Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yapı 14942 yeni yapı adayımız

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve erhanercan

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
bugün yeni yapı yok demiş dona sarkan hatun :) sarkacak başka şey bulamamış sanki :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Groove Music için o kadar çok mızmızlandım güncelleme geldi. Korkuyorum yüklemeye gene bi yerleri elimde kalacak diye!!!!

Edit : Pil tasarrufu modunda halen kapanma sorunu devam ediyor. Tebriklerimi sunuyorum!!!!

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve bozkirdangelen
symbianbelle

symbianbelle

Üye
26 Ekimde Microsoft duyuru yapacak diye haber var. Surface phone tanıtılır mı acep?

mp2934

mp2934

Üye
.BlueTR

.BlueTR

Üye
8.1e döndüm mağazadan birşey indiremiyorum bu nasıl iş ya nereye yazacağımı şaşırdım mağazada genel birşey mi var?
Vallahi bıktım şu platformun herşeyinden ya.

Bay H

Bay H

Üye
Bu haftaki aday yapı; kararsızlık, bazı cihazların açılmaz hale gelmesi ve yeniden başlatma gibi sorunlar olduğu için kullanıma sunulmamış.

Gelecek yeni yapıda sürprizlerin olacağı belirtiliyor.

Son düzenleme:
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu haftaki aday yapı; kararsızlık, bazı cihazların açılmaz hale gelmesi ve yeniden başlatma gibi sorunlar olduğu için kullanıma sunulmamış.
Gelecek yeni yapıda sürprizlerin olacağı belirtiliyor.

Şahsen şu pil tasarruf modunda müzik çaların durması sorununu halletsinler başka ihsan istemez yani

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Şahsen şu pil tasarruf modunda müzik çaların durması sorununu halletsinler başka ihsan istemez yani
ustam pil ayarına gir orda Groove u bul ayarlarında arka planda kapalı windows ayarlı ve daima açık gibi bişey var en üsttekini seçersen pil tasarrufunda da çalıyor

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve ddnet
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
ustam pil ayarına gir orda Groove u bul ayarlarında arka planda kapalı windows ayarlı ve daima açık gibi bişey var en üsttekini seçersen pil tasarrufunda da çalıyor
Tuhaf standart ayarda kapatmaması gerekirken ali cengiz oyunları yapıyoruz.....
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

furyzer0

furyzer0

Üye
İnsider yapılarında bir sorun yaşıyorsanız bunu geribildirim olarak yollarsanız ilerleyen yapılarda düzeltilebilir. Bildiğim kadarıyla bu sitede Microsoft çalışanı yok.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İnsider yapılarında bir sorun yaşıyorsanız bunu geribildirim olarak yollarsanız ilerleyen yapılarda düzeltilebilir. Bildiğim kadarıyla bu sitede Microsoft çalışanı yok.

Her türlü bildirim yapıldı. Twitter da buna dahil ;)

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Benim telefon yavaşlamaya başladı rs2 yapısındayım, uzun zamandır bu kadar yavaş olduğunu görmemiştim klavyeye dokunduğumda çıkan renkli harfler bile geriden geliyor artık.

Tuhaf standart ayarda kapatmaması gerekirken ali cengiz oyunları yapıyoruz.....
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Abi mesajlaşma uygulamasına izin vermemişsin bak sonra bildirim gelmiyor deme :) :) Skype varsayılan olarak kullanıyorsun sanırım

mp2934

mp2934

Üye
Benim telefon yavaşlamaya başladı rs2 yapısındayım, uzun zamandır bu kadar yavaş olduğunu görmemiştim klavyeye dokunduğumda çıkan renkli harfler bile geriden geliyor artık.

Abi mesajlaşma uygulamasına izin vermemişsin bak sonra bildirim gelmiyor deme :) :) Skype varsayılan olarak kullanıyorsun sanırım
telefonun kasma sorunu bende de çok var.Buna ek olarak bazen ekranı aşağı yukarı kaydırdığımda renk farklılığı gibi birşey oluyor.siyah bir bölüm kayınca eski yerinde kısa süreli kalıyor gibi

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Çok lazım değil. Ayda 1000 sms hakkım var onda da en fazla 10 tane atıyorum!!! Pek gerekli değil yani.
Telefonuna gelince hiç dokunma. Yeni yapı gelsin öyle sıfırlarsın.

serinaga

serinaga

Üye
Çok lazım değil. Ayda 1000 sms hakkım var onda da en fazla 10 tane atıyorum!!! Pek gerekli değil yani.
Telefonuna gelince hiç dokunma. Yeni yapı gelsin öyle sıfırlarsın.

Gelen mesaj bildirimleri SMS olarak kapalı demek istemiş arkadaş (çektiğin ekran alıntısında en aşağıya bak, Microsoft Mesajlaşma asla izin verilmez diyor), Skype ile mesajlaşma aktif galiba sende ...

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
One Note uygulamasında Türkçe karakterlerden 'İ' çıkmıyor..
Bunu defalarca bildirdim ancak şimdiye kadar halledilmedi..
Ben de klavyeyi ingilizceye çevirerek halledebiliyorum.

Üst Alt