windows phone 8 gdr2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
şimdi wpnin hiç bişeyi diğer yazılımlara benzemediği için bildirim çubuğununda benzemeyeceğini düşünüyorum :D

• Beğen
Tepkiler: BrahimOkumus

IVI-Elia

Üye

Yüklü bende şu an. Ama hepsini tekelden yöneteceğim birşey istiyorum mesela konum açamıyorsun ordan.

Easy Connect benzeri bir app vardı onda fps de ekleniyordu adı aklımda değil ama

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Su windows phone seneler öncesinden bu sekilde çıksaydı android kalmazdı :)
Guncellestırmelerı beklıyorum .Guncellestırme alırken telefonu sıfırlıcam

nanotex

nanotex

Üye
Su windows phone seneler öncesinden bu sekilde çıksaydı android kalmazdı :)
Guncellestırmelerı beklıyorum .Guncellestırme alırken telefonu sıfırlıcam
Aynen benim de öyle bir amacım var. Güncellemeyi en verimli şekilde kullanmak için güncellemeden sonra sıfırlamak gerekiyor. Apollo+ dan sonra sıfırlarım yeniden kurmak zor geliyor o yüzden bekliyorum bunu :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar GDR2 güncellemesi Portico'nun devamını oluşturuyor.
Ağırlıklı olarak kamera iyileştirmeleri içerecek.

WP Blue güncellemesini sonbahardan önce beklemeyin.

Ancak bu, o zamana kadar hiç güncelleme gelmeyeceği anlamına gelmiyor.
Yine o tarihe kadar da küçüklü büyüklü birkaç güncelleme gelecek muhtemelen.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Forumu takip etmeye devam...

Bu sıralar Microsoft'tan hiç ses seda yok.Bizleri aydınlatacak haberler de yok karanlıkta kaldık :)

Ama unutmayalım ki Gecenin en karanlık olduğu an, sabahın en yakın olduğu andır. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Forumu takip etmeye devam...

Bu sıralar Microsoft'tan hiç ses seda yok.Bizleri aydınlatacak haberler de yok karanlıkta kaldık :)

Ama unutmayalım ki Gecenin en karanlık olduğu an, sabahın en yakın olduğu andır. :)

saatlerdir bilgisayarin başindayim. Yazdiklarini goremiyorum bile artik ama guzel şeyler yazmişsin gibi hissediyorum.

Bu arada guncellemeler konusunda bir tek şey soyluyeyim. Şu andaki telefonunuzu bir inceleyin ve imkaniniz varsa videoya cekin. Eylul ekim doneminde almiş olacaginiz guncellemelerden sonra telefonunuzu o videoyla karşilaltirin. :oke:

• Beğen
Tepkiler: nanotex
hllsvrn

hllsvrn

Üye
Telefonda tek sıkıntım, seslerin aynı ortamda toplanması yani masaüstü bilgisayarlarda ses karıştırıcı diye bir şey var biliyorsunuz.
Ses olayı tek bir merkezde toplanmış şu an Bi taraftan sesi kıstığın zaman her yerde kısılıyor oda benim için ve bir çoğumuz için sıkıntı .) Onun dışında Microsoft bize gerekli olanları sunacaktır inşallah.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bildirim merkezi haberinde böyle bir detay vardı ancak yukarıdan aşağı gelen 'klasik' stilde değil de daha farklı bir jestle sunulacağı belirtilmişti.
Sola kaydırınca bildirimler fena olmaz.

nanotex

nanotex

Üye
Bence bildirimler alttan çıksın :D

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Yada sola çektiğimizde Açılan menü gibi sağa çektiğimizde bildirimler çıkabilir :)

nanotex

nanotex

Üye
En mantıklısı yukardan inen bar ya..

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu arada Microsoft'tan Joe Belfiore dün attığı twitter mesajında dolaylı olarak yeni uygulamaların yolda olduğunun sinyalini vermiş.
Tahminlere göre yakında gelmesi en muhtemel uygulamalar;

* Photosynth

* Pandora

* Molome (Instagram benzeri bir uygulama)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt