Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bizi ilgilendiren tek kısım :

Another reason for all the excitement was the launch of our first build of Windows 10 Technical Preview for phones. This build is the earliest publically-available preview we've ever released for Windows on phones and is still very much under development. There are a lot of new capabilities to explore in this build, which you can learn more about in my blog post.

Abow neyse bi şey yazmıyor zaten heyecan felan diyor yoğunuz gibi şeyler :D

dakamon

dakamon

Üye
Yeni bir şey yok. Verilen ilk önizleme sürümünün kullanıcılarda yarattığı heyecandan, bu ilk sürümün henüz çok erken bir sürüm olduğundan ve yoğun bir şekilde geliştirme aşamasının sürdüğünden ve pek çok yenilik getirdiğinden bahsediyor.

Gelecek sürüme ve ne zaman yayınlanacağına ve hangi cihazlara verileceğine dair herhangi bir bilgi yok. Gerçi bu tür bir haberi mailden ziyade Gabe'in twitter adresinden duyarız ancak. O yüzden Gabe'i takibe alın.
Builde kadar acaba ne kadar yol alacaklar bunu merak ediyorum. Hani helal olsun be diyebileceğimiz kadar olacakmı acaba. Bakalım görelim.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Builde kadar acaba ne kadar yol alacaklar bunu merak ediyorum. Hani helal olsun be diyebileceğimiz kadar olacakmı acaba. Bakalım görelim.

Şu Bluetooth klavye ve USB OTG'yi versinler :eller:

Bu arada yaz döneminden sonra final sürümde Turkish Cortana telefonlarımıza muhtemelen misafir olacak ve ben de o dönem yeni amiral gemi cihazımda ağırlayacağım :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, suyunsesi, yunus-emre-6606 ve 4 diğerleri
Bay H

Bay H

Üye

Bu arada yaz döneminden sonra final sürümde Turkish Cortana telefonlarımıza muhtemelen misafir olacak ve ben de o dönem yeni amiral gemi cihazımda ağırlayacağım :tebessüm:

Abi Bluetooth klavye o kadar sürmeyecek gdr2 ile geliyor :ehe

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve zaakaan
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

abi bu Türkçe Cortana bilgileri sana hangi kaynaktan geliyor kesin mi tahmin mi hurafe mi nedir bunun aslı? :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: mzcoools ve mesutcinik
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Sallıyor inanmayın :haha:
ben bu çevirilere sizinde bir faydanız olduğunu düşünüyorum :), birde özgür abinin dediği doğru ise şuan bu çalışmalarda seslendirmeyi kimin yapacağıda belli olmuştur

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar bu konuda iyi haberler vermek isteriz tabi ki ama elimizde bilgi belge veya resmi bir açıklama yok. Varsayımlar var onlar da kesin olmadığı için bazı şeyleri açıklayamıyoruz malesef.

thoak

thoak

Üye
Arkadaşlar w10 ön izleme sürümü diğer cihazlara ne zaman gelecek herhangi bir fikri olan var mı? Bende 925 var fakat halen gelmedi.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar w10 ön izleme sürümü diğer cihazlara ne zaman gelecek herhangi bir fikri olan var mı? Bende 925 var fakat halen gelmedi.
Bu ay içinde gelecek. Hangi modellere geleceği henüz belli değil.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
ben bu çevirilere sizinde bir faydanız olduğunu düşünüyorum :), birde özgür abinin dediği doğru ise şuan bu çalışmalarda seslendirmeyi kimin yapacağıda belli olmuştur

Ali Kemal'in de belirttiği gibi henüz resmi bir bilgi yok.
Türkçenin ne zaman geleceği, seslendirme kısmını kimin üstleneceği yönünde resmi kaynaklardan herhangi bir sızıntı yok.
Ancak bazı etkinlik ve çalışmalar bu yönde tahmin yürütmemizi sağlıyor.
Türkçe Cortana'nın sonbahar döneminde geleceğini tahmin ediyorum.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Türkçenin ne zaman geleceği, seslendirme kısmını kimin üstleneceği yönünde resmi kaynaklardan herhangi bir sızıntı yok.
umarım bu tahminleriniz gerçeğe dönüşür

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Microsoft Türkiye ekibi 16 Nisan’da Antalya’da, 7 Mayıs’ta Eskişehir’de, 9 Haziran’da Gaziantep’te olacak. Ayarla kendini gel bir gün. Hololens'i incelersin :ehe
Spartan Cortanayla ne güzel anlatıyor değil mi?

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu arada Windows 10 for Phone Teknik Ön İzleme sürümünü kullananlar test edebilir. İnternet Explorer 11, Windows 10 TP üzerinde canlı yayın akışını destekliyor. Biliyorsunuz İE11 Mobile, Windows 10 TP ile Spartan görüntüleme motorunu kullanıyor
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: saynesim, Sensation, zaakaan ve 2 diğerleri
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Ben hala bekliyorum hangisiyle indiriyim arkadaşlar bi bakın
yeni güncellemeleri çıktığı anda en hızlı şekilde almak istiyorsan insider fast
biraz daha sonra ama daha sorunsuz şekilde almak istiyorsan insider slov seç
bence slov seç:) (not:lumia kullanmıyorum)

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Konuyla alakası yok ama bişi sormak istiyorum acaba youtube resmi uygulaması gelmeyecek mi

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Konuyla alakası yok ama bişi sormak istiyorum acaba youtube resmi uygulaması gelmeyecek mi
Google tek bir çöpünü bile resmi olarak koymaz mağazaya, ben zannetmiyorum şahsen. gerek de yok, o kadar güzel youtube istemcileri var ki resmi uygulamayı aramıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve zbahadir

skynet

Üye
Tubecast varken resmi uygulama olsa bile kullanmam :)

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll, ceza87 ve Peocawe

Üst Alt