İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler 8.1 den sonra arka plan veri ayarini bulamadim hani arka planda uygulamayi engelledigimiz ayar .. Nerede bu ?

saynesim

saynesim

Üye
Oyunlar kısmına içerik açılamadı lütfen tekrar deneyin diyor oyunlara açılmıyor bilgisi olan varmı arkadaşlar

plenken

plenken

Üye
Oyunlar kısmında içerik alınamıyor. Bi çözümü var mı arkadaşlar...

okinro

okinro

Üye
Arkadaşlar sanırım yanlışlıkla BEN karosunu ana ekrandan kaldırdım. Nasıl geri getirebilirim?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

TurboCall

TurboCall

Üye
  • Beğen
Tepkiler: erhanercan ve okinro

edta28

Üye
arkadaşlar ekranımı yansıt nasıl çalışıyor

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Youtube ye girmenin adam akıllı bir yolu yok mu arkadaşlar. Yok mu duzgun bi Proxy?

capkino06

Üye
Arkadaşlar 8 gb class 4 hafıza kartına müziklerimi resimlerimi felan attım ama telefonda diğer dosyalar olarak gözüküyor nedendir hafıza kartını sıfırladım biçimlendirdim kaç kere düzelmedi.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Son düzenleme:

emir1888

Üye
Arkadaşlar bu e-postaların geldiği Outlook Live tileını nasıl tekrar ana ekrana sabitleyebiliriz bir türlü bulamadım..yardımcı olursanız sevinirim..Saygılar

Bize her yer TrAbZoN ;)
dostum aynı sıkıntı bende de vardı, yanlışlıkla kaldırdım sonra da bulamadım :D ama ayarlardan e postaya git, orda kayıtlı olan e postaya gir eşitlenecek içerikte e postanın yanına tik koy :) tekrar uygulama listesine gir outlook diye çıktı bende ;)

edta28

Üye
arkadaşlar ben youtube a giriyorum ama nasıl onu tam bilmyorum telefonu güncelledim youtube a hiç bi sorun yaşamadan giriyorum

mzcoools

Üye
Arkadaşlar lumia 520 minecraft nasıl kurabilirim yardım edebilir misiniz

Aşağıdan

gkhntlbs

Üye
arkadaşlar canlı karoyu nasıl yapıyoruz?

Üst Alt