Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
Tubecast varken resmi uygulama olsa bile kullanmam :)

Aynen öyle. Biz youtube'dan şarkı açıp arkaya planda dinleyebiliyoruz. Androidciler ve iOS'cular yapabiliyor mu bunu? :ehe JB sayesinde iOS'da yapılabiliyor ama direk stock halde biz dışında sadece masaüstü pc ler yapıyor bunu. :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: skynet ve Serhan

Emre

Üye
Spartan wow geri ileri buttonu var şok oldum, facebook'daki videolar küçük ekranda izleyebilecez :)
google uygulamalarını yayınlamıyor çünkü wp'nin pazar payı düşük.
Aynen öyle. Biz youtube'dan şarkı açıp arkaya planda dinleyebiliyoruz. Androidciler ve iOS'cular yapabiliyor mu bunu? :ehe JB sayesinde iOS'da yapılabiliyor ama direk stock halde biz dışında sadece masaüstü pc ler yapıyor bunu. :biggrin:
android'de rootla yapılabiliyor xda var, souncloud gibi uygulamalarda extra.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Spartan wow geri ileri buttonu var şok oldum, facebook'daki videolar küçük ekranda izleyebilecez :)

Pazar payı ile hiç alakası yok. Google Wp 25% olsa bile vermez. Mesela geçen Google bir yazılım şirketi satın almış ve aldığı günün ertesi şirketin wp uygulamasını sildirdi.
Wp yada Android ile alakası yok burada konu ms ile Google ilişkisi bunlar birbirine zıt iki şirket fener ile Galatasaray gibi. Ms uzun süre google'e karşı kampanyalar falan yürüttü buna karşılıkta google ms'nin işletim sistemini umursamazdan geliyor.
Zaten verse ne vermese ne. Youtube uygulaması dolu hemde çoğu resmi uygulamayı döver.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Google vermiyor ama MS maşallah Android'e döktürüyor :bangin:

• Beğen
Tepkiler: mzcoools
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Pil tasarrufundaki çeviri hatasını ne yapacağız :/ daha çeviride aksaklıklar var.

• Beğen
Tepkiler: skynet

zbahadir

Üye
MS'un Windows 10 çıkana kadar yeni bir mobil amiral gemisi üretmeyeceği hakkındaki duyumları doğrulamış. Ben bundan şunu anlıyorum; mevcut makinalar Windows 10 için tam anlamıyla uyumlu değilse bile bazı eksikleri olduğunu görülüyor. Buna göre eksikleri görüp ona göre tam Windows 10 uyumlu bir amiral gemisi çıkarmayı düşünüyor olabilir mi?

dgnert

Üye
MS'un Windows 10 çıkana kadar yeni bir mobil amiral gemisi üretmeyeceği hakkındaki duyumları doğrulamış. Ben bundan şunu anlıyorum; mevcut makinalar Windows 10 için tam anlamıyla uyumlu değilse bile bazı eksikleri olduğunu görülüyor. Buna göre eksikleri görüp ona göre tam Windows 10 uyumlu bir amiral gemisi çıkarmayı düşünüyor olabilir mi?

Amiral gemi olarak 930 ile 1520 yeterli şu anda. Şimdi amiral gemi çıkarsalar hem Windows 8.1 ile sunacaklar ve bir farklılığı olmayacak hem de kısa süre içinde Windows 10 geleceği için yeniden amiral gemi ihtiyacı doğacak.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı

dgnert

Üye
Aynen öyle. Diğeri çocuk gibi mızmızlık yapıyor ama MS kalitesini bozmuyor. Sonuçta ticaret dünyası çocukluk yapmaya gerek yok strateji yapacaksın.

Microsoft'un politikası bence çok iyi. Telefonların işletim sistemi ne kadar önemliyse mağazasının da o kadar önemli olduğunu Windows Phone ile gördük. Bir Snapchat uygulaması olmaması bile Windows'a bir sürü kullanıcı kaybettiriyor. Eğer Microsoft uygulamaları androidde popüler olursa Windows platformuna daha kolay kullanıcı çekebilir.

Emre

Üye
Microsoft'un politikası bence çok iyi. Telefonların işletim sistemi ne kadar önemliyse mağazasının da o kadar önemli olduğunu Windows Phone ile gördük. Bir Snapchat uygulaması olmaması bile Windows'a bir sürü kullanıcı kaybettiriyor. Eğer Microsoft uygulamaları androidde popüler olursa Windows platformuna daha kolay kullanıcı çekebilir.
Microsoft kullanıcıları mağdur etmemek için android takviyesi yapabilirdi.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Androidde ios takviyesi yapsın o zaman abi

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Rock Ve Roll

dgnert

Üye
Microsoft kullanıcıları mağdur etmemek için android takviyesi yapabilirdi.

Windows Phone sisteminin android uygulamalarını desteklemesi çok saçma olur. Mobil işletim sistemlerinin gelirlerinin büyük kısmı mağaza gelirlerinden gelir. Eğer uygulamaların sana özel değilse ne gelir elde edersin ne de yaptığın işletim sisteminin bir anlamı kalır. Bu olay tıpkı manavdan meyve alıp aldığın meyveleri manavın önünde aynı fiyattan satmaya benziyor. Manav her zaman pastanın büyük kısmını alır. Sen sattığından maldan ufak bir pay alırsın.

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Bu arada iosta jb androidtede root gerekmiyor artık o işlem için sadece bir programla oluyor arka planda youtube kullanma

Peocawe

Peocawe

Üye

android de xposed ile yapılıyor diye duymuştum ama çalışmıyormuş bile. şuan oluyorsa bilemem tabi hocam.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: zaakaan, bulutsuzgece ve braayn
ON9

ON9

Üye
braayn

braayn

Üye
Adobe sen ne yaptın yahu :(
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ON9

ON9

Üye
People sense uygulaması :)

Sivasıma bak bee helal Yenidoğanlıya
Windows için yeni build çıksa süper olacak çünkü 8.1 den yükseltince bu build te başlat menusu sorunu oluyor :'(
Setup'tan kurdum. 7'den direkt olarak 10'a. Bir kez mavi ekran hariç hata almadım. Her şeyi de çalışıyor :D Kurarken uğraşmıştım ama şimdi yağ gibi akıyor laptopum( yaza 7 yaşına basacak )

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
ozgunb

ozgunb

Üye
Google tek bir çöpünü bile resmi olarak koymaz mağazaya, ben zannetmiyorum şahsen. gerek de yok, o kadar güzel youtube istemcileri var ki resmi uygulamayı aramıyoruz
Merheba. Ben Windows Phone'a yeni geçtim. Bugün Lumia 830 aldım. Bahsettiğiniz Youtube istemcileri hangileri acaba?

Üst Alt