İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar lumia 520 minecraft nasıl kurabilirim yardım edebilir misiniz

Aşağıdan

Minecraft yerine şu oyun var mağazada:

veya şunu deneyebilirsiniz:

Rainesto

Rainesto

Üye
Arkadaşlar ben 8.1 yükledim telefonu sıfırlayacagım ama uygulamalarımın ayarlarımım gitmemesini istiyorum hangi adımları izlemem gerek

Tost makinesi ile gönderildi.

beats

beats

Üye
Arkadaşlar ben 8.1 yükledim telefonu sıfırlayacagım ama uygulamalarımın ayarlarımım gitmemesini istiyorum hangi adımları izlemem gerek

Tost makinesi ile gönderildi.
Ayarlar/Yedekleme/Şimdi yedekle ile yedek alabilirsin, eğer yedekleme açıksa Yedekleri yönete bakabilirsin "OneDrive'da XXX KB/ XX GB" diye alınan yedek boyutunu yazar. Sıfırladıktan sonra açılışta Microsoft hesabını girdikten sonra gelir yedek yükleme kısmı.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
efeler12

efeler12

Üye
Whatsappta dip ses var arkada karıncalı çok sinir bozucu whatsapp açıp sessiz bir yerde ses açıken menü ve whatsapp arasında geçiş yapın fark edeceksiniz

Rainesto

Rainesto

Üye
Ayarlar/Yedekleme/Şimdi yedekle ile yedek alabilirsin, eğer yedekleme açıksa Yedekleri yönete bakabilirsin "OneDrive'da XXX KB/ XX GB" diye alınan yedek boyutunu yazar. Sıfırladıktan sonra açılışta Microsoft hesabını girdikten sonra gelir yedek yükleme kısmı.
:tşk: hakkındadan sıfırlamamın bi faydası olur mu

Rainesto

Rainesto

Üye
Sıfırlayacağım diye yazdığın için yazmıştım, sıfırlanırsa cihaz belleğini temizlersin başka bir şey değişmez.
bu kutucaklar bazen tek sarı kalıyor onun için sıfırlayınca düzeliyor demişlerdi ondan sıfırlıyorum şuan

nigzes1907

nigzes1907

Üye
ie 11 de ntvspor canlı yayını açamadım sıkıntı nedir acaba

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Whatsappta dip ses var arkada karıncalı çok sinir bozucu whatsapp açıp sessiz bir yerde ses açıken menü ve whatsapp arasında geçiş yapın fark edeceksiniz
Şimdi denedim bende bişi yok? L920.

beats

beats

Üye
ie 11 de ntvspor canlı yayını açamadım sıkıntı nedir acaba
Flash player olmadığından dolayı izleyemezsin. TV uygulamaları işini görür, örneğin:

nigzes1907

nigzes1907

Üye
Flash player olmadığından dolayı izleyemezsin. TV uygulamaları işini görür, örneğin:
saol bu işimi gorur fakat bunu Windows ve Nokia ya ulaştırıp ie 11 içine flash Player gomdurmek lazım

beats

beats

Üye
saol bu işimi gorur fakat bunu Windows ve Nokia ya ulaştırıp ie 11 içine flash Player gomdurmek lazım
Flash Player mobil platformda tedavülden kaldırıldı, firmalar kullanmadığı gibi Adobe de yapmıyor artık.

drangela61

drangela61

Üye
Arkadaşlar kuzenimin 820si düşmüş ve anladığım kadarıyla ekran gitmiş durumda..
Çatlak yok ama ekran açılınca böyle murekkep gibi olur ya öyle oluyormuş..
Soracağım şu ki nerede tamir ettirmesini önerirsiniz ve tahmini fiyat ne olur?
Cevaplarınızı bekliyorum Saygılar

Bize her yer TrAbZoN ;)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
benim sorunumda bu diğer klasörü tam 5 gb oldu silme yöntemini yazabilirmisiniz bilgisayardan silme gelecekti geldimi bu olay

trecool

trecool

Üye
Arkadaslar flv oynatabilecegimiz video player var mi? Bide benim attigim flv dosyalari windows phone explorer da gozukmuyor sorunmu var acaba

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi. (lm525)

beats

beats

Üye
Bende olan flv dosyalarini gormuyo bu uygulama

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi. (lm525)
Konuyu inceleyin, hatta konu açık oradan da sorabilir cevap alabilirsiniz.

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Mağazada Google Maps , Gmaps, Gmaps+ diye bi kaç harita uygulaması var ve arayüz dahil aynı hepsi. Ama geliştiricileri farklı. Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz ?

Üst Alt