabi

bbakkus

bbakkus

Üye
@bulutsuzgece
abi bu Microsoft'un türkiye turnesinde neler yapılacak bizim gibi kullanıcılar katılabiliyo mu bide

Son düzenleme:

Üst Alt