Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

sebahattinART

sebahattinART

Üye
Ya şu oyuna bakarmısınız w10m de varmı?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ben 940'ı görünce anladım ki MS bu telefon işinden harbiden anlamıyor..

Bir de bu kilit ekranı konusunda bir fikrim var.Biz şu anda kilit ekranını yukarıya doğru kaydırarak açıyoruz.Başlangıç ekranının solunda da bişey yok.Ben diyorum ki başlangıç ekranını sola kaydırınca uygulamaların geldiği gibi sağa kaydırınca da kilit ekranı gelsin.Belirli bir süre sonra da(0-1-2-3 sn gibi ayarlanabilir) ekran ışığı kapansın.

Çift tıkla açma gibi kilit ekranında yine çift tıkla kapansın.Bu uygulama ile de yapılabilir.Çift tıkla kilit ekranını kapatma olayı bir ekran özelliği değil.

Özetleyecek olursak Çift tıkla kilit ekranı gelsin çift tıkla gitsin.Çift tıkla sola kaydır başlangıç ekranı gelsin.Başlangıç ekranını sağa çekince de kilitlensin.

Sayın yöneticilerimiz @papakudioflu @bulutsuzgece @Sensation @Bay H bu anlattıklarımı gerekli yerlere iletebilirseniz belki bi fikir oluşur.Eminim WP kullanıcılarının da hoşuna gidecektir :)

Bence fikir güzel. Olabilirliğide var. Ama MS'a daha önce de bir sürü buna benzer fikirler gitmişti. Adamlar sanki özelikle birşeyler için o sol boşluğu bekletip duruyorlar.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
10534

Önceki sürümlere göre çok daha stabil olduğu
Geliştirici bölümüne yeni seçeneklerin eklendiği
Sistem simgelerinin normal haline döndüğü belirtiliyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

USB üzerinden internet tarzı bir olay dönüyor bakalım ne çıkacak altından.
Acaba, Android te olduğu gibi, cep telefonunu bilgisayara bağladığında bilgisayar da cepteki interneti kullanmak gibi bir şey mi, düzenlememi geliyor..(eskiden yoktu, sonra da geldi mi diye hiç denemedim.. belki de var olan bir şeyi söylemiş olabilirim de :((... )

mp2934

mp2934

Üye
Bence fikir güzel. Olabilirliğide var. Ama MS'a daha önce de bir sürü buna benzer fikirler gitmişti. Adamlar sanki özelikle birşeyler için o sol boşluğu bekletip duruyorlar.
Bence de o boşluk tuş kilidi için gayet iyi fikir olurdu hele ki çift tıkla açma her telefonda var ancak çift tık kapama sadece sanal tuşlarda var olması iyi olurdu

EgeOgmen

EgeOgmen

Üye
Lumia 1020 nasıl güncellenecek anlatabilir misiniz?

enessrsy

enessrsy

Üye
SORU: Mesaj bildirim sesini değiştirmeyi bulamadım bir türlü nereden yapacağız bilen yazabilir mi
Yukardaki soru da mesaj bildirimi gelmiyor dememişsiniz.. Mesaj bildirim sesini değiştirmeyi bulamadım demişsiniz... Bu sizin hatalı sorunuz..
Ben de mesaj yerine e-posta olarak algılamışım..
Ettimi size iki karşılıklı hatalı anlatma ve anlama..

Kendi adıma özür...
Sanırım mesajlaşma konusunda sorun var
Haftaya salı ya da perşembe-cuma ya yayınlanacak olan yeni yapıda bu sorun giderilir.

Dostum iyi de soruyu ben sormadım ki :bilmm mp2934 arkadaşımız sormuş bildirim sesi nasıl değişiyor diye ben de ona cevap vermiştim sadece sesi değiştirsen neye yarar zaten bildirim gelmiyor diye.

• Beğen
Tepkiler: trepcan
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Dostum iyi de soruyu ben sormadım ki :bilmm mp2934 arkadaşımız sormuş bildirim sesi nasıl değişiyor diye ben de ona cevap vermiştim sadece sesi değiştirsen neye yarar zaten bildirim gelmiyor diye.
Her neyse uzatmaya gerek yok, gerekli açıklamayı yapmışım zaten : ) )

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
8. Yapıda sıfırlama sonrası 7. Yapı mı yoksa 8. Yapı mı yükleniyor acaba ? Şarj çok iyi filan diyorduk da kendinden geçti benimki aşırı hızlı boşalıyor. Yine guncelleme oncesi problem olmaya başladı...

4MaGuS

4MaGuS

Üye
8. Yapıda sıfırlama sonrası 7. Yapı mı yoksa 8. Yapı mı yükleniyor acaba ? Şarj çok iyi filan diyorduk da kendinden geçti benimki aşırı hızlı boşalıyor. Yine guncelleme oncesi problem olmaya başladı...
sıfırlamada sürüm düşmez öyle bir şey nerden çıktı şimdi

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
1- Telefondaki Hakkında ve orada çıkan SIFIRLAMA ile
veya telefon kapalı iken tuş kombinasyonlarıyla yapılan sıfırlama ile
Telefonda o an yüklü olan işletim sistemi(YAPI) yeniden yüklenmiş olur.

2- NSU ile yapılan yükleme ise en son geçerli işletim sistemi hangisiyle o telefona yüklenir.
Diyelim ki telefonda 8 nci yapı yüklü ve nsu ile yükleme yaptınız.. bu durumda Windows Phone 8.1 yüklenir.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
sıfırlamada sürüm düşmez öyle bir şey nerden çıktı şimdi
7. Yapının uzerine gelen 300 küsür mb lık guncelleme ile 8. Yapıya geçmesi korkuttu beni. Sonuçta şuan yüklü olan asıl yapı 7. Yapı. 8. Yapı ise ufak bi güncelleme.
1- Telefondaki Hakkında ve orada çıkan SIFIRLAMA ile
veya telefon kapalı iken tuş kombinasyonlarıyla yapılan sıfırlama ile
Telefonda o an yüklü olan işletim sistemi(YAPI) yeniden yüklenmiş olur.

2- NSU ile yapılan yükleme ise en son geçerli işletim sistemi hangisiyle o telefona yüklenir.
Diyelim ki telefonda 8 nci yapı yüklü ve nsu ile yükleme yaptınız.. bu durumda Windows Phone 8.1 yüklenir.
teşekkurler. 1 gun wifi erişimim olmayacak. Şimdi sıfırlama yaparsam yeniden yukseltmek zorunda kalmıyım diye sordum. Teşekkurler.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
arkadaşlar internet paylaşımı düzeldimi acaba deneyen varmı yani mobil etkin nokta düzeldimi

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
7. yapıda çakılı kaldım. 8 inmiyor günlerce bekledim olmuyor. 7.yapı kendinden geçmeye başladı bir haftadır şarj 3 saat gitmiyor, aşırı ısınma ve donmalar da cabası. Uğraşmak da istemiyorum 8.1 e geç sonra 8.yapı falan. bakalım sonumuz ne olacak

Üst Alt