windows phone 8 gdr2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
windows phone 8 gdr2
bu htc tiarada yüklü olan gdr2 güncelleme olarak lumia cihazlara nezaman gelecek acaba ? bilgisi olan varmı ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu ne acele??? Henuz tiara da yok piyasada. Bu cihaz cikmadan gelmiş olur buyuk ihtimalle. Zaten gdr2 denilen surum porticonun devami niteliginde.

komando04

komando04

Üye
daha bir bilgiye ulaşamadık ama mayısa kadar bu gelir sonra Blue güncellemesi gelir herhalde

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bende navideki portico var ondada pr1.1 yok telefonada güncelleme düşmedi bu erken gelecekse pr1.1 de yüklenir diye acele ediyorum

nanotex

nanotex

Üye
Birisi sıralayabilir mi? Benim bildiğim Portico, Apollo+, wpblue

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
bende öyle biliyordımda bide gdr2 çıktı piyasaya

nanotex

nanotex

Üye
En büyük beklentim bildirim merkezi, şart :) Apollo+ ile gelsin artık. Bağlantı yöneticisi de şart bt u açmak için yarım saat uğraşıyorum

komando04

komando04

Üye
dosya yöneticisi en önemlisi çünkû hiçbir şeyi programsız indiremiyoruz

nanotex

nanotex

Üye
Uygulama listesine bir kolaylık getirseler süper olacak :) Bütün isteklerimizi dökelim :D

IVI-Elia

Üye
En büyük beklentim bildirim merkezi, şart :) Apollo+ ile gelsin artık. Bağlantı yöneticisi de şart bt u açmak için yarım saat uğraşıyorum

o gelene kadar sana tavsiyem easy connect diye bir uyg. benzerleri var ama bu en iyisi ve sadesi.Başlangıç ekrınan örneğin bluetoothu sapibitliyorsun tıklıyorsun direk ayarlardaki menü açılıyor çok pratik

yeminli06

yeminli06

Üye
Anca güncelleme çıkıyor ama geldiği yok :D

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
zamanla gelir artık beklicez :D

selcuk28

selcuk28

Üye
en yakın güncellemenin ne olduğu ve bu güncellemeyle gelceklerle ilgili bir haber falan yok mu arkadaşlar? :D

nanotex

nanotex

Üye
o gelene kadar sana tavsiyem easy connect diye bir uyg. benzerleri var ama bu en iyisi ve sadesi.Başlangıç ekrınan örneğin bluetoothu sapibitliyorsun tıklıyorsun direk ayarlardaki menü açılıyor çok pratik
Yüklü bende şu an. Ama hepsini tekelden yöneteceğim birşey istiyorum mesela konum açamıyorsun ordan.

yeminli06

yeminli06

Üye

Yüklü bende şu an. Ama hepsini tekelden yöneteceğim birşey istiyorum mesela konum açamıyorsun ordan.
Androidteki gibi üstten aşağı doğru bi sekme indirince gps wi-fi 3g falan çıksa aç kapa yapsak diyorsun dimi bende istiyorum onu işte :)

nanotex

nanotex

Üye
Androidteki gibi üstten aşağı doğru bi sekme indirince gps wi-fi 3g falan çıksa aç kapa yapsak diyorsun dimi bende istiyorum onu işte :)
Aynen öyle hocam :) WP8 e gelirse çok cool bişey olur, telefona bakış açım değişir :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bildirim merkezi haberinde böyle bir detay vardı ancak yukarıdan aşağı gelen 'klasik' stilde değil de daha farklı bir jestle sunulacağı belirtilmişti.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
şimdi wpnin hiç bişeyi diğer yazılımlara benzemediği için bildirim çubuğununda benzemeyeceğini düşünüyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt