Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İnternet paylaşımı düzelmedi..
Önümüzdeki günlerde yarın ya da cuma ya kadar bir yeni bir yapı bekleniyor, o yapıda düzelir.

skynet

Üye
9.yapı gelse de geçsem artık iyice sıktı 8.1

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
7. yapıda çakılı kaldım. 8 inmiyor günlerce bekledim olmuyor. 7.yapı kendinden geçmeye başladı bir haftadır şarj 3 saat gitmiyor, aşırı ısınma ve donmalar da cabası. Uğraşmak da istemiyorum 8.1 e geç sonra 8.yapı falan. bakalım sonumuz ne olacak
Bu hafta 9. Yapıya geçersiniz

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

ArMaGeDdOn_87

Üye
Hayır belli değil, kimse öyle bir şey demedi. Ayrıca kararlı Windows 10 Mobile'den sonra aynı Windows 10 PC gibi güncellemeler böyle devam edecek.
kararlı w10 dan sonra da Insider programının devam edeceğini biliyorum ama,9.yapı da son olarak hatırlıyorum sanki

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Artık gelmeli çünkü 8. yapı fazlasıyla sapıtmaya başladı bende

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Son yapı gayet iyi bende hala artan bir sorun yok, normal sürümmüş gibi kullanıyorum. ( Tabi bazen biraz beklettiği oluyor beni ama son yapıdan önce ki yapılar da 2 günde 8.1 e dönmüştüm bunda dönmek hiç gelmedi aklıma, aman nazar değmesin :) )

4MaGuS

4MaGuS

Üye
kararlı w10 dan sonra da Insider programının devam edeceğini biliyorum ama,9.yapı da son olarak hatırlıyorum sanki
herkezde 10 yapıda kararlı sürüm gelecek gibi bir hava var bunu biri söyledi forumdan herkez de sanki ms açıklamış gibi algıladı öyle bir şey yok neden derseniz bizim forum dışında hiç bir site güncellemleri sayı ile saymıyorlar yani sadece sürüm numaraları verilir bizde sadece kolaylık olsun diye paylaşılan bir şey bu neden yanlış anlaşılıyor

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve YasirTaHazal
braayn

braayn

Üye
herkezde 10 yapıda kararlı sürüm gelecek gibi bir hava var bunu biri söyledi forumdan herkez de sanki ms açıklamış gibi algıladı öyle bir şey yok neden derseniz bizim forum dışında hiç bir site güncellemleri sayı ile saymıyorlar yani sadece sürüm numaraları verilir bizde sadece kolaylık olsun diye paylaşılan bir şey bu neden yanlış anlaşılıyor
Askerlik düştü gibi oldu yani .. :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Bay H

Bay H

Üye
Ve sonunda bu da oldu :kıskıs:

Değiştirmek ve uğraşmak isteyenler için.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan, BomberMAn_01, suyunsesi ve 4 diğerleri
braayn

braayn

Üye
Ve sonunda bu da oldu :kıskıs:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Allah seni inandırsın iki gün önce arkadaşla bunu konuşuyorduk.Bu sistemde neden yazı karakteri değiştiremiyoruz diye :) Ahanda yapmışlar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güncelleme bugün değilmiş. Şimdiden söyleyeyim de.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Bu gun gelmez dimi
u

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar çoğu uygulamanın w10m ip 8.yapı dahil tam uyumluluğu olduğunu sanmıyorum. Böyle türden uygulamaların bir çoğu sistemde çalışabiliyor ama tam uyumlu değiller. Tutupta bir sürü uygulama ile telefonu doldurunca da telefon doğal olarak bunca uyumsuzluk yığınları yüzünden sapıtıyor olabilir. Mümkün olduğunca sade kullanıldığında daha az sorun göreceğimizden eminim. Sonuçta test sürümlerinden birini kullanıyoruz. Tam sürüm geldiğinde zaten geliştiriciler uygulamalarını W10M için yeniden düzenleyecektir diye düşünüyorum.

dakamon

dakamon

Üye
Hala kilit ekranı ile ilgili bir gelişme yok. Hala aynı kilit ekranı. Win 10 beni heyecanlandırmıyor. :( Windows 10 mobile ın lansmanını merak ediyorum acaba ne diyecekler. Vasat geçerse bilinki ilerleyen zamanlarda da çok bir şey gelmeyecek gelişim adına.

Üst Alt